MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W drodze do... a myslami zupelnie gdzie indziej

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2017-08-09 22:34:08 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W moim przypadku to w drodze do pracy czesto myslami jestem gdzie mnie wyobraznia poniesie. Zawsze bylam dziennym marzycielem, czesto zupelnie wylaczona z rzeczywistosci. Pozostalo mi to troche do dzisiaj. To, ze nie musze pilnowac kierownicy pozwala mi na relaks w drodze do pracy i spedzac czas na marzeniach.

W piekny sloneczny walijski poranek przechodzac w drodze do pracy obok tego wjazdu ten widok podbudowal moj nastroj na caly dzien. Moze podzielicie sie tym co was inspiruje czy pozytywnie nastraja do zycia na codzien.

Obrazek
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MajaCardiff33

Post #2 Ocena: 0

2017-08-09 23:10:56 (7 lat temu)

MajaCardiff33

Posty: 58

Kobieta

Z nami od: 12-06-2017

Skąd: Cardiff

Pprzepiekne zdjecie-:) Moge napisac co mnie dzis nastroilo pozytywnie i przyciagnelo moja uwage. Dwie historie, dwa zdarzenia, ktore wydawac by sie moglo nie byly ani dobre, ani madre, ani pozytywne, a jednak doczekaly sie ''happy endu''. Pierwsze dotyczylo malej kotki, ktora ktos wyrzucil w zimie i prawie zamarzla a ktos inny znalazl ja na drodze, zabral do samochodu- i w domu ogrzewajac lampami, okrywajac kocami -''wrocil do zycia''. I druga historia z Polski. Gdzie pewna firma zrobila debilna reklame nawiwzujaca do powstania Warszawskiego ( z pokazaniem srodkowego palca). Cala sprawe naglosnil Pan Filip Chajzer. I nagle wszystko odworcilo sie o 180 stopni. Firma sie pokajala i w ramach zadoscuczynienia wlacpila dla ''Powstancow'' pol miliona. I najfajniejsze jest to,ze Ci ludzie- bohaterscy patrioci dostana te pieniadze. I mysle sobie,ze jest nadzieja na tym swiecie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-08-09 23:11:17 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-09 22:34:08, Adacymru napisał(a):
Moze podzielicie sie tym co was inspiruje czy pozytywnie nastraja do zycia na codzien.



Oooo ja to musze sie pilnowac w tym watku :-]bo rzeczy, ktore mnie pozytywnie nastraja czy inspiruje jest tyle, ze moze mi braknac czasu na podzielenie sie tym wszystkim ;-)

Postaram sie na biezaco, w momencie inspiracji pamietac co to bylo a pozniej wklejac to w tym watku

Napewno nastraja mnie pozytywnie kawa w milym towarzystwie

Obrazek

Malowanie ma na mnie relaksujacy wplyw

Obrazek

i tu niesmialo zwrocilabym uwage na pojemnik na mazaki :-) uroczy ...prawda ? :-)

No i ostatnio niebo ...mam jakas faze gapienia sie w niebo. Inspirujaco dzialaja na mnie chmury .

Obrazek


Ja juz nie raz wspominalam, ze po powaznej operacji oczu to rozne " male pierduly " dzialaja na mnie pozytywnie i mnie inspiruja. Czasem trzeba troche dostac kopa w cztery litery zeby przewartosciowac to co jest wazne .

I will be back w tym watku :-]:-8
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myfreedom

Post #4 Ocena: 0

2017-08-09 23:19:20 (7 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

Ale to sciezka do zamku, nie prywatna posiadlosc..
Dobijajac do polowy wiekowej single malt nachodzi mnie konkluzja, tak, ja tez tak chce, mam swoje wymarzone miejsce gdzie szkoda bedzie chodzic spac..jeszcze troche..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2017-08-09 23:53:49 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, to jest brama wjazdowa na ogrody pezy posiadlosci, na teren ktorych mozna wejsc jak brama jest otwarta...

Czesto jest to miejsce mojej przesiadki w drodze do pracy, albo jak podjezdzam do jednego miejsca pracy to wysiadam na przystanku przy tej bramie zeby sobie posiedziec i sie pogapic i pomarzyc, ze zamiast do pracy ide na spacer po tych cichych o porannej porze ogrodach (bo jak mam wolne to mi sie nie chce wstac tak rano zeby sie poplatac w ciszy... :-])

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-08-12 07:59:11 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Taki widok z okna, z samego rana zawsze nastraja mnie pozytywnie

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2017-08-12 08:41:34 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Nie dedykujac wypowiedzi...

😁😁😁😁😁


Kawa na prawde potrafi poprawic nastroj.
Czasem wypita z kims przez przypadek, a czasem z premedytacją.

Ostatnio spedzilem troche czasu w Holandii. Bylem negatywnie nastawiony, z wszystkimi odczuciami na anty, ale w hotelu który jest nasza (firmowa) baza noclegowa, jestesmy traktowani jak domownicy.

Mimo wszystko mysli byly gdzies indziej.
Zawsze, w pewnym sensie, jestesmy w drodze.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 12-08-2017 08:42 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-08-12 12:29:52 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-08-12 08:41:34, tomaszzet napisał(a):
Zawsze, w pewnym sensie, jestesmy w drodze.


O jakie fajne zdanie. Nie moglam sie opanowac zeby nie wyroznic. :)

A odnosnie spacerow po ogrodach rano to ja lubie tez cmentarze, szczegolnie te stare. Kiedys przyszlo mi do glowy ze zderza sie tam spokoj glebokiego lasu z samotnoscia wielkomiejskiej ulicy...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-02-13 19:46:18 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Aż sobie odkopie temat

A jak ktoś się przypadkiem pyta, jak mi jest na tym moim zadupiu ...to odpowiadam, że niebiańsko ( Moje dzisiejsze niebo na moim osobistym zadupiu )

Obrazek

Przy takim niebie to można być myślami gdzie indziej.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #10 Ocena: 0

2018-02-15 09:57:50 (6 lat temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Cytat:
Moze podzielicie sie tym co was inspiruje czy pozytywnie nastraja do zycia na codzien.


Pewnie. Nie wiem do czego się Tobie przyda ta wiedza ale ok.*CRAZY*

Codziennie jestem gdzies na stoku i tam sobie smigam na desce czuje ze zyje nawet adrenalinę, rzadziej jestem na jakims koncercie gra Metallica potem Iron, ACDC, Megadeth na wyciszenie Therion albo Nightwish. Potem mysle co tam będę sobie spawal wieczorem [to moje nowe hobby] w moim workshopie, spawanie bardzo mnie relaksuje ostatnio.
Nastepnie rozmyslam jak i która moto zabawke doposazyc albo zastanawiam się nad czyms nowym, patrze ile to kosztuje i bardzo szybko zabieram się do pracy. :-)

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,