MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy w AXA bede mogla zrezygnowac z breakdown cover?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maartulla

Post #1 Ocena: 0

2017-03-10 15:52:57 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Witam. Kupilam samochod dlatego ze bede potrzebowala do pracy i czasami bede podrozowala do siostry do Francji. Chcialabym wykupic breakdown cover w AXA, czy po kilku miesiacach bede mogla zrezygnowac z ubezpieczenia? Pytam dlatego ze wkrotce zjezdzam na stale do Polski, a ubezpieczenie chce wykupic dlatego ze jak mi sie zepsuje samochod w trasie to co ja kobitka poradze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-03-10 17:29:50 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Kupujesz raz na określony czas, tydzień, miesiac, rok.
Na ile kupisz na tyle masz, skonczy sie to sie skonczy.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Maartulla

Post #3 Ocena: 0

2017-03-10 21:43:35 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

W axa pokazuje mi ze ubezpieczenie rocznie bedzie kosztowalo mnie £124,platne kwartalnie, ale nie wiem wlasnie czy po np. pol roku bede mogla zrezygnowac z tego ubezpieczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2017-03-11 05:19:22 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Będziesz ale jak zapłacisz gotówką to zapłacisz 100 funtow, jak chcesz wziąść kredyt to zapłacisz 124 bo to z odsetkami. Zrezygnować możesz, ale spłacić kredyt i tak trzeba będzie. Zbyt niska kwota żeby Ci przeliczyli, bo usługa za przekiczenie będzie wyższa niż za ratę.

Można kupić podobne ubezpieczenie na kilka dni, czasami tak robilem. Ale w tedy kwota ubezpieczenia faha się od 30-80 funtow, w zależności czym jedziesz, gdzie jedziesz i co obejmuje takie ubezpieczenie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

zealot

Post #5 Ocena: 0

2017-03-11 09:20:26 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2017-03-10 21:43:35, Maartulla napisał(a):
W axa pokazuje mi ze ubezpieczenie rocznie bedzie kosztowalo mnie £124,platne kwartalnie, ale nie wiem wlasnie czy po np. pol roku bede mogla zrezygnowac z tego ubezpieczenia.


Kup sobie w green flag tylko na krótki czas:
https://www.greenflag.com/breakdown-cover/european/short-term
Kupowanie tego ubezpieczenia na cały rok mija się z celem jak planujesz tylko raz jechać za granicę.
Ja jak w zeszłym roku jechałem do polski na dwa tygodnie to wykupiłem tylko jednodniowe ubezpieczenie na dzień przejazdu przez Francje/Belgie/Holandie/Niemcy i drugie jednodniowe na czas powrotu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Maartulla

Post #6 Ocena: 0

2017-03-11 12:08:41 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Dzieki wszystkim. Sprawdze pozniej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #7 Ocena: 0

2017-03-11 12:29:35 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Sprawdzilam. I w green flag wynosi £35 na jeden dzien. Sprawdzila takze w Directline i tam ubezpieczenie wynosi £18. Ale czy jest w tym ubezpieczony samochod to nie wiem. Chodzi mi przede wszystkim o holowanie samochodu w razie awarii itp. Ponizej wysylam co obejmuje ubezpieczenie

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Maartulla 11-03-2017 12:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maartulla

Post #8 Ocena: 0

2017-03-11 12:31:19 (7 lat temu)

Maartulla

Posty: 137

Kobieta

Z nami od: 09-01-2017

Skąd: Londyn

Czy dobrze rozumie ze to ubezpieczenie obowiazuje tylko na UK?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

grzes-24

Post #9 Ocena: 0

2017-10-23 22:43:35 (7 lat temu)

grzes-24

Posty: 1703

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-03-11 09:20:26, zealot napisał(a):
Cytat:

2017-03-10 21:43:35, Maartulla napisał(a):
W axa pokazuje mi ze ubezpieczenie rocznie bedzie kosztowalo mnie £124,platne kwartalnie, ale nie wiem wlasnie czy po np. pol roku bede mogla zrezygnowac z tego ubezpieczenia.


Kup sobie w green flag tylko na krótki czas:
https://www.greenflag.com/breakdown-cover/european/short-term
Kupowanie tego ubezpieczenia na cały rok mija się z celem jak planujesz tylko raz jechać za granicę.
Ja jak w zeszłym roku jechałem do polski na dwa tygodnie to wykupiłem tylko jednodniowe ubezpieczenie na dzień przejazdu przez Francje/Belgie/Holandie/Niemcy i drugie jednodniowe na czas powrotu.



Szczerze odradzam zakupu ubezpieczenia na Europę w Green Flag.
Wykupywałem od nich European Breakdown Cover od 2 lat - bo dużo tańsze niż RAC bo dużo tańsze niż AA. Ale teraz się przekonałem że tanio znaczy nic nie warte. Dosłownie
Po awarii układu hamulcowego w Polsce i poinformowaniu o tym Green Flag stwierdzili po kilku moich telefonach do niech, że nie mogą mi znaleźć pomocy drogowej bo jest późna pora, piątek i my nie jesteśmy w Anglii tylko w Polsce (wykupione EUROPEAN BREAKDOWN COVER).
Zostawili nas w nocy w środku lasu z popsutym autem i dwójką małych dzieci. Po 3ech godzinach dotarła laweta - kierowca powiedział, że ma znaleźć nam hotel, zawieźć nas do tego hotelu (2 miejsca w aucie a nas czterech) a nasze auto zabrać w bezpieczne miejsce. Powiedział również że Green Flag będzie się kontaktował z nami w sobotę rano by ustalić dalsze postępowanie w zaistniałej sytuacji. Przestali odbierać telefony ode mnie.
Laweciarz urzyczył nam swoje auto osobowe, którym pojechaliśmy do rodziny przenocować a a na drugi dzień sam naprawił nasze auto.

Po 3ech dniach - w poniedziałek Green Flag próbował skontaktować się ze mną.
Po powrocie do UK złożyłem skargę na którą dostałem (po dwóch tygodniach) bardzo zaskakującą odpowiedź - w systemie mają zapisane, że załatwili nam pomoc drogową, taxówkę i hotel.
Po kolejnej skardze, że to jest oszustwo - po kolejnych dwóch tygodniach odpisali, że rzeczywiście nie dotrzymali warunków umowy, nie pomogli nam, nie chcą stracić klienta i oferują 200f rekompensaty.
GREEN FLAG - PŁACISZ ZA COŚ CZEGO NIE OTRZYMASZ.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

tomaszzet

Post #10 Ocena: 0

2017-10-23 23:55:16 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Grzes-24,
Autorka dawno w PL jest ;-)

Ale skoro juz koparkujesz... :-]

Mialem podobnie z AXA w Holandii, tuz po przekroczeniu granicy.
Wprawdzie nie zostawili nas w lesie, ale najpierw nie mieli zarejestrowanego zgloszenia, a pozniej zle dobrali "pomoc", dzieki czemu stracilismy tydzien z urlopu.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,