MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uprzejma prośba d Violettaphotography

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

minicab

Post #1 Ocena: 0

2018-01-10 23:00:26 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-01-10 16:42:50, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):
[..] ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.




@Violetta(..) potrafi byc jeszcze gorsza w prywatnych wiadomosciach niz bylaby normalnie na forum..?! Wow :-]


Hehe to samo pomyslalem. Jesli to prawda z tymi tekstami na PM to nie jestem bardzo zdziwiony, niczego wiecej bym po tej "Pani" sie nie spodziewal.
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #2 Ocena: 0

2018-01-10 23:11:30 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Violetta niedawno miala motto w sprawie negatywnych komentarzy o jej profilowym zdjeciu. Zastanawialam sie w ktorym watku byl tekst do ktorego pila. Ale jezeli zaczepia ludzi na pw to jakby mi sie rozjasnilo... Moze jacys ludzie jej odpyskowali na pw
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

vlade

Post #3 Ocena: 0

2018-01-10 23:42:37 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Violettaphotography o niełamanie przepisów niniejszego forum w wiadomościach prywatnych.
Ja wiem,że panuje powszechne przekonanie - że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal i ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.
Niemniej, sobą zawsze być warto i zachęcam do tego absolutnie każdego- nawet tych z deficytem kultury osobistej i brakiem umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.
Nie życzę sobie natomiast zaśmiecania prywatnej skrzynki pocztowej treściami, które z założenia mają być obraźliwe, a już z całą pewnością zawierających bezwartościową, a więc niepotrzebną treść.
Mam nadzieję temat założony w odpowiednim miejscu, jeżeli nie proszę o korektę.
Nie chciałam odpisywać w wiadomości prywatnej,bo to oznaczałoby wchodzenie w bezpośrednią i -jak sama nazwa wskazuje- prywatną interakcję a tego sobie nie życzę.
Miłego dnia wszystkim, szczególnie samej zainteresowanej z życzeniami większego luzu i dystansu do swojej osoby;)
Pamiętajmy proszę ,że mimo złudnego wrażenia- nasze słowa nie mają większej mocy czy wartości kiedy urządzamy osobiste wycieczki, czy kogoś obrażamy-wręcz przeciwnie świadczy to o pewnego rodzaju słabości i niemocy.
Peace&Love:-]




Dopóki nie opublikujesz pw to dyskusja nie ma sensu i twoje zdanie tez nie. Oskarżając kogoś publicznie trzeba pokazać dowody w sprawie. Same opinie/ocena jednej ze stron nie są miarodajne.
Powinnaś zapytać Viole czy możesz wrzucić treść i wtedy dyskutować bo chyba taki miałaś zamiar a jak nie to czemu miało to służyć. Napisanie ze koleżanka jest bee to trochę słabe.
A tak na marginesie dyskusja na temat prywatnej wiadomości na forum publicznym nie jest dobra droga.

Jesli chodzi o wasze dyskusje to się dotrzecie. Zreszta przejrzałem kilka i raczej wszystko składnie i ładnie. Choć mi się już wydaje ze ktos znowu kasuje posty jednej z was w jednym wątku. Znowu komuś palma odbiła.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-01-11 09:52:34 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Takie sprawy zalatwia sie przez moderacje.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #5 Ocena: 0

2018-01-11 10:05:56 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-01-11 09:52:34, Richmond napisał(a):
Takie sprawy zalatwia sie przez moderacje.


10/10

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

andypolo

Post #6 Ocena: 0

2018-01-11 11:08:46 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

A co na to Violettaphotograph?
Na wakacjach czy co?

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,