MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

littleflower

Post #1 Ocena: 0

2017-02-20 20:39:13 (7 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Do tej pory z On the Beach korzystalam 5 razy i nie mialam zadnych problemow , tylko na Teneryfie zamiast prywatnej taksowki przyjechal po nas autobus w drodze z hotelu na lotnisko( mialam zaplacony transfer z i na lotnisko) . Po powrocie napisalam skarge i oddzyskalam pieniadze za ten transfer. Warto jezeli placi sie na raty placic karta debetowa na ich stronie, za oplaty kredytowka biala sobie procent
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-02-20 22:22:00 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ale karta debetowa nie daje zadnej ochrony poza charge back, ale to tylko 90 dni od transakcji. Kredytowa daje ochrone w ramach Section 75.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aadamm

Post #3 Ocena: 0

2017-04-30 19:28:58 (7 lat temu)

aadamm

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-04-2017

Skąd: West midlands

No właśnie ja pierwszy raz bookowałam przez otb. wczesniej korzystalam z lowcostholiday. I wlasnie sobie wchodze na strone monarch i probuje znalezc moja rezerwacje wpisuje numer referencyjny, moj email i ciagle wychodzi mi ze nie znaleziono takiej rezerwacji. powrot mam z ryanair i jest to samo. Jak ja mam zrobic odprawe online ??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #4 Ocena: 0

2017-04-30 19:46:54 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2017-04-30 19:28:58, aadamm napisał(a):
No właśnie ja pierwszy raz bookowałam przez otb. wczesniej korzystalam z lowcostholiday. I wlasnie sobie wchodze na strone monarch i probuje znalezc moja rezerwacje wpisuje numer referencyjny, moj email i ciagle wychodzi mi ze nie znaleziono takiej rezerwacji. powrot mam z ryanair i jest to samo. Jak ja mam zrobic odprawe online ??

Więc korzystasz z Monarch czy z Onthebeach? To dwie różne firmy. Ile czasu zostało do lotu? Jeśli dość dużo, to oni wyślą dane do oprawy dopiero na kilka dni przed. Na stronie OntheBeach powinna działać Twoja rezerwacja z maila.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

aadamm

Post #5 Ocena: 0

2017-04-30 19:50:37 (7 lat temu)

aadamm

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-04-2017

Skąd: West midlands

Juz sobie poradzilam :) Weszlam na on the beach i tam w szczegolach wyczytalam wszystko. na monarch nie potrzebuje online odprawy a na ryanair byl podany adres email jaki mam wpisac przy rezerwacji.
Dobrze ze sprawdzilam bo przy okazji dowiedzialam sie ze ryanair wzial dodatkowe funty za rezerwacje miejsc ale tylko dla jednego doroslego. (lecimy 2doroslych+1dziecko). I juz widze ze maz z synem siedza razem a obok nich jest juz miejsce zajete :( musialam na szybko dokupic na stronie ryanair miejsce rzad przed nimi. Az rece opadaja.

[ Ostatnio edytowany przez: aadamm 30-04-2017 19:55 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aadamm

Post #6 Ocena: 0

2017-05-15 17:23:04 (7 lat temu)

aadamm

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-04-2017

Skąd: West midlands

A jeszcze mam pytanie. Czy moge juz na miejscu w hotelu zmienić full board na all inclusive ??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2017-05-15 17:25:49 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Jasne, że możesz


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,