MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Otwarcie Konta bankowego w UK przez internet

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Micronus

Post #1 Ocena: 0

2017-10-02 13:51:03 (7 lat temu)

Micronus

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2017

Skąd: Anglia

Cytat:

2017-03-15 13:15:01, AgentOrange napisał(a):
Nie ma żadnych szans na założenie konta w UK nie będą fizycznie w oddziale. Bawet Polacy którzy przyjeżdżają do pracy w UK mają problemy z założeniem kont bo nie mogą udowodnić że mieszkają w UK (mają rachunki na swoje nazwisko, etc).


Kolego jestem żywym dowodem, że absolutnie da się otworzyć Basic Current Account w Santanderze i to bez wychodzenia z domu, bez wizyty w oddziale na zakończenie. Mam w pełni sprawny rachunek w 2 tygodnie od przyjazdu do UK. Owszem, musiałem lekko hmm, skłamać to takie brzydkie słowo, podczas aplikowania - chodzi o trzy lata historii adresu w UK. No i wszelakie zeznania musiały trzymać się kupy. Nie chcę tu spamować, bo spłodziłem o tym wpis na swoim emigracyjnym blogu. Jeśli ktoś jest zainteresowany opisem, jak przebrnąłem przez procedurę, niech da znać przez PW. Dokumenty na jakie otworzyłem to paszport i umowa wynajmu pokoju - pewnie podpisy na tych dokumentach robią za wzór dla banku.

[ Ostatnio edytowany przez: Micronus 02-10-2017 13:52 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,