MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ile wydajecie na jedzenie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 96.5 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 95.5 | 96.5 | 97.5 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Str 96.5 z 169

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maat17

Post #1 Ocena: 0

2023-02-17 06:29:57 (2 lata temu)

Maat17

Posty: 6870

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

U mnie lunch to tez koszt okolo 20 i to funta. Kupisz kawalek ryby, frydki, jakies koslo i cos do picia I jest 20.
Pizza, sos, cos do picia tez 20.

Sam napoj 4/5 funta, nawet za wode licza.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2023-02-17 06:33:57 (2 lata temu)

andyopole

Posty: 13665

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2023-02-17 06:29:57, Maat17 napisał(a):
U mnie lunch to tez koszt okolo 20 i to funta. Kupisz kawalek ryby, frydki, jakies koslo i cos do picia I jest 20.
Pizza, sos, cos do picia tez 20.

Sam napoj 4/5 funta, nawet za wode licza.




To co się dzieje z cenami na Hawaii jest bezwzględnym wykorzystaniem "renty monopolistycznej". Tam wszystko trzeba przywieźć, brak konkurencji.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2023-02-17 07:51:46 (2 lata temu)

Richmond

Posty: 29611

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

U mnie w UK lunche są znacznie tańsze. Ostatnio zapłaciłam 24 funty za dwie osoby w knajpie, a można było taniej, biorąc dania z menu lunchowego, wtedy jest chyba 16 za dwa.

P.S. gruszki z Morrisons lepsze, niż te amerykańskie :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafald

Post #4 Ocena: 0

2023-02-17 12:12:19 (2 lata temu)

rafald

Posty: 2585

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

£46.51 w polskim sklepie - chleb, mąka, trochę wędlin i pączki sztuk 8. Aaaa i jeszcze drożdże.

Bardzo dobry deal na pączki - £1.39, czyli tyle co yumnuts w M&S, a tak na oko ze dwa razy większe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #5 Ocena: 0

2023-02-17 12:44:26 (2 lata temu)

jolantina

Posty: 3966

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Grudnia nie podliczalam, bo to pelno extra wydatkow, za styczen poszlo lekko ponad 1000, rodzina 5+piesek, tym razem kontrolnie nie korzystalam z zapasow.
Mieso jakies prawie codziennie, niestety zrezygnowalam z kaczki, ktoras do tej pory byla jednym z glownych mies goszczacym na stole, za to kupuje wiecej indyka.
Warzywa w sporej czesci organiczne (przynamniej mam taka nadzieje).
Diabla oszukac nie grzech

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #6 Ocena: 0

2023-02-18 00:34:42 (2 lata temu)

Maat17

Posty: 6870

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2023-02-17 12:12:19, rafald napisał(a):

Bardzo dobry deal na pączki - £1.39, czyli tyle co yumnuts w M&S, a tak na oko ze dwa razy większe.


Ani tu ani tu bym nie dala. Nie na moje zarobki. Kupuje tyko wtedy takie slodkosci, gdy uda mi sie za wiecej jak 75% off. Hmm.

1.39x8= 12.12 wolalabym kawalek sernika z makiem.


Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #7 Ocena: 0

2023-02-18 01:32:30 (2 lata temu)

kksiezniczka

Posty: 12157

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

To tez zależy co kto lubi jeść i robić i za co płaci. Ja np za cholerę nie kupię „kupnego” ciasta. A już w ogóle sernika albo szarlotki. Sernik to mega łatwe i szybkie ciacho, a szarlotkę piekłam z Babcia i jakoś ten przepis „na oko” utkwił mi w głowie. No i jabłka nigdy w zyciu nie te kupne gotowe. Tak samo niejadalne jak mak z puszki.
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2023-02-18 02:54:24 (2 lata temu)

andyopole

Posty: 13665

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2023-02-18 01:32:30, kksiezniczka napisał(a):
To tez zależy co kto lubi jeść i robić i za co płaci. Ja np za cholerę nie kupię „kupnego” ciasta. A już w ogóle sernika albo szarlotki. Sernik to mega łatwe i szybkie ciacho, a szarlotkę piekłam z Babcia i jakoś ten przepis „na oko” utkwił mi w głowie. No i jabłka nigdy w zyciu nie te kupne gotowe. Tak samo niejadalne jak mak z puszki.


Czy pozwolisz że podpiszę się pod Twoim tekstem "oboma ręcyma"?

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kksiezniczka

Post #9 Ocena: 0

2023-02-18 10:58:49 (2 lata temu)

kksiezniczka

Posty: 12157

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Cytat:

2023-02-18 02:54:24, andyopole napisał(a):
Cytat:

2023-02-18 01:32:30, kksiezniczka napisał(a):
To tez zależy co kto lubi jeść i robić i za co płaci. Ja np za cholerę nie kupię „kupnego” ciasta. A już w ogóle sernika albo szarlotki. Sernik to mega łatwe i szybkie ciacho, a szarlotkę piekłam z Babcia i jakoś ten przepis „na oko” utkwił mi w głowie. No i jabłka nigdy w zyciu nie te kupne gotowe. Tak samo niejadalne jak mak z puszki.


Czy pozwolisz że podpiszę się pod Twoim tekstem "oboma ręcyma"?


Oczywiście, ze pozwolę :-)
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafald

Post #10 Ocena: 0

2023-02-18 23:53:20 (2 lata temu)

rafald

Posty: 2585

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

Cytat:

2023-02-18 00:34:42, Maat17 napisał(a):

Ani tu ani tu bym nie dala. Nie na moje zarobki. Kupuje tyko wtedy takie slodkosci, gdy uda mi sie za wiecej jak 75% off. Hmm.

1.39x8= 12.12 wolalabym kawalek sernika z makiem.


Eee tam, trzeba żreć, póki nie zabraniają :-] W końcu Tłusty Piątek raz w roku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 96.5 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 95.5 | 96.5 | 97.5 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,