MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dylemat medyczny czy moralny ?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

Str 5 z 24

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

alice40

Post #1 Ocena: 0

2017-08-25 14:23:33 (7 lat temu)

alice40

Posty: 150

Kobieta

Z nami od: 26-03-2010

Skąd: UK

Na szpital nie narzekamy.A leczona byla u polskiego lekarza bo GP na starcie proponowal diete,jogging(corka szczuplutka)Nie chcieli robic dodatkowych hormonow tylko podstawowe i tez raz na pol roku.A corce jeden jajnik juz nie funkcjonowal a na drugim pojawialy sie torbiele.Bylo to pelne stresow leczenie i kosztowne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #2 Ocena: 0

2017-08-25 14:52:49 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Nie wiem...zupelnie sie to nie pokrywa z moim doswiadczeniem.
Na pierwsza wizyte w sprawie ciazy idzie sie do poloznej a nie do GP.
Mnie tam nikt ani diety ani jogging nie proponowal a nie jestem rozmiarem zero.
Po krwi I USG proponowali wlasnie biopsje jako kolejny etap a nie zadne aborcje. O aborcji uslyszalam tylko raz na samym poczatku w formie pytania "czy ciaza jest chciana czy bedziemy terminowac"
Wrecz spytali sie czy nie potrzebuje skierowania gdybym chciala "z kims porozmawiac" w razie gdyby poziom stresu byl dla mnie nie do wytrzymania..
Musze przyznac ze jestem mile zaskoczona tym jak sie mna zajeto.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-08-25 15:23:26 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

W pl jeden lekarz przeprowadzi aborcje a inny nie tutaj chyba tez nue sa maszynami kazdy ma swoje poglady
Inna sprawa ze w dzisiejszych czasach mam wrazenie ze lekarze sa bardziej narazeni na proces jezeli namawiaja do odejscia od decyzji o aborcji niz ci ktorzy sugeruja usuniecie dziecka/plodu kto jak woli

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 25-08-2017 15:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #4 Ocena: 0

2017-08-25 16:06:14 (7 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

To w PL lekarze przeprowadzaja aborcje?? #sarkazm.
Myslalam ze wszyscy juz gruntownie zastraszeni. :)
W UK kazda przychodnia czy szpital wydaje sie miec wlasne wewnetrzne zasady.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2017-08-25 17:11:28 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-08-25 15:23:26, cris82 napisał(a):
W pl jeden lekarz przeprowadzi aborcje a inny nie tutaj chyba tez nue sa maszynami kazdy ma swoje poglady
Inna sprawa ze w dzisiejszych czasach mam wrazenie ze lekarze sa bardziej narazeni na proces jezeli namawiaja do odejscia od decyzji o aborcji niz ci ktorzy sugeruja usuniecie dziecka/plodu kto jak woli

[ Ostatnio edytowany przez: <i>cris82</i> 25-08-2017 15:28 ]



Tutaj, żeby otworzyć specjalizację ginekologiczno-położniczą podpisujesz deklarację, że będziesz postępował zgodnie ze współczesną nauką, a nie własnym sumieniem

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2017-08-25 18:19:01 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-24 09:43:40, Severance_ napisał(a):
Cytat:

... (niektorym to umknelo), ze nikt tam kobiet do aborcji nie zmusza!


Nikt nie mowi o uzyciu sily fizycznej ale o presji psychicznej jaka jest wywierana ze ciaza z DS nie jest wspierana albo ze wybor jest kwestionowany. Podobnie jak w UK nie ma przymusu szczepien ale wiele osob czuje presje albo trzyma w tajemnicy swoja decyzje.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2017-08-25 19:46:42 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Pewnie, że jest presja psychiczna bez dwóch zdań, ale ludzie zawsze się przejmowali tym co o nich pomyślą inni ludzie. Tu jest kwestia życia lub śmierci płodu, jakby nie patrzeć ludzkiego, więc temat tym bardziej kontrowersyjny.
Co nie zmienia faktu, że dla niektórych osób morale zawsze będą na pierwszym miejscu, ale już moralami Świadków Jehowy (którą uważam za zwykłą sektę) zwyczajnie gardzą (transfuzje krwi) bo ich własne morale są słuszne i jedyne. Nie chcesz usuwać zębów, nie idź na stomatologię, nie chcesz stawać przed wyborem usunąć czy nie usunąć ciążę, nie idź na położnictwo czy ginekologię itp, itd. Jak dla mnie wybór jest prosty i co ważne zgodny z moim sumieniem bez narażania na dyskomfort osób postronnych


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alice40

Post #8 Ocena: 0

2017-08-25 21:20:00 (7 lat temu)

alice40

Posty: 150

Kobieta

Z nami od: 26-03-2010

Skąd: UK

Zgadzam sie,ze gdy jestes w ciazy idziesz do poloznej.Ale gdy masz problemy z brakiem okresu itd idziesz do Gp,ktory tylko Ci sugeruje zdrowa diete i tryb zycia.A ze niestety mam wyksztalcenie medyczne nie zgadzalam sie z ich pogladami i szukalam pomocy u polskich specjalistow.Nie moglam patrzec na zmienne nastroje corki,depresje,krwotoki i utraty przytomnosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Najwiekszy_Desz

Post #9 Ocena: 0

2017-09-13 10:37:44 (7 lat temu)

Najwiekszy_Deszczowiec

Posty: 12

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 13-09-2017

Skąd: Londyn

Dla mnie to jednak jest etycznie wątpliwe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: -1

2017-10-31 09:44:40 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

,,,,Z moich ustaleń wynika, że już niemal wyeliminowaliśmy zespół Downa z naszego społeczeństwa. To oznacza, że w Islandii nie ma już niemal żadnego dziecka z zespołem Downa." - stwierdziła z dumą islandzka specjalistka z zakresu genetyki, Kari Stefansson.
Odpisała jej na twitterze Patricia Heaton z organizacji antyaborcyjnej.
,,Islandia nie jest w trakcie eliminowania zespołu Downa. Islandia po prostu zabija tych, którzy go mają. A to duża różnica."

,,Wyeliminowaliśmy zespół Downa'' ze zdrowej tkanki społecznej, niczym kiedyś Hitler eliminował Żydów i innych podludzi. Metody troszkę inne, teraz zabija się zarodki ludzkie, żeby społeczeństwo wyglądało zdrowo i ładnie.

Najlepsze są ,,prawdziwe'' kobiety pokroju senyszyn, Szczuki i innych feministek. Są przeciwko karze śmierci dla pedofili-morderców, bronią wycinki drzew w puszczy i płaczą nad losem wiewiórki a jednocześnie są za zabijaniem nienarodzonych dzieci. To znaczy nie dzieci, tylko płodów bo przecież do 12 tygodnia ludzki płód nie jest ludzki bo wygląda jak myszy. Oczywiście żadna kobieta z ,,płodu'' nie urodziła jeszcze chomika - ale cóż to za argument? Zabić bo małe mieszkanie, wyskrobać bo dziecko z Downem nie ma prawa do życia - a jak coś to się powie, że zarodek i tak przypomina zarodek myszy czy konia...



Nie ma nic przesadzonego w nazywaniu zwolenników aborcji na życzenie nazistami. Odbierają prawo do życia z powodu niepełnosprawności, wad genetycznych a nawet z tak błahych powodów jak zbyt mały metraż mieszkania. A najczęściej chodzi o przygodny seks z byle kim a puszczalskie paniusie nie chcą ponosić konsekwencji.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 24 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 22 | 23 | 24 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,