MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

5 najdziwniejszych rzeczy o mnie ;-)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 3 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

malinowka

Post #1 Ocena: 0

2017-07-23 23:15:05 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

uwielbiam zapach beznyny, klej jak najbardziej, a także zapach skóry i świeżo położenego asfaltu..:-T[
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2017-07-24 00:07:36 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

1. Nie zasnę bez zatyczek w uszach
2 .Panicznie boję się pająków - jak nie daj Bóg jakiegoś przyuważe w jakimkolwiek pomieszczeniu w domu, mam pozamiatane ze snem przez najbliższe kilka nocy.
3. Nie pamiętam dat urodzin. Niczyich. Jak mnie pyatają o datę urodzin córki zdarza mi się pomylić a już na pewno muszę pomyśleć- za to pamiętam godzinę jej urodzenia, dzień tygodnia i wszystkie wymiary...
O swoich urodzinach żeby była jasność też zapominam.
4.Nie mogę mieć możliwości wyboru. Niczego.
Jak już w końcu wybiorę zawsze zmieniam zdanie, oddaję i wymieniam na tę drugą rzecz.
Czynność może powtarzać się kilkukrotnie i dotyczy wszystkiego od wyboru mleka po zakup mieszkania.
5. Nie potrafię się kłócić i niczego wypominać . Kiedyś chciałam wygarnąć mojej Mamusi, zapisywałam sobie w notesie jej winy- jak przyszło co do czego zapomniałam gdzie posiałam notes...)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-07-24 00:55:36 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

O jaki ciekawy temat:) To moze i ja sie przedstawie.

1) Zatrzymala mnie kiedys policja na sygnale w RPA
2) W UK mialam na rekach kajdanki
3) W Turcji w Duzce dzieci z sasiedztwa podchodzily dotknac moje tlenione wlosy.
4) Jako nastolatka rozdawalam z przyjaciolmi wlasnorecznie przygotowane paczki mikolajowe przechodniom na ulicach, to w Polsce
5) Kiedys w Londynie kupilam maszynke do miesa w bliskowschodnim sklepie za znizona cene bo sprzedawca nalegal zeby sie targowac :D

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 24-07-2017 01:08 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-07-24 00:58:34 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Zle cos kliknelam na telefonie przepraszam za drugs post

[ Ostatnio edytowany przez: KatyD 24-07-2017 01:06 ]

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #5 Ocena: 0

2017-07-24 06:21:49 (7 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Dolaczam sie do milosnikow zapachu benzyny hehehe. Jak Ewa uwielbiam zapach swiezych ksiazek, dlatego ciagle kupuje papierowe mimo ze juz dawno chce sie przesiasc na kindla.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2017-07-24 06:27:35 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-07-24 06:21:49, Lucy_J napisał(a):
Dolaczam sie do milosnikow zapachu benzyny hehehe. Jak Ewa uwielbiam zapach swiezych ksiazek, dlatego ciagle kupuje papierowe mimo ze juz dawno chce sie przesiasc na kindla.


Me too!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-07-24 07:20:07 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-24 00:07:36, lulilu1 napisał(a):

3. Nie pamiętam dat urodzin. Niczyich. Jak mnie pyatają o datę urodzin córki zdarza mi się pomylić a już na pewno muszę pomyśleć- za to pamiętam godzinę jej urodzenia, dzień tygodnia i wszystkie wymiary...
O swoich urodzinach żeby była jasność też zapominam.

5. Nie potrafię się kłócić i niczego wypominać . Kiedyś chciałam wygarnąć mojej Mamusi, zapisywałam sobie w notesie jej winy- jak przyszło co do czego zapomniałam gdzie posiałam notes...)


Z urodzinami mam podobnie :-]Pamietam moze kilka dni przed i kilka dni po. Nigdy w dniu urodzin
Dzieki ci Panie za FB , samo przypomina :-]

W podpunkcie 5 wyluszczony tekst mnie rosmieszyl , jakbym siebie widziala *THUMBS UP*

Cytat:

2017-07-24 00:55:36, KatyD napisał(a):

4) Jako nastolatka rozdawalam z przyjaciolmi wlasnorecznie przygotowane paczki mikolajowe przechodniom na ulicach, to w Polsce



Tez zdarzaja mi sie takie akcje . Czesto obcym osobom mowie komplementy . Jesli kobietom to biora mnie za lesbijke :-] jesli facetom to chca sie umawiac i mysla ze robie aluzje zeby isc z nimi do lozka . Mowienie spontanicznych komplementow zeby komus sprawic przyjemnosc bywa niebezpieczne :-]

Cytat:

2017-07-24 06:21:49, Lucy_J napisał(a):
Dolaczam sie do milosnikow zapachu benzyny hehehe. Jak Ewa uwielbiam zapach swiezych ksiazek, dlatego ciagle kupuje papierowe mimo ze juz dawno chce sie przesiasc na kindla.

Papierowe ksiazki uwielbiam . Kindla mam bo po operacji oczu latwiej mi sie czyta jak moge powiekszyc literki . Kindla nie wacham :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-07-24 07:28:11 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #9 Ocena: 0

2017-07-24 08:29:34 (7 lat temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

1. nie lubię gadać, wypowiedzi skracam do minimum
2. uwielbiam pająki - jeśli już jest wielkie larum w domu z powodu obecności jakiegoś osobnika to grzecznie wypraszam na karteczce, gdyż nie wszyscy członkowie rodziny podzielają mój:-] gust
3. nienawidzę szczurów - nawet ratatouille bajkę, wspominana prze Ewe nie dałam rady obejrzeć.
4. Nie lubię świąt bożego narodzenia, walentynek,
5. nie latam samolotem. mam nadzieje ze nigdy więcej do tego nie dojdzie dla dobra mojego, współpasażerów i obsługi
6. pomimo swego czasu rewelacyjnej pamięci nie potrafię zapamiętać dat i imion, bez jakiś specjalnych sztuczek.
7. Pierwsze dziecko urodziłam będąc wcześniej zapewniona przez kilku lekarzy ze jestem bezpłodna i aby zajść w ciąże musiałabym przejść długotrwale leczenie, wiec branie tabletek to niepotrzebne trucie organizmu, a trzecie dziecko urodziłam po ciąży która miała początek w czasie, gdy miałam założoną spirale...
8. jak widzę supeł to MUSZE go rozwiązać. dlatego nie mam już dzwonków wietrznych haha
9. gdyby było mnie stać kupiłabym bezludna wyspę w jakiś tropikach i wyjechała w trybie natychmiastowym. Rodzinka jak kocha to dojedzie :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2017-07-24 09:02:54 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

1. nienawidze zakupow, boooze jak ja mam cos kupic dzieciom lub sobie to goracy pot mnie zalewa i normalnie czuje, ze mam goraczke. Nie wiem dlaczego kobiety tak lekko kase wydaja i kupuja tyle niepotrzebnych rzeczy, ze maja po 40 par butow (ja mam jedne czarne szpilki, kalosze, adidasy do sklepu i takie brzydkie do pracy) - to jest moja kolekcja butow. Do znajomych na impreze chodze w adidasach lub na szpilkach.

2.Nienawidze wydawac pieniedzy, nie maluje paznokci, nie robie makijazu, nie lubie kupowac modnych ubran bo nie chce wygladac jak setka innych dziewczyn na ulicy z kolorowymi wlosami i tatuazami. Jestem jedna na milion, drugiej takiej jak ja nie spotkasz.
3. nie nawidze scierac blatow w kuchni z okruszkow, no trafia mnie tak taka pokruszona skorka od chleba dotknie mnie. bleeee.
4. nie nawidze miec mokrych rak, nie lubie miec piany na rekach, czyli kapac sie w pianie i zmywac naczyn, nawet jak zmywam i mam talerze na stole to musze wytrzec rece i dopiero przeniose laterze ze stolu do zlewu.
5 nienawidze jak ktos glosno mowi. Nosz kru...ica mnie trafia jak ktos drze pape mimo, ze stoje krok od niego i zwraca na siebie (i na mnie) wzrok ludzi na ulicy. Nie lubie byc w centrum zainteresowania. Nawet mialam ochote wlasny slub zaraz po mszy zakonczyc zeby ludzie przestali nie na mnie gapic. A coz maz chcial zaprosic rodzine wiec trzeba bylo wytrzymac ale tak mialam nerwa cale wesele co widac na dvd. Duzo tego ale nie chce mi sie pisac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,