MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nauka polskiego :)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2013-09-15 19:22:52 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2013-09-15 19:25:20 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AnnaTeresa

Post #3 Ocena: 0

2013-09-15 19:26:49 (11 lat temu)

AnnaTeresa

Posty: 228

Kobieta

Z nami od: 08-08-2013

Skąd: Grimsby

Cytat:

2013-09-15 19:22:52, Piotr_Feric_303 napisał(a):
Cytat:

2013-09-15 19:15:54, Markywee napisał(a):


Powaznie, zapytaj jej.[edit][ Ostatnio edytowany przez:

Zapytam , dziękuję za porade. Tak sobie myślę Markywee na czym się nie znasz, bo temat homoseksualizmu, pedofilii , motoryzacji i polskiej ortografii masz w jednym palcu, ale mnie ciekawi na czym się nie znasz.



O co tutaj chodzi?? A kim Ty jestes by ludzi pouczac??? Cwaniaczek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2013-09-15 19:31:10 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AnnaTeresa

Post #5 Ocena: 0

2013-09-15 19:32:35 (11 lat temu)

AnnaTeresa

Posty: 228

Kobieta

Z nami od: 08-08-2013

Skąd: Grimsby

Ale Typ. Od takich ludzi trzeba jak najszybciej obdijac. Milego wieczoru:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #6 Ocena: 0

2013-09-15 20:49:56 (11 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Cytat:

2013-09-15 19:15:54, Markywee napisał(a):
Cytat:

2013-09-15 12:52:26, Piotr_Feric_303 napisał(a):
Cytat:

2013-09-15 12:50:19, AnnaTeresa napisał(a):


Znalalzla sie pomocnica z Panem hejtem. Widac jak pomagacie ludziom.

Prawda jest czasem bolesna, także weź się w garść i pisz poprawnie po polsku , a nikt się nie będzie czepiał.


Tak sie zastanawiam...

Moze kolezanka Espe-7 powinna ci postawic diagnoze? No wiesz, u mnie stwierdzila ze jestem prawdopodobnie homoseksualista, przy okazji dostaje niby orgazmow podczas dyskusji.

Mysle ze u ciebie by stwierdzila feszytyzm ortograficzny, bo pewnie w podswiadomosci dazysz do bycia analfabeta, a kazdy brak ogonka powoduje u ciebie ruchy frykcyjne, a literowka male orgazmy.

Powaznie, zapytaj jej.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Markywee</i> 15-09-2013 19:16 ]




Markywee, no nie moge....*ROFL*

Musialam uderzyc w czuly punkt, skoro wspominasz o mnie w innym watku. I nie, nie musialam Cie diagnozowac - sam wykonales kawal dobrej roboty *THUMBS UP*
Napisalam ogolne stwierdzenie, a Ty jako JEDYNY na nie zareagowales...hmmm...:-]
Co do Twoich orgazmow, to jak sam wyznales, dzieki mnie nie musisz lykac wiagry....mnie tam nic do tego, ale czy Twoja druga polowa o tym wie?

Co do Piotra_Ferica, to akurat zle trafiles, bo nawet jesli roznimy sie od siebie, to mamy jedna duza rzecz wspolna - wspolne zainteresowania, wiec nawet nie zdazylibysmy sobie do gardel skoczyc, bo rozmowa by zeszla na to, co nas kreci (samoloty, latanie, skoki etc), a jak wiemy wspolne zainteresowania, podobnie jak I muzyka lagodza obyczaje *THUMBS UP*

No I na koniec, czepiales sie mnie, ze pisze nie na temat w 'Twoim' watku - powiedz, co wlasnie sam zrobiles? Jesli jeszcze Ci doskwieram, to pisz o tym w watku o homoseksualizmie, bo ja juz tam nie wchodze - a) powtarzasz sie, b) po Twoich ostatnich komentarzach odnosnie moich wypowiedzi stwierdzilam, ze nie ma sensu, bo skoro Ty podstawy psychologii sprowadzasz do 'teorii z tylka wyciagnietej', to nie jestes partnerem do rozmowy. Moze w innym watku I w innym temacie bedziemy miec podobne poglady, kto wie....wszystko przed nami.

Autorke watku przepraszam za siebie jak I Markywee za to, ze zasmiecilismy temat.
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #7 Ocena: 0

2013-09-15 22:20:16 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

Mysle ze powinnas przeniesc watek do odpowiedniego tematu hm?

Czuly punkt? Nie, po prostu to sie nadalo do posta pana od ortografii, przypomnialo sytuacje jaka opisalas "ze kogos podniecala agresja".

Dorabiasz zbedna ideologie, ponownie.

Co do moich orgazmow, viagry itd, to to mialo byc smieszne. ha-ha. Ze niby podnosisz mi cisnienie.


Juz ci wszystko tlumacze - pan od ortografii, zachowywal sie watku w okreslony sposob - niczego ciekawego nie wpisal watek, a zaczal od jazdy osobistej w stosunku do pani ktora zapytala o jezyk polski. Wlasciwie zrobil to samo co ty w watku o homoseksualizmie.
No ale jedzmy dalej. Ów pan od ortografii, domagal sie kultury pisania, samemu zapominawszy o pewnej kulturze osobistej. Zupelnie nie rozumiem czemu mial sluzyc ten nie sprowokowany najazd.
Czy za przeproszeniem "jestemy z onetu" zeby czepiac sie ortografii zamiast brac udzial w dyskusji?

Nie doskwierasz mi w zadnym watku, po prostu uzylem malej dygresji w tym watku, a twoja osoba doskonale pasowala do sytuacji tutaj. Po prostu.

Teoria z tylka wyciagnieta - to byla moja teoria z murzynem - po prostu. Zdziwilem sie bardzo ze zaczelas ja jeszcze analizowac.


Cytat:

2013-09-15 19:22:52, Piotr_Feric_303 napisał(a):
Cytat:

2013-09-15 19:15:54, Markywee napisał(a):


Powaznie, zapytaj jej.

[ Ostatnio edytowany przez:


Zapytam , dziękuję za porade. Tak sobie myślę Markywee na czym się nie znasz, bo temat homoseksualizmu, pedofilii , motoryzacji i polskiej ortografii masz w jednym palcu, ale mnie ciekawi na czym się nie znasz.


Na wielu rzeczach sie nie znam, a co?

Na malarstwie, muzyce, ortografii, stolarstwie, poezji, elektronice...

Tak grubymi nicmi sarkazm szyty ze az w oczy szczypie.

I?

Jezeli tak bardzo trzymasz sie ortografii, to moze zaproponuj autorce watku cos ciekawego zwiazanego z jej nauka?


Kolezanko ktora o jezyk Polski pytala - nie zrazaj sie.
Ale sadzac po postach jakie tutaj napukalas, trzymasz sie dobrze.

Powodzenia w nauce mlodego.[edit][ Ostatnio edytowany przez: Markywee 15-09-2013 22:51 ]

Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2013-09-20 00:12:42 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Markywee

Post #9 Ocena: 0

2013-09-20 00:14:15 (11 lat temu)

Markywee

Posty: 3883

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-03-2013

Skąd: ul. Wiejska 4/6/8 00-902 Warszawa

No i pieknie

Tak trzymac.
Jeżeli nie odpowiadam/ignoruje posty skierowane do mnie, oznacza to po prostu, ze żal mi czasu na komentowanie bzdur.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2013-09-20 00:15:35 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,