MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tak bym chciala dama byc...czyli czego nie wypada kobiecie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Postów: 51

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-09-17 15:31:42 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Obrazek

Zawsze mnie zastanawialo dlaczego mezczyzna moze wiecej ? Czemu jemu uchodza pewne zachowania ? Dlaczego jak mezczyzna beka, sika pod plotem czy lezy nawalony na przystanku to nikogo az tak to nie razi jak raziloby, gdyby to chodzilo o kobiete ? Dlaczego mezczyzna moze przespac sie z niezliczona iloscia kobiet i przez to awansuje prawie do rangi bohatera narodowego bo taki z niego super casanowa i ogier ? Kobieta natomiast spiaca z dokladnie ta sama iloscia mezczyzn wyzywana jest od pan lekkich obyczajow i sie na niej psy wiesza.

Kobiecie podobno nie wypada klnac jak szewc , upic sie , otwarcie podrywac faceta i proponowac mu pojscia do lozka, siadac w rozkroku , za glosno smiac ...i ta liste co wypada a czego nie, mozna by wydluzyc w nieskonczonosc.


Do pierwszej lekcji mamy
Dołącza się tata
Słyszę z lewej, z prawej
Bądź taka, nie bądź taka
Lawina ruszyła
Szkoła dom i praca
Zakazy nakazy
Bądź taka, nie bądź taka


Maszyna wychowawcza
Z uporem maniaka
Wystukuje rytmicznie
Bądź taka, nie bądź taka

Podobno nie wypada ...a moze jednak ? Co wypada kobiecie Waszym zdaniem? A moze juz wszystko wypada i nic nie razi ?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-09-17 15:51:07 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ewa z tym ze mężczyzna może się przespać z wieloma kobietami i jest chwalony a gdy zrobi to kobieta to uważa się ją za dzi.. to słyszałem kiedyś taka anegdote
Zamek który można otworzyć każdym kluczem jest nic nie warty za to klucz którym można otworzyć kazdy zamek to złoto ... ;)

A tak na poważnie , kobiecie jako płeć piękna naprawdę powinna się tak zachowywać - ubierać się jak na kobietę przystało , nie klnac jak szewc i nie szczac pod płotem . Te wszystkie programy mody w tv , kolorowe gazety czy wybiegi to wszystko dla kobiet . Owszem znam kilka kobiet które przeklinaja jak szewc a browara wypija na łyka ale to aż odrzuca a za plecami są obgadywane i to nie tyle przez mężczyzn ale właśnie przez kobiety . Facetowi tez myślę nie wypada w co drugim zdaniu mówić kur... zwłaszcza w towarzystwie kobiet czy szczac pod płotem . A jak jest jakaś imprezka w plenerze to panie tez idą za potrzebą "w krzaki" jak nie ma WC i nie widizalem by ktoś się krzywil, to całkiem normalne. Może Ty jesteś trochę przewrazliwiona

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: 0

2017-09-17 16:15:05 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

To nie jest tak ze ona jest przewrażliwiona tylko tak czasem jest jak ona mówi. Postrzeganie kobiety i mężczyzny jest zupełnie inne.
Facet dla przykładu wstępuje w związek typu friends with benefits i wszyscy mu gratulują. Do tego samego przyzna sie kobieta i nagle wszyscy jej tłumacza ze napewno jest wykorzystywana bo facet "tylko seksu chce". A może to ona tylko do tego faceta potrzebuje? 😉
Kobieta jeździ na motorach? Pragnie na sile udawać faceta i napewno jeździć nie umie. Czemu nie zajmie sie np tańcem?
Kobieta ćwiczy sztuki walki? Nie wypada, czemu nie pójdzie na fitness?
Kobieta nie gotuje? Jest mało kobieca, co za facet ja zechce?
Kobieta nie chce dzieci? Nie jest kobieta bo przecież każda kobieta ma instynkt macierzyński.
Kobieta i mężczyzna płaca rachunki po równo? Tak nie wypada, to facet powinien moc ja utrzymać a ona powinna sie pokornie na to zgodzić i jeszcze docenić.
Przykładów można mnożyć bez liku...
Jak słyszę ze czegoś kobiecie nie wypada to mowię ze wypadają szelki ze spodni..
Człowiekowi może nie wypadać bluzganie na prawo i lewo czy odlewanie sie niczym dzikie zwierze gdzie popadnie. Ale jak dla mnie to co dozwolone jest facetowi powinno być dozwolone i kobiecie. W granicach poszanowania własnej godności oczywiście.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-09-17 16:20:32 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-17 15:51:07, Wielim napisał(a): Owszem znam kilka kobiet które przeklinaja jak szewc a browara wypija na łyka ale to aż odrzuca a za plecami są obgadywane i to nie tyle przez mężczyzn ale właśnie przez kobiety .


Pracowlam w grupach mieszanych. Pracowlam wsrod samych kobiet a teraz od kilku lat pracuje z samymi mezczyznami. Kiedys wierzylam na slowo, kiedy mi mowiono, ze kobiety to plotkary.
Odkad zaczelam pracowac z samymi mezczyznami uwazam, ze obgadywanie nie ma plci . Mezczyzni wcale nie ustepuja kobietom i rowniez obgaduja az czasem uszy puchna

Czesto wybieram moja przerwe tak by nie musiec sluchac tego co maja do powiedzenia moi koledzy na temat innych wspolpracownikow. Wybieram tez taka opcje poniewaz znam siebie i jak ktos obgaduje kogos z czystej zlosliwosci, nie majac ku temu zadnych podstaw to wiem, ze sluchajac tych bzdur moge cos skomentowac a wole nie wdawac sie z niepotrzbne dyskusje.


Pracujac z kobietami bylam czasem zaskoczona jak potrafia byc wulgarne i dosadne w zartach. Mnie takie przasne zarty srednio bawia. Nie jestem specjalnie pruderyjna ale zeby zartowac na pewne tematy musze kogos dobrze poznac i czuc sie w towarzystwie tej osoby bezpiecznie by pozwolic sobie na zarty o zabarwieniu erotycznym

Zdarza mi sie przeklinac choc nie jestem z tego dumna. Pic pije sporadycznie i sa to tak sladowe ilosci, ze ciezko je uznac wogole chyba za picie. Co za tym wiec idzie sie nie upijam. Poniewaz sie nie upijam, nie popelniam glupstw po pijaku

Jesli popelniam glupstwa :-) a czasem mi sie zdarzaja to popelniam je z pelna swiadomoscia :-] Mowie tu o glupstwach jak spiewanie w sklepie na zakupach , prawienie obcym komplementow , skakanie po kaluzach itp ( to tez podobno nie wypada ;-) )

Nie wiem czy jestem przewrazliwiona. Pewne zachowania moim zdaniem nie powinny sie zdarzac obu plciom. Mnie te same zachowania, ktore raza u kobiet, raza rowniez u mezczyzn



Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MURDOCK

Post #5 Ocena: 0

2017-09-17 16:51:49 (7 lat temu)

MURDOCK

Posty: 17

Mężczyzna

Z nami od: 10-09-2017

Skąd: **

Wierszem pytanie, wierszem odpowiedź.

Dlaczego faceci w sukukienkach niegchodzą,
Dlaczego kobiety mogą?

Panie przwdziewają spodnie
Panowie podobnie.

Panie kuszą panów używając szpachli,
Panowie na to przystają, tacy są ulegli.

[ Ostatnio edytowany przez: MURDOCK 17-09-2017 16:58 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #6 Ocena: 0

2017-09-17 17:47:13 (7 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-17 15:31:42, EFKAKONEFKA33 napisał(a):



Zawsze mnie zastanawialo dlaczego mezczyzna moze wiecej ? Czemu jemu uchodza pewne zachowania ? Dlaczego jak mezczyzna beka, sika pod plotem czy lezy nawalony na przystanku to nikogo az tak to nie razi jak raziloby, gdyby to chodzilo o kobiete ?




Tylko po co równać w dół???

[ Ostatnio edytowany przez: Theraphosa_blondi 17-09-2017 17:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-09-17 17:50:30 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Murdock z Ti sukienkami to nie przesadzaj , pojezdzij po większych miastach Anglii np Tower Hamlets albo Newham w Londynie czy całe Birmingham to Zobaczysz więcej mężczyzn w sukienkach niż kobiet , zwłaszcza w piątki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-09-17 17:58:27 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-17 17:47:13, Theraphosa_blondi napisał(a):

Tylko po co równać w dół???


Zanim zalozylam ten temat to samo zdanie padlo w jednym z artykułow, ktory czytalam.

To, ze sie zastanawiam nie znaczy, ze chce rownac w dol. Ot tak mnie nachodzi czasem do przemyslen. Chcialam tez poznac poglady innych.
To co moim zdaniem nie wypada niekoniecznie bedzie nie wypadalo komus innemu
Lubie poznawac rozne punkty widzenia
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #9 Ocena: 0

2017-09-17 18:42:01 (7 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-09-17 17:58:27, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

To co moim zdaniem nie wypada niekoniecznie bedzie nie wypadalo komus innemu
Lubie poznawac rozne punkty widzenia


Mój punkt jest zbieżny z imperatywem Kanta: Postępuj wedle takiej tylko zasady, co do której mógłbyś jednocześnie chcieć, aby stała się prawem powszechnym.
Czyli reguł, co do których chcielibyśmy, aby były one stosowane przez każdego i zawsze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-09-17 18:49:29 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,