MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

5 najdziwniejszych rzeczy o mnie ;-)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 2 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-07-23 22:05:44 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-23 21:54:02, espe-7 napisał(a):


2. Jako dziecko natychmiast wymiotowalam na widok osob lysych I na widok golenia glow.

3. Potrafie grac na 5 instrumentach: skrzypce, pianino, gitara, flet I akordeon
4. Przez 3 miesiace w roku, przez 10 lat jezdzilam autostopem po Europie.



Poplulam monitor przy punkcie 2 :-]

Patrz tyle cie znam a caly czas mnie zaskakujesz :-]To dobrze wrozy naszemu zwiazkowi haha
Chociaz nudno nie bedzie

Punktem numer 2 wygralas w przedbiegach

Tyniek dajesz pozostale 4 *THUMBS UP*
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #2 Ocena: 0

2017-07-23 22:12:14 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Tylko pięć? Łatwizna.

1. Absloutna i dozgonna miłość do torebek. Wyjeżdzając do Anglii po raz pierwszy miałam w walizce dwie pary jeansów,kilka t-shirtów, różne pierdoły i 8 torebek. Oczywiscie mając szafę pełną torebek, przez pół roku chodzę z jedną, ulubioną.

2. Jestem chodzącą sprzecznością. Od nieopisanego lenistwa do nadludzkiej pracowitości. Nic po środku. Licencjat napisałam w 3 dni i noce, wliczając po drodze wycieczki z Warszawy do Łodzi, bo tam stacjonował promotor.

3. Mam bardzo dziwnych znajomych. Niektórzy są naprawdę dziwni. Jakimś cudem przyciągam wariatów, zboczeńców i inne indywidua. Czasem sobie myślę, że powinnam pracować w szpitalu psychiatrycznym jako osoba szukająca zbiegłych pensjonariuszy - miałabym skuteczność 150%.

4. Jakimś trafem, wszelkie zakazy działają na mnie motywująco. Jeśli checesz, żebym coś zrobiła, wystarczy mi tego zakazać.

5. Jako skończony mól książkowy dla upragnionej książki jestem w stanie zrobić niemal wszystko. Jak lektura jest pasjonująca mogę nie jeść nie pić, nie spać...
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2017-07-23 22:14:06 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-07-23 22:17:59 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-23 21:54:02, espe-7 napisał(a):


1. Jako mala dziewczynka kolekcjonowalam zdjecia kulturystow I bawilam sie wylacznie samochodami.



Jak juz mowimy o grzechach mlodosci to zarlam tynk ze scian , dzdzownice w piaskownicy i namietnie surowe ziemniaki
Nadal jem surowe ziemniaki. Dzdzownice juz mniej chetnie :-]

Cytat:

2017-07-23 22:12:14, malinowka napisał(a):


3. Mam bardzo dziwnych znajomych. Niektórzy są naprawdę dziwni. Jakimś cudem przyciągam wariatów, zboczeńców i inne indywidua.

4. Jakimś trafem, wszelkie zakazy działają na mnie motywująco. Jeśli checesz, żebym coś zrobiła, wystarczy mi tego zakazać.





Z zakazami mam podobnie . Na zlosc babci odmroze uszy :-]

Daje mi do myslenia ten podpunkt 3. Zastanawiam sie w jakiej kategorii Twoich znajomych sie tam uplasowac :-]

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 23-07-2017 22:20 ]

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-07-23 22:26:59 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #6 Ocena: 0

2017-07-23 22:27:57 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-23 22:17:59, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2017-07-23 21:54:02, espe-7 napisał(a):


1. Jako mala dziewczynka kolekcjonowalam zdjecia kulturystow I bawilam sie wylacznie samochodami.



Jak juz mowimy o grzechach mlodosci to zarlam tynk ze scian , dzdzownice w piaskownicy i namietnie surowe ziemniaki
Nadal jem surowe ziemniaki. Dzdzownice juz mniej chetnie :-]

Cytat:

2017-07-23 22:12:14, malinowka napisał(a):


3. Mam bardzo dziwnych znajomych. Niektórzy są naprawdę dziwni. Jakimś cudem przyciągam wariatów, zboczeńców i inne indywidua.

4. Jakimś trafem, wszelkie zakazy działają na mnie motywująco. Jeśli checesz, żebym coś zrobiła, wystarczy mi tego zakazać.





Z zakazami mam podobnie . Na zlosc babci odmroze uszy :-]

Daje mi do myslenia ten podpunkt 3. Zastanawiam sie w jakiej kategorii Twoich znajomych sie tam uplasowac :-]

[ Ostatnio edytowany przez: <i>EFKAKONEFKA33</i> 23-07-2017 22:20 ]




Ja jadłam kredę i bardzo niedojrzałe truskawki. Jak na razie bardzo strasznych dewiacji nie wykazujsz, wiec nie masz się czym przejmować:-8

espe popłakałam się czytając o Twojej traumie przy goleniu:-], a ja myślałam, że jestm dziwna:-o
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-07-23 22:33:01 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-23 22:26:59, tyniek napisał(a):
Tynk żarłem namiętnie, dżdżownice nie, te wyprowdzałem na spacer nad rzekę...


Na spacer wyprowadzalam jedynie kroliki i kury. Nad rzeka bawilam sie z pijawkami i pilam wode z rzeczki o wdziecznym imieniu smrodka co daje nikle pojecie o czystosci zrodla :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #8 Ocena: 0

2017-07-23 22:54:39 (7 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Ja za malolata jadlam bombki choinkowe bo myslalam ze sa z czekolady. Pediatra nie mogl wyjsc z podziwu ze sobie przelyku nie pocharatalam ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #9 Ocena: 0

2017-07-23 23:03:41 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Ludzie czesto dziwnie na mnie patrza gdy mowie ze:
1. Slucham ciezkiej muzyki-Type'o'Negative, Therion, Paradise Lost,Moonspell,
2.czytam ksiazki fantasy-Harry potter, wheel of time,Lord of the rings znam na pamiec
3.uwielbiam zapachy ktore innych przyprawiaja o mdlosci lub maja na nie alergie-zapach paliwa,papierosa(nie pale), ogniska, siana
4. Utknelam na etapie lat 80tych I poczatku lat 90tych polskiej muzyki rockowej-dalszej polskiej muzyki nie trawie I Nie slucham. Bladego pojecia nie mam kto jest kim po 2000 roku
5. Szczerze ciesze sie z powodzenia I szczescia innych ludzi,co wielu wydaje sie dziwne. Juz taki typ ze mnie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2017-07-23 23:09:35 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-23 23:03:41, GiantGoram napisał(a):
Ludzie czesto dziwnie na mnie patrza gdy mowie ze:
1. Slucham ciezkiej muzyki-Type'o'Negative, Therion, Paradise
3.uwielbiam zapachy ktore innych przyprawiaja o mdlosci lub maja na nie alergie-zapach paliwa,papierosa(nie pale), ogniska, siana



Sluchanie ciezkiej muzyki tez mi sie zdarza.
Z dziwnych zapachow to oczywiscie benzyna i klej u szewca...no i wacham zawsze gazety i ksiazki .
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,