MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sprawa śmierci Madgy Żuk w Egipcie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 2 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zuczek2246

Post #1 Ocena: 0

2017-05-10 21:30:13 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-05-10 21:11:45, Jurny_Jurek napisał(a):
Cytat:

2017-05-10 19:11:22, valis0 napisał(a):
Fantastycznie. Praktycznie rozwiązałeś już całą intrygę. Nie wykluczone że powstanie jakiś miniserial - dreszczowiec aspirujący do "Złotej statuetki onetu".
A co do Ziobry, proszę bardzo:
”Zbigniew Ziobro zabrał głos ws. śmierci Magdaleny Żuk.
Specjalny zespół śledczy ma wyjaśnić okoliczności śmierci Magdaleny Ż. w Egipcie, jak i ewentualnych podobnych przestępstw wobec innych osób - podał minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Polska prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji jej zwłok".
Ale rozumiem że to za mało. Ziobro powinien osobiście prowadzić sekcję zwłok, no i oczywiście potwierdzić twoje internetowe śledztwo. Amen.


Uwazaj z tym Ziobro bo beda kasac. Najlepiej zaintonowac ,,Niech zyje Borys, niech Budka zyje nam 100 lat". Bo ten sie kojarzy pozytywnie, nic sie nie dzialo. Tzn. amber gold dzialalo wiec bylo gicior i hicior. A tu ten cholerny Ziobro, ktory oskarzyl lekarza a ktorego wybronily opinie kolegow-lekarzy.

,,Jeszcze im Zbysiu kurka pokazemy"



Do mnie pijesz z Ziobro i Budką ?

Siedzisz na forum MW dłużej niż prawicowa podróbka naszego :-]moderatora :-]:-]:-], tak więc powinieneś pamiętać , że jak rządziłą PO i w pierwszym roku rządów PIS to większość moich postów dotyczyła PO , gdzie tzw . tasiemce o nich pisałem.

Wtedy ci nie przeszkadzało.

Jak dotknie się pisiora np. Ziobro , który z mediów dowiaduje się , że w Polsce może być handel dziewczynami do burdeli to zaczyna się p****... o PO i g**** polsko - polskim.

Nie jestem PISiorem ani POjeb, dlatego jeżeli piszesz do :-]:-]:-] , który szczerzy zęby nie wiem z jakiego powodu ( normalnemu człowiekowi nie będzie do śmiechu w tym temacie) to baw się w Co z tą Polską i nie przenoś tego syfu PISiorowsko Peowskiego gdzie indziej.

Poruszyłem temat traktowania Polaków poza granicami przez nasze konsule , które olewają Polaków.

Posłuchaj Kowala , wtedy dowiesz się o co mi chodzi




OD 4:30 !

Trzeba to zreformować i jeżeli ma być dobra zmiana , to niech pokażą na co ich stać i zaczną zajmować się takimi sytuacjami jak ta Ozdoby czy Magdy .

Do tego Ziobro ma teraz na widelcu układ wrocławski i może ich dobić jak będzie chciał ?
Chyba , że chłopaki mają układ , że nie robią sobie krzywdy i poświęcają tylko płotki , bo WSIowych nie mogą ruszać.

Jak narazie mając prokuratorę w swoich rękach , jakoś mało tych POwskich przekrętów wyszło na jaw.

Pokazówka z Amber Gold i ... cisza

Uwaga moderatora: Post edytowany. Wulgaryzmy usunięte. tyniek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2017-05-10 21:46:09 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2017-05-10 20:54:26, valis0 napisał(a):
Nie pisałem nic o "teoriach spiskowych" ale skoro tak stawiasz sprawę :-]

Nie wycofuj sie rakiem
Nie pisales o teoriach spiskowych wprost, ale o "mini serialu" i o tym, ze sprawa okaze sie "mniej skomplikowana" czyli, ze teraz jest prosta jak drut, a Zuczek ja "komplikuje" = snuje teorie spiskowe.
A okazuje sie, ze sprawa jest bardziej skomplikowana i zawila niz na pierwszy rzut oka sie wydaje i intryguje mnie jak zareagujesz kiedy okaze sie, ze "nakrecanie sie" Zuczka i innych internautow drazacych uparcie temat, bylo dobrym tropem? Uderzysz sie w piers? Watpie.
Moze wiec warto pamietac, ze mowa jest srebrem, a milczenie zlotem?




[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 10-05-2017 21:49 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-05-11 16:14:11 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ponieważ rzecz stała się głośna w sieci, to też poświęciłem chwilę, aby się zapoznać z tym co jest w polskich serwisach informacyjnych i na YT. Sprawa na pewno nie jest prosta i nie mam wiedzy, aby się wypowiadać. Jest polska Prokuratura, która wszczęła śledztwo z artykułu o domniemaniu zabójstwa. Będzie stanowisko.

Natomiast każdy sam decyduje, gdzie wyjeżdża i w jakim celu. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony, że samotna, atrakcyjna (blond) dziewczyna hazardowała się na podróż do Egiptu. Każdy ma podstawową wiedzę o krajach muzułmańskich, a sprawy kobiet uwikłanych w różne "dziwne" sytuacje z muzułmanami (nie tylko z Egiptu) były nagłaśniane od lat w polskich mediach.

Każdy z nas jest po części odpowiedzialny za własne bezpieczeństwo. Jeśli idę do szemranej dzielnicy, sam nocą, to sam się narażam na określone konsekwencje. Po prostu pewnych ludzi, miejsc trzeba unikać.

Panie z Polski w Hurghadzie są tematem ciekawego filmu (sprzed lat) dostępnego na YT. Bodajże reportaż TVN...? Nie pamiętam. Niestety, nie odnajdę adresu, bo YT zawalony jest materiałami o Magdzie *CRAZY*.

Ale...Afryka Północna to nie jest dobre miejsce na urlop. Po 2011 -"arabska wiosna"- zwłaszcza. Bez względu na oferty, zapewnienia organizatorów itd. Jeśli ktoś nie przyjmuje tego do wiadomości, to przyjmuje możliwe konsekwencje. Mój prywatny osąd.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 11-05-2017 16:15 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #4 Ocena: 0

2017-05-11 20:48:51 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Tak zdaniem arabów skacze się przez połówkę otwartego wąskiego okna całkowicie zasłoniętą przez żaluzję...

Sama wyskoczyła , wyrzucili ją , czy żadna z tych dwóch rzeczy nie miała miejsca ?




ARCHIWUM X ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 11-05-2017 21:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2017-05-11 23:26:59 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Dzięki Żuczek za filmiki, obejrzę jutro!
Gdybym ja wpadła na podobnie genialny pomysł, to
mój facet, nie Polak, zadzwoniłby najpewniej do mojej rodziny z prośbą: wybijcie jej ten wyjazd z głowy, bo mnie nie słucha!
A tu jest upewnianie ofiary w jej decyzji, że to jej decyzja! Śmierdzi, śmierdzi, śmierdzi!!!
I to eM, praca?
Jaka kuźwa praca? W Egipcie? Dla atrakcyjnej blondynki?




[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 11-05-2017 23:32 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-05-16 21:16:47 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuczek2246

Post #7 Ocena: 0

2017-05-16 21:38:31 (7 lat temu)

zuczek2246

Posty: 1422

Mężczyzna

Z nami od: 24-07-2015

Skąd: City

Cytat:

2017-05-11 23:26:59, SweetLiar napisał(a):
Dzięki Żuczek za filmiki, obejrzę jutro!
Gdybym ja wpadła na podobnie genialny pomysł, to
mój facet, nie Polak, zadzwoniłby najpewniej do mojej rodziny z prośbą: wybijcie jej ten wyjazd z głowy, bo mnie nie słucha!
A tu jest upewnianie ofiary w jej decyzji, że to jej decyzja! Śmierdzi, śmierdzi, śmierdzi!!!
I to eM, praca?
Jaka kuźwa praca? W Egipcie? Dla atrakcyjnej blondynki?






*THUMBS UP*

Kilka dni temu widziałem na TVN wywiad z Marcusem , który uzył słowa "BAJECZKI " opowiadając o rozmowie z Magdą przez telefon , który możemy obejrzeć na YT.
Zdanie w stylu - " chcielismy ją uspokoić mówiąc jej BAJECZKI "

???

Możliwe ,że te bajeczki opowiadali jej przed wyjazdem organizując wyjazd.

Druga sprawa to wywiad z ojcem , który mówi , że gdyby wiedział , że córka wyjeżdza do Egiptu to nigdy nie puściłby jej.

Jak to się ma z teorią o pożyczaniu pieniędzy przez Magdę od rodziców , żeby zrobić niespodziankę Marcusowi ?

OJCIEC wiedział czy nie wiedział o tym wylocie ???


To zacznijmy od wątku polskiego i najlepszego dziennikarza śledczego w Polsce - Witolda Gadowskiego .



Moje przemyślenia .

Dziewczyna jechała załatwić sprawę , o której układ wrocławski wiedział , ale całej prawdy Magdzie nie powiedział.
Czemu zamiast Marcusa nie wzięła kogoś ze sobą i czy ojciec wiedział o tym wylocie ?


Druga sprawa - to rządzący będą bali się ruszyć ten układ z Wrocławia i kręcić na siebie bata , kiedy druga strona mogłaby wypuścić haki na rządzących .

A że dzięki sutenerstwu utrzymują się także osoby , które mogą być znane świadczy sprawa znanego solisty Jana Borysewicza ( Lady Pank ) , którego żona i córka dostały wyroki za ten proceder .
http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/seksafera-joanna-b-i-danuta-b-corka-i-zona-borysewicza-skazane-za-sutenerstwo_317599.html


Mam nadzieję , że śledztwo nie rozmyje się jak te z Karpacza , gdzie też pojawił się Rutkowski i ekipa Złotego ...

[ Ostatnio edytowany przez: zuczek2246 16-05-2017 21:50 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2017-05-16 21:57:27 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2017-05-11 16:14:11, Kanonier30 napisał(a):
Natomiast każdy sam decyduje, gdzie wyjeżdża i w jakim celu. Powiem szczerze, że byłem zaskoczony, że samotna, atrakcyjna (blond) dziewczyna hazardowała się na podróż do Egiptu. Każdy ma podstawową wiedzę o krajach muzułmańskich, a sprawy kobiet uwikłanych w różne "dziwne" sytuacje z muzułmanami (nie tylko z Egiptu) były nagłaśniane od lat w polskich mediach.

Nie wnikam w cala te historie, chcialam tylko skomentowac kwestie podrozy. Bylam sama w Egipcie kilka razy i nigdy nie bylam zaczepiana przez zadnych miejscowych, poza standardowym zaczepianiem turystow. W czesci turystycznej Luksoru byla nagonka na kazdego bialego, ale np w innej czesci miasta bylam zupelnie niewidzialna. Podrozowalam busikami i promami dla miejscowych.

Wiem, ze w Kairze faktycznie zaczepiaja kobiety na ulicach i moze byc nieprzyjemnie, ale w tym watku jest mowa o resorcie wakacyjnym.

To, ze jakies panie jada sie prostytuowac czy sypiac z kelnerami w hotelu, nie znaczy, ze kazda samotna kobieta jedzie w tym samym celu lub bedzie tam zaczepiana. Pamietam takie historie lata temu na forum o Egipcie i gdybym wtedy tego nie czytala, to nie mialabym o tym pojecia. Nie zaobserwowalam nic takiego na miejscu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #9 Ocena: 0

2017-05-17 08:04:40 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Dokładnie tak.Argument o proszenie się o kłopoty jest dla mnie co najmniej nie na miejscu- zalatuje podobną argumentacją co krótka spódniczka i gwałt. Znam kobietę która w Egipcie praktycznie mieszka do Polski zjeżdżając raz na czas jakiś ,ładną przy okazji- na początku wyjeżdżała wyłącznie do kurortów,z biegiem czasu zaczęła wynajmować mieszkanie niedaleko Hurgady , nigdy żadnych poważniejszych problemów nie miała,zna sporo kobiet ceniących sobie tamtejszy klimat, mających mieszkania,czy wynajmujących które z powodzeniem mieszkają czy też jeżdża tam od lat.Znajoma twierdzi,że kluczem do sukcesu jest obycie w ich kulturze,nie łażenie po szemranych dzielnicach i nie zadawanie się z podejrzanymi typkami czyli w zasadzie dokładnie to samo jak chcesz przeżyć w Pl, UK czy każdym innym kraju. Każdy też zdaje się zapominać o stronie polskiej która w domniemanym procederze miała brać udział

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2017-05-17 10:26:40 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Dla mnie wypad do takich krajow jak egipt tunezja to

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,