MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Uprzejma prośba d Violettaphotography

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 15

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

lulilu1

Post #1 Ocena: +4

2018-01-10 08:54:08 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Violettaphotography o niełamanie przepisów niniejszego forum w wiadomościach prywatnych.
Ja wiem,że panuje powszechne przekonanie - że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal i ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.
Niemniej, sobą zawsze być warto i zachęcam do tego absolutnie każdego- nawet tych z deficytem kultury osobistej i brakiem umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.
Nie życzę sobie natomiast zaśmiecania prywatnej skrzynki pocztowej treściami, które z założenia mają być obraźliwe, a już z całą pewnością zawierających bezwartościową, a więc niepotrzebną treść.
Mam nadzieję temat założony w odpowiednim miejscu, jeżeli nie proszę o korektę.
Nie chciałam odpisywać w wiadomości prywatnej,bo to oznaczałoby wchodzenie w bezpośrednią i -jak sama nazwa wskazuje- prywatną interakcję a tego sobie nie życzę.
Miłego dnia wszystkim, szczególnie samej zainteresowanej z życzeniami większego luzu i dystansu do swojej osoby;)
Pamiętajmy proszę ,że mimo złudnego wrażenia- nasze słowa nie mają większej mocy czy wartości kiedy urządzamy osobiste wycieczki, czy kogoś obrażamy-wręcz przeciwnie świadczy to o pewnego rodzaju słabości i niemocy.
Peace&Love:-]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-01-10 08:58:17 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zapraszam do kontaktu z moderacja.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2018-01-10 09:02:28 (6 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):

Nie życzę sobie natomiast zaśmiecania prywatnej skrzynki pocztowej treściami,


Możesz dodać użytkownika do czarnej listy. Nie będzie mógł wtedy pisać do Ciebie wiadomości.
Druga sprawa jeśli ktokolwiek wysyła do Cibie obraźliwe wiadomości, spam itp możesz to zgłosić do moderatorów lub do mnie. Wyciągniemy konsekwencje.


Aby dodać użytkownika do czarnej listy musisz wejść w jego profili kliknąć na "dodaj do czarnej listy" link.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

cris82

Post #4 Ocena: 0

2018-01-10 09:13:26 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Violettaphotography o niełamanie przepisów niniejszego forum w wiadomościach prywatnych.
Ja wiem,że panuje powszechne przekonanie - że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal i ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.
Niemniej, sobą zawsze być warto i zachęcam do tego absolutnie każdego- nawet tych z deficytem kultury osobistej i brakiem umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.
Nie życzę sobie natomiast zaśmiecania prywatnej skrzynki pocztowej treściami, które z założenia mają być obraźliwe, a już z całą pewnością zawierających bezwartościową, a więc niepotrzebną treść.
Mam nadzieję temat założony w odpowiednim miejscu, jeżeli nie proszę o korektę.
Nie chciałam odpisywać w wiadomości prywatnej,bo to oznaczałoby wchodzenie w bezpośrednią i -jak sama nazwa wskazuje- prywatną interakcję a tego sobie nie życzę.
Miłego dnia wszystkim, szczególnie samej zainteresowanej z życzeniami większego luzu i dystansu do swojej osoby;)
Pamiętajmy proszę ,że mimo złudnego wrażenia- nasze słowa nie mają większej mocy czy wartości kiedy urządzamy osobiste wycieczki, czy kogoś obrażamy-wręcz przeciwnie świadczy to o pewnego rodzaju słabości i niemocy.
Peace&Love:-]




2/10

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

NightFury

Post #5 Ocena: 0

2018-01-10 09:35:18 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):
Zwracam się z uprzejmą prośbą do Violettaphotography o niełamanie przepisów niniejszego forum w wiadomościach prywatnych.
Ja wiem,że panuje powszechne przekonanie - że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal i ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.
Niemniej, sobą zawsze być warto i zachęcam do tego absolutnie każdego- nawet tych z deficytem kultury osobistej i brakiem umiejętności prowadzenia merytorycznej dyskusji.
Nie życzę sobie natomiast zaśmiecania prywatnej skrzynki pocztowej treściami, które z założenia mają być obraźliwe, a już z całą pewnością zawierających bezwartościową, a więc niepotrzebną treść.
Mam nadzieję temat założony w odpowiednim miejscu, jeżeli nie proszę o korektę.
Nie chciałam odpisywać w wiadomości prywatnej,bo to oznaczałoby wchodzenie w bezpośrednią i -jak sama nazwa wskazuje- prywatną interakcję a tego sobie nie życzę.
Miłego dnia wszystkim, szczególnie samej zainteresowanej z życzeniami większego luzu i dystansu do swojej osoby;)
Pamiętajmy proszę ,że mimo złudnego wrażenia- nasze słowa nie mają większej mocy czy wartości kiedy urządzamy osobiste wycieczki, czy kogoś obrażamy-wręcz przeciwnie świadczy to o pewnego rodzaju słabości i niemocy.
Peace&Love:-]




1/10
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #6 Ocena: 0

2018-01-10 13:49:07 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

A co to znaczy 2/10 i 1/10 bo ja nieuswiadomiona jak zwykle? :) Trzymaj sie Lulilu
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2018-01-10 14:09:35 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2018-01-10 13:49:07, KatyD napisał(a):
A co to znaczy 2/10 i 1/10 bo ja nieuswiadomiona jak zwykle? :) Trzymaj sie Lulilu

Chyba ocenę w skali od 1 do 10


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Severance_

Post #8 Ocena: +1

2018-01-10 16:42:50 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-10 08:54:08, lulilu1 napisał(a):
[..] ktoś jeszcze mógłby dostrzec prawdziwą naturę koleżanki gdyby napisała co myśli publicznie.




@Violetta(..) potrafi byc jeszcze gorsza w prywatnych wiadomosciach niz bylaby normalnie na forum..?! Wow :-]
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

lulilu1

Post #9 Ocena: 0

2018-01-10 21:52:14 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

nie gorsza-bezradna...
Swoją drogą to ciekawe,że kobieta która nagminnie obraża ludzi na tysiąc różnych sposobów i raczej bezpardonowo- poczuła się urażona określeniem - w....a b..a-myślałam,że czynię jej komplement;)
A i serdecznie dziękuję za system punktacji-to zawsze szalenie miło wrócić wspomnieniami do beztroskich czasów przedszkola...chociaż wtedy chyba były słoneczka i uśmiechy? - no ale w końcu dorośli ludzie to poszli krok dalej;)

[ Ostatnio edytowany przez: lulilu1 10-01-2018 21:53 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2018-01-10 21:58:45 (6 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Lulilu, tylko kwestia tej punktacji...
Czy to dla Ciebie czy dla Pani Fotograf, pozostaje otwarta :-]



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,