MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

5 najdziwniejszych rzeczy o mnie ;-)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 8 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lucy_J

Post #1 Ocena: 0

2017-07-27 06:50:06 (7 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Cytat:

2017-07-26 22:50:31, andypolo napisał(a):
Kolega mi opowiadał, że w jego snach, gdy ucieka i jest w potrzasku potrafi latać. Mi nigdy to nie śniło się. Ja po prostu spadam i ginę. Ciekawe co to oznacza w snach jak ktoś fruwa? :-]


Znawca snow nie jestem, spadanie tez mi sie snilo pare razy. Pamietam dziwna serie snow w wieku nastoletnim. Otoz snilo mi sie ze bylam mordowana albo umieralam w dziwnych okolicznosciach. Co noc umieralam inaczej, albo ktos mnie zasztyletowal albo spadlam z wysokosci, albo ktos mnie otrul:-] Nigdy potem w pozniejszym zyciu takie sny mi sie nie zdarzaly. Widocznie wykorzystalam juz limit na umieranie w snach:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #2 Ocena: 0

2017-07-27 07:58:02 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Bycie mordowanym we snie to odzwierciedlenie stanu psychicznego sniacej osoby. Zapewne mialas trudny czas, zmiana szkoły, trudności w szkole lub ze znajomymi. Latanie ma wydzwiek odwrotny , mowi o wierze w siebie, w dobry los, ze sobie ktoś poradzi w zyciu. Czasami, w zaleznosci od kontekstu, sny o lataniu maja podtekst seksualny :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

andypolo

Post #3 Ocena: 0

2017-07-27 08:44:06 (7 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2017-07-27 07:58:02, Turefu napisał(a):
... sny o lataniu maja podtekst seksualny :)


Za młodu zdarzyło mi się obudzić "spocony" ale na pewno wtedy nie śniłem o lataniu. :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-07-28 10:53:27 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

matkapolka

Post #5 Ocena: 0

2017-07-28 11:08:47 (7 lat temu)

matkapolka

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 25-04-2013

Skąd: south east

Cytat:
Pranie wieszam według schematu: skarpetki dobrane w pary, skierowane piętami w jedną stronę...


Znaczy nie tylko ja tak mam, uff a już myślałam, że to nie jest normalne. Do skarpetek mam wieszaki, skarpety parami (mam 3 mężczyzn w domu więc trochę tego jest). :)

"Wszyscy jesteśmy ignorantami, tylko każdy w innej dziedzinie." Will Rogers

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-07-30 08:52:22 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-26 23:18:31, SweetLiar napisał(a):
Ja kiedy byłam operowana obudziłam się i usiadłam na stole operacyjnym


Ja jako nastolatka mialam drobna operacje z miejscowym znieczuleniem tylko wiec czulam np ciepla krew splywajaca po skorze. Chirurg w pewnym momencie powiedziala ze jestem bardzo spokojna i ze czasem pacjenci uciekaja jej ze stolu. Niezla klinika, co?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-07-30 09:16:12 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-28 10:53:27, Malamysza napisał(a):
1. Całkiem niedawno oddałam dosłownie wszystko by być z miłosną mego życia
3. Moje IQ plasuje mnie w czołówce 2% populacji (wg Mensa) choć popełniam głupstwa jak totalna idiotka


Malamysza, punkt 1 brzmi romantycznie.
Ad pkt 3, wybory zyciowe moze niekoniecznie wiaza sie z inteligencja mierzona w IQ? Moja siostra jest w Mensa, na spotkaniach mensowcow poznala swojego bylego, aczkolwiek nie wiem w jakim byli procencie. Ja nie podchodze do testow bo wiem ze jestem powolna i mysle ze tylko bym sie zdolowala...
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-07-30 09:35:29 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sa rozne rodzaje intelingencji i bycie dobrym w jednej dziedzinie, nie oznacza ze ktos jest inteligentny zyciowo czy dokonuje dobrych wyborow. Przyklad to inteligentni ludzie, ktorzy zazynaja swoje organizmy nalogami.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-07-30 10:41:09 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-28 11:08:47, matkapolka napisał(a):
Cytat:
Pranie wieszam według schematu: skarpetki dobrane w pary, skierowane piętami w jedną stronę...


Znaczy nie tylko ja tak mam, uff a już myślałam, że to nie jest normalne. Do skarpetek mam wieszaki, skarpety parami (mam 3 mężczyzn w domu więc trochę tego jest). :)




O tych skarpetkach skierowanych pietami w jedna strone juz wolalam przezornie nie wspominac zeby nie wyjsc na totalnego swira :-]
ale to oczywista oczywistosc

Dodam jeszcze jedno male dziwactwo
Obrazek

Wlasnie na wypadek tych prawdopodobnych potworow :-] czajacych sie pod lozkiem staram sie zeby moja stopa nie wystawala poza obrąb lozka i zwisala zachecajaco dla tych stworzen ktore chciaby ja dotknac :-]

I podpisuje sie po tym

wybory zyciowe moze niekoniecznie wiaza sie z inteligencja mierzona w IQ?

Spotkalam wielu wyksztalconych ludzi , z duzym zasobem wiedzy. Wysokie IQ niestety nijak sie mialo do tego jak odnajdowali sie w zyciu
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-07-30 10:48:22 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

haha... u mnie potwory nie mieszkaja ale pajak moglby sie zdarzyc a ja mam fobie wiec u mnie koldra tez w gorze na lozku.

na szczescie jest takie pojecie jak inteligencja emocjonalna. moze w przyszlosci psycholodzy / socjolodzy wyodrebnia dodatkowe wymiary inteligencji ludzkiej?
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,