Str 98.1 z 169 |
odpowiedz | nowy temat | Regulamin |
rafald |
Post #1 Ocena: 0 2023-02-19 22:36:50 (2 lata temu) |
 Posty: 2233
Z nami od: 04-01-2008 Skąd: Londyn |
Cytat:
2023-02-19 02:52:56, Richmond napisał(a):
A czemu od razu 8 pączków? Nie można kupić 1-2 dobrych, zamiast 8 tanich?
Gdybym z wyprawy do sklepu przyniósł 1-2 i próbował obdzielić tym 4 gęby wywołałoby to niezłą konsternację w domu. Oznaczałoby, że albo ojca wywalili z roboty, albo coś mu już pod kopułą nie styka
|
 
|
 |
|
|
Richmond |
Post #2 Ocena: 0 2023-02-20 14:30:01 (2 lata temu) |
 Posty: 29538
Z nami od: 06-02-2007 Skąd: Surrey |
Ale to było pytanie do Maat. Ona napisala, że nie stać ją na 8.
Dzisiaj robiłam zakupy w Koror, Palau i mamy tu pozytywne zaskoczenie. Nawet calkiem niezłe zaopatrzenie i taniej niż na Hawajach, Guam, a nawet w UK. Tylko importowane produkty z Europy są drogie. Jest za to duży wybor azjatyckich.
Zrobilam zakupy na tydzień za 80 dolarów. Glownie produkty, ktore przeżyją upaly i kilka plastikowych pojemników oraz paliwo do kuchenki. Nawet to ostatnie bylo tańsze niż w Walmarcie na Hawajach i większe opakowania. Carpe diem.
|
 
|
 |
|
rafald |
Post #3 Ocena: 0 2023-02-20 15:08:00 (2 lata temu) |
 Posty: 2233
Z nami od: 04-01-2008 Skąd: Londyn |
Cytat:
2023-02-20 14:30:01, Richmond napisał(a):
Ale to było pytanie do Maat.
Wiem, wiem, ale przeczytałem i wyobraziłem sobie jak kroję tego pączka na czworo i nie w każdym kawałku trafił się dżem...
Tak więc korzystamy póki co  Przynajmniej raz w roku. No może kilka razy...
|
 
|
 |
|
Maat17 |
Post #4 Ocena: 0 2023-02-20 15:48:38 (2 lata temu) |
 Posty: 6718
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
Cytat:
2023-02-20 14:30:01, Richmond napisał(a):
Ale to było pytanie do Maat. Ona napisala, że nie stać ją na 8.
Nie. Napisalam tak.
“ Cytat:
2023-02-18 00:34:42, Maat17 napisał(a):
Cytat:
2023-02-17 12:12:19, rafald napisał(a):
Bardzo dobry deal na pączki - £1.39, czyli tyle co yumnuts w M&S, a tak na oko ze dwa razy większe.
Ani tu ani tu bym nie dala. Nie na moje zarobki. Kupuje tyko wtedy takie slodkosci, gdy uda mi sie za wiecej jak 75% off. Hmm.
1.39x8= 12.12 wolalabym kawalek sernika z makiem.
”
Bo to nie jest jedzenie…. to pleasure food.
|
 
|
 |
|
Maat17 |
Post #5 Ocena: 0 2023-02-20 15:51:28 (2 lata temu) |
 Posty: 6718
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
Cytat:
2023-02-20 14:30:01, Richmond napisał(a):
Zrobilam zakupy na tydzień za 80 dolarów. Glownie produkty, ktore przeżyją upaly i kilka plastikowych pojemników oraz paliwo do kuchenki. Nawet to ostatnie bylo tańsze niż w Walmarcie na Hawajach i większe opakowania.
80$ na tydzien , na ile osob?
|
 
|
 |
|
|
Richmond |
Post #6 Ocena: 0 2023-02-20 19:38:52 (2 lata temu) |
 Posty: 29538
Z nami od: 06-02-2007 Skąd: Surrey |
Na jedną oczywiście. Zobaczymy co się zje, a co zostanie. Będę musiała to potem kończyć na następnej wyspie. Carpe diem.
|
 
|
 |
|
Maat17 |
Post #7 Ocena: 0 2023-02-20 20:43:33 (2 lata temu) |
 Posty: 6718
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
80$ na tydzien bedadc na wakacjach to nie jest duzo.
|
 
|
 |
|
SweetLiar |
Post #8 Ocena: 0 2023-02-21 00:42:09 (2 lata temu) |
 Posty: 10992
Z nami od: 05-02-2015 Skąd: Lądek - Zdrój |
Zależy na ile osób i na ile dni. Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.
|
 
|
 |
|
kksiezniczka |
Post #9 Ocena: 0 2023-02-21 04:06:22 (2 lata temu) |
 Posty: 11815
Z nami od: 22-12-2006 Skąd: Już nie Essex |
Cytat:
2023-02-21 00:42:09, SweetLiar napisał(a):
Zależy na ile osób i na ile dni.
Tydzień to chyba siedem… hmmm  ...Wehikuł czasu to byłby cud...
|
 
|
 |
|
Maat17 |
Post #10 Ocena: 0 2023-02-21 05:20:42 (2 lata temu) |
 Posty: 6718
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
Cytat:
2023-02-21 04:06:22, kksiezniczka napisał(a):
Cytat:
2023-02-21 00:42:09, SweetLiar napisał(a):
Zależy na ile osób i na ile dni.
Tydzień to chyba siedem… hmmm
To ja jeszcze raz. Bedac na wakacjach 80$ to jakies 67£ na tydzien/ niecale 10£ dziennie, gdzie jest sie ograniczonym co do gotowania, poza tym to wakacje.
Ja wczoraj zrobilam “objazd” po sklepach. Pomidorow juz nie bylo, jajek nie bylo,
Odwiedzone sklep to Asda, Aldi, Morrison, Tesco I na koncu Lidl.
Lidll ma Italian week I w koncu byly te czersnie.
Cytat:
2022-10-09 16:43:57, agata10 napisał(a):
Drogie to 2.99£.
Kupione 4 do zapasow.
Tunczyk w oleju w Aldi 3 za 2.5£(to dobra cena, a expiration 2027), moze sobie polezec. [ Ostatnio edytowany przez: Maat17 21-02-2023 05:26 ]
|
 
|
 |
|