MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Afrykańskie upały.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 213 z 238 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 212 | 213 | 214 ... 236 | 237 | 238 ] - Skocz do strony

Str 213 z 238

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2019-07-31 11:51:34 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No to powtorka z rozrywki, cieplo, szaro-buro, leje od czasu do czasu.
Koty strajkuja, zakopane w posciel.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-07-31 11:55:23 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie nie bardzo ciepło. Wietrznie raczej i szaro buro to i owszem. Popaduje. Kot sąsiada jak wlazł na głaskanie to na ta pogodę nie bardzo chciał wyjść z domu. Musiałam go ładnie wyprosić ;-) Fuknął na mnie niezadwolony :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2020-06-19 02:25:04 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

31C w UK to już chyba afrykańskie upały...

Obrazek
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: 0

2020-06-19 08:42:44 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

I już mam urlop z tej okoliczności, może uda się nad jeziorko ... a może basen w ogródku 😎
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2020-06-19 08:46:22 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Będą wyjazdy nad morze a może i pierwsza kąpiel w tym roku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2020-06-19 09:54:22 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Można jechać na plażę? no nie?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #7 Ocena: 0

2020-06-19 10:55:20 (4 lata temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2020-06-19 08:46:22, Wielim napisał(a):
Będą wyjazdy nad morze a może i pierwsza kąpiel w tym roku

Jaką masz sugestię co do miejsca?
Po pierwsze, temperatura nad morzem w niczym nie będzie przypominała tej z Londynu, bo Londyn to sun trap. W na środkowym i wschodnim południowym wybrzeżu temperatura będzie OK, ale już w Kornwalii będzie ok. 20, wiec dupy nie urywa.
Po drugie, temperatura morza waha się teraz w granicach 13-15 stopni, przy czym to maksimum to tylko w 2-3 miejscach, bo standardem jest 14 na południu. Przy takiej temperaturze wody nie da się komfortowo pływać.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Wielim

Post #8 Ocena: 0

2020-06-19 11:08:00 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Myślę by w środę jechać na Camber Sands , tam będzie 27 stopni i bezchmurne niebo wg prognoz pogody , byłem 3 tygodnie temu i już woda była tam w miarę ciepła i ludzie się kąpali bo jest tam stosunkowo płytko przez co woda szybko się nagrzewa , można iść kilka minut a dalej sięga do pasa woda. A temperatura była niższa i trochę wiało . Ja z domu mam 1h30 min także ok żeby tylko znaleźć miejsce do parkowania bo ostatnio było wszystko zawalone, tysiące samochodów znalazłem jedno miejsce . Na samej plaży nie czuć że tyle ludzi bo ciągnie się kilometrami .Poza tym ode mnie blisko jest m in do Margate i Botany Bay . Problem jest ze plaże małe i ludzie blisko siebie ale woda ładna i ciepła , piasek . W tamtym roku jeździłem też do Folkestone też jest kawałek piaszczystej plaży i można się kąpać . A także klify w Dover , spacer od parkingu do latarni morskiej i spowrotem ale to na mniejszą temperaturę niż będzie w przyszłym tygodniu
Jeżeli masz problem z zimną wodą kup sobie piankę , ja osobiście nie używam , jak jest ok dla mnie do kapania to się kapie jak nie to nie ale jak masz ciśnienie to pianka fajna sprawa. Znajomi mają i są zadowoleni . Tylko długo się zakłada i ściąga ale w wodzie można godzinami siedzieć

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 19-06-2020 11:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #9 Ocena: 0

2020-06-19 11:24:23 (4 lata temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2020-06-19 11:08:00, Wielim napisał(a):
Myślę by w środę jechać na Camber Sands , tam będzie 27 stopni i bezchmurne niebo wg prognoz pogody , byłem 3 tygodnie temu i już woda była tam w miarę ciepła i ludzie się kąpali bo jest tam stosunkowo płytko przez co woda szybko się nagrzewa , można iść kilka minut a dalej sięga do pasa woda. A temperatura była niższa i trochę wiało . Ja z domu mam 1h30 min także ok żeby tylko znaleźć miejsce do parkowania bo ostatnio było wszystko zawalone, tysiące samochodów znalazłem jedno miejsce . Na samej plaży nie czuć że tyle ludzi bo ciągnie się kilometrami .Poza tym ode mnie blisko jest m in do Margate i Botany Bay . Problem jest ze plaże małe i ludzie blisko siebie ale woda ładna i ciepła , piasek . W tamtym roku jeździłem też do Folkestone też jest kawałek piaszczystej plaży i można się kąpać . A także klify w Dover , spacer od parkingu do latarni morskiej i spowrotem ale to na mniejszą temperaturę niż będzie w przyszłym tygodniu
Jeżeli masz problem z zimną wodą kup sobie piankę , ja osobiście nie używam , jak jest ok dla mnie do kapania to się kapie jak nie to nie ale jak masz ciśnienie to pianka fajna sprawa. Znajomi mają i są zadowoleni . Tylko długo się zakłada i ściąga ale w wodzie można godzinami siedzieć

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Wielim</i> 19-06-2020 11:11 ]



Nie ma opcji na 27 stopni nad morzem w tym kraju w następnym tygodniu.
25 też jest OK:
https://www.bbc.co.uk/weather/6301901
Temperatura morza w Folkestone to w chwil obecnej poniżej 15 stopni.

Czy chodzi o wetsuit? Mam to gdzieś w domu, ale nigdy nie używałem, a od czasu kupna przybrałem trochę masy.

Co do wody, to jestem w stanie siedzieć kilka godzin bez wychodzenia. Tylko, że to Hiszpania, gdzie temperatura morza zazwyczaj wynosi 23-27 stopni.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ZlotaPerla1

Post #10 Ocena: 0

2020-06-19 12:26:13 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

My normalnie kąpiemy się w lecie w Norfolk w morzu - może nie jest i ta woda jak w hiszpanii, ale jak były upały po 30 stopni, to taka ochłoda jest jak znalazł.

Czy parkingi przy plażach są juz otwarte?
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 213 z 238 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 212 | 213 | 214 ... 236 | 237 | 238 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,