MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

A gdyby tak rzucic to wszystko i wyjechac... w Midlandy ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

littleflower

Post #1 Ocena: 0

2018-04-12 18:26:33 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Wedlug mnie idealne miejsce jest tam gdzie serce jest i gdzie sie czujemy dobrze. Ja mieszkalam w malych miasteczkach i sie nie moglam tam odnalesc choc teraz mieszkajac w duzym tesknie za niektorymi rzeczami ale nie wrocilabym. Jednym pasuje domek na wsi a innym zatloczone duze miasto. Ja lubie szum gwar i ludzi kolo siebie.

Rada odemnie - wybierz kilka miejsc, przejedz sie tam w ronych porach dnia i tygodnia, zobacz co masz dookolo - jaki dostep np do pracy czy innych rozrywek lub potrzeb, zoorientuj sie kto bedzie Twoim sasiadem ( moja znajoma mieszka w jedenj z najlepszych dzielnic tutaj, dom ponad 1 milion warty a obok ma sasiadke wariatke - nawet w gazecie byla za latanie z siekiera, ja w poprzednim miejscu i mimo ze male miasteczko - dzielnica dobra a okazalo sie ze sasiad diler)


Czasem dzielnica moze miec zla opinie ale moga miec ulice gdzie naprawde jest ladnie i spokojnie i ludzie tam szczesliwie zyja latami.
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

cyp3k

Post #2 Ocena: 0

2018-04-13 09:32:52 (6 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

littleflower Dziekuje za odpowiedz. Zrobie tak jak mowisz, obstawie kilka typow i przejade sie o roznych porach do nich. Przynajmniej bedzie pretekst do wycieczki ;-)

Sasiad diler mi nie przeszkadza. Niech sobie robi co mu sie podoba. Do poki nie ma to bezposredniego wplywu na moje bezpieczenstwo.

Ale sasiadka biegajaca z siekiera hmm... tutaj juz rzeczywiscie balbym sie nosa z domu wystawic. W PL przerabialem podobna historie...

Reasumujac - jechac, poogladac, rozeznac sie i dopiero decydowac. Dziekuje za wszystkie Wasze porady !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2018-04-13 10:20:50 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"
Sasiad diler mi nie przeszkadza. Niech sobie robi co mu sie podoba. Do poki nie ma to bezposredniego wplywu na moje bezpieczenstwo."

taki sasiad to zazwyczaj wabik na patologie z okolicy wiec lepiej trzymac kciuki zeby ci sie takowy nie trafil : )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyp3k

Post #4 Ocena: 0

2018-04-13 10:37:21 (6 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

Zalezy czym diluje :D

Na mojej dzielnicy gdzie nie stane to unosi sie subtelny zapach zielonego... i sasiedzi jacys tacy wyluzowani... ;-)

Patologii brak. Z wylaczeniem pubu. Ale i tak nie jest tak zle...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-04-13 11:08:56 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Bo to sa klienci, nie dilerzy :)

Zreszta, co ja bede, ponoc dzieci w domu i maja sie z dziecmi z dzielni bawic :].

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2018-04-13 20:50:15 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Dlatego ciezko jest komus cos polecic, kazdy ma inne gusta
Jednemu zle bedzie na wsi , innemu miasto bedzie za tloczne, jedni beda szczesliwi w dzielnicy gdzie policja jest wzywana czesciej niz taksowka bo beda wsrod swich inny bedzie wolal dzielnice gdzie domy sa conajmniej w 7 cyfrach cenowo.

Co kto lubi i oczekuje i na co kogo stac.

Zalezy tez np czy chodzi o kupno domu czy o krotkie wynajecie. Ktos kto przyjechal tylko z mysla o zarobieniu i zaoszczedzeniu bardziej bedzie bral pod uwage te czynniki niz dobre szkoly w okolicy


tutaj wiecej mozna poczytac o sasiadce z siekiera , niby najlepsza dzielnica w miescie a jednak i tam sie wariaci zdarzaja

sasiadka z siekiera

[ Ostatnio edytowany przez: littleflower 13-04-2018 20:52 ]

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

cyp3k

Post #7 Ocena: 0

2018-04-13 23:42:26 (6 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

W mojej subiektywnej ocenie fakt palenia ziola niczym zlym nie jest. Ale Polacy maja ogromna tendencje do wrzucania wszystkich do jednego worka.
Sam fakt cen mieszkan w mojej okolicy wyklucza kwestie tego ze mieszka tutaj patologia.

Moj syn ma tutaj paczke przyjaciol z szkoly/ulicy, nie zauwazylem niczego niepokojacego.

Jak to mowia - uderz w stol... ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2018-04-14 00:36:58 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2018-04-13 23:42:26, cyp3k napisał(a):
W mojej subiektywnej ocenie fakt palenia ziola niczym zlym nie jest. Ale Polacy maja ogromna tendencje do wrzucania wszystkich do jednego worka.
Sam fakt cen mieszkan w mojej okolicy wyklucza kwestie tego ze mieszka tutaj patologia.

Moj syn ma tutaj paczke przyjaciol z szkoly/ulicy, nie zauwazylem niczego niepokojacego.



Jak to mowia - uderz w stol... ;-)



.....ale, że co???karjo dilerem jest??:-8
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2018-04-14 22:31:38 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No to sie dowiedzialam :]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #10 Ocena: 0

2018-04-15 00:47:41 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Zawsze lepiej pozno niż wcale:-8:-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,