MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zaginięcie przesyłki w Royal Mail

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: -1

2017-09-27 15:35:30 (7 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-27 14:57:02, pszczola36 napisał(a):
Skoro tam był telefon to już sam sobie odpowiedziałeś dlaczego paczka zginęła.


A co ma do rzeczy co było w środku tej przesyłki?

Również wysyłam, i dostaję telefony z różnych części EU.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

pszczola36

Post #2 Ocena: 0

2017-09-27 20:47:14 (7 lat temu)

pszczola36

Posty: 21

Mężczyzna

Z nami od: 21-06-2008

Skąd: Nottingham

A jednak ma. Przesyłki z kartoflami nie giną . Jak ktoś lukne co jest w środku to wie czy się opłaca taką przesyłkę zagubić. A sposobów jest duzo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

loyer06

Post #3 Ocena: 0

2017-09-27 20:48:51 (7 lat temu)

loyer06

Posty: 11

Mężczyzna

Z nami od: 02-08-2013

Skąd: Reading

Kilka lat temu jak pracowałem dla GLS w PL to rozwoziłem przesyłki z Royal Mail . Paczki do odbiorców docierały różnie raz w ciągu kilku dni a czasami dostarczałem po miesiącu lub więcej . Poza tym o ile pamiętam to GLS nadawał swój własny nr przesyłce . Jeśli nic się nie zmieniło to aby namierzyć paczkę trzeba posiadać numer przesyłki nadany przez nich .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2017-09-27 21:47:13 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jak wspomniano, reklamacje realizujesz przez RM.
Niestety, nie ma znaczenia, czym wysylamy, wiele przesylek jest okradanych na terenie Pl.
Wspomniana przez Ludzika firma zapewnila mi przeszukanie, kradziez m.in. uzywanej, wakacyjnej odziezy i doreczenie paczki wygladajacej na nieotwierana (maz odebral, nie widzial przesylki przekazanej do transportu)...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-09-27 22:29:33 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-27 00:20:06, Xgutti napisał(a):
Witam, wysłałem paczkę Royal Mail do Polski rejestrowaną. Następnego dnia po wysyłce paczka była już na Heathrow w centrali Royal Mail skąd jak głosi komunikat została wysłana do GLS Polska skąd miała trafić do mnie. Lecz niestety to jest ostatni wpis gdzie jest przesyłka. Mija już tydzień a przesyłki wciąż brak. Dzwonikem do Royal Mail to twierdzą że przesyłkę przekazali GLS a GLS twierdzi że żadnej przesyłki o tym numerze Royal Mail im nie przekazał. Miał ktoś z was podobny przypadek i jak się zakończył?


W moim przypadku na stronie Royal Mail byl link do strony GSL z innym numerem do sledzenia paczki za granica.

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xgutti

Post #6 Ocena: 0

2017-09-28 06:41:38 (7 lat temu)

Xgutti

Posty: 14

Z nami od: 28-06-2006

Dzisiaj w nocy pojawił się nowy wpis na Track and Trace w RM - 27/09/17 23:48 ARRIVED (MDN) AT HEATHROW WORLDWIDE DC gdzie wcześniejszy był taki - 19/09/17 AM ON ITS WAY TO GLS POLAND UNITED KINGDOM. Przez ponad tydzień przesyłka była w próżni nie wiadomo gdzie by ponownie wrócić skąd wyjechała. Pytanie co dalej? wróci do nadawcy czy tym razem trafi już do mnie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-09-28 08:22:55 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Jezeli byl on its way to znaczy ze byla w drodze i jeszcze nie przekazana? Ciekawy temat, a powiedz czy na stronie RM do sledzenia paczki nie bylo *zadnej* informacji o opcji sledzenia za granica? To troche dziwne.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xgutti

Post #8 Ocena: 0

2017-09-28 09:31:56 (7 lat temu)

Xgutti

Posty: 14

Z nami od: 28-06-2006

Kontaktowałem się z RM, śledzenie przesyłki na ich stronie jest wyłącznie możliwe gdy przesyłka znajduje się w ich posiadaniu i jest na terytorium UK, gdy opuszcza RM to dalsze śledzenie jest możliwe wyłącznie na stronie GLS pod warunkiem że sortownia GLS w Niemczech do której trafiają wszystkie przesyłki rejestrowane z RM zeskanuje przesyłkę i nada swój wewnętrzny numer po którym dopiero można dalej śledzić. Ostatni wpis w RM jaki będzie wyświetlony to Delivered gdy GLS dostarczy przesyłkę do adresata. Na chwilę obecną mam ponownie to 28/09/17 1:00 ON ITS WAY TO GLS POLAND UNITED KINGDOM. Mam nadzieję że tym razem trafi do sortowni GLS.

[ Ostatnio edytowany przez: Xgutti 28-09-2017 10:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xgutti

Post #9 Ocena: 0

2017-09-28 17:37:21 (7 lat temu)

Xgutti

Posty: 14

Z nami od: 28-06-2006

Czyżby powtórka z rozrywki? O 1 w nocy przesyłka wyjechała do sortowni GLS w Niemczech i wciąż tam nie dojechała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xgutti

Post #10 Ocena: 0

2017-09-29 07:09:46 (7 lat temu)

Xgutti

Posty: 14

Z nami od: 28-06-2006

A jednak powtórka z rozrywki :( mija ponad doba a przesyłka ponownie w próżni i nie dotarła do GLS.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,