2022-11-02 17:38:31, Richmond napisał(a):
Pewnie byla krotka data waznosci? Tak jak jakis czas temu w Costco byla promocja i wszystkie kostki mialy 2-3 tygodnie waznosci.
Zgadza sie, zamrozone…. wystarczy mi na dobry rok lub dluzej.

Str 70 z 169 |
|
---|---|
Maat17 | Post #1 Ocena: 0 2022-11-02 17:52:22 (3 lata temu) |
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
Cytat: 2022-11-02 17:38:31, Richmond napisał(a): Pewnie byla krotka data waznosci? Tak jak jakis czas temu w Costco byla promocja i wszystkie kostki mialy 2-3 tygodnie waznosci. Zgadza sie, zamrozone…. wystarczy mi na dobry rok lub dluzej. ![]() |
gosian | Post #2 Ocena: 0 2022-11-02 18:14:30 (3 lata temu) |
Z nami od: 06-09-2007 Skąd: z domku.... |
Ja kostkę masła używam przez 2 dni.. Średnio 3 kostki na tydzień..
U mnie zdjęcie całej szczęki 100 zł. Tyle płaciłam w lutym. Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.
|
galadriel | Post #3 Ocena: 0 2022-11-02 18:41:08 (3 lata temu) |
Z nami od: 29-01-2009 Skąd: Lothlorien |
Lyzeczkami jesz maslo Gosian? :D
Ja tez, ale Nutelle; ) Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy.
Ostatni Kontynent, Terry Pratchett
|
dominikana36 | Post #4 Ocena: 0 2022-11-02 18:57:15 (3 lata temu) |
Z nami od: 21-03-2016 Skąd: Quinton |
Cytat: 2022-11-02 17:29:29, Maat17 napisał(a): Ok… wracam do tematu. Dzis 36£, prawie nic nie kupilam. Zmiotlam 10 masel bo byly po 1.34 za lurpak/kostka., A ile to maslo normalnie kosztuje? ja pojecia nie mam, nie kupuje bo nie jemy masla wcale. |
Wielim | Post #5 Ocena: 0 2022-11-02 19:03:52 (3 lata temu) |
Z nami od: 03-09-2013 Skąd: Londyn |
Cytat: 2022-11-02 18:14:30, gosian napisał(a): Ja kostkę masła używam przez 2 dni.. Średnio 3 kostki na tydzień.. U mnie zdjęcie całej szczęki 100 zł. Tyle płaciłam w lutym. Ja w wakacje w Polsce zaplacilem duzo za dentyste . Nie pamiętam dokładnie ale naprawa chyba 3 zębów to 700-800 zeta i usunięcie ósemki 500 . Ale przynajmniej profesjonalnie. Mialem jeszcze 2 zeby do leczenia ustawione na pazdziernik ale odwołałem lot do Polski i wizyty przez ten mój wypadek narazie nie chce latać. Masło angielskie tera, kosztuje około q funtów. Dzis w radiu angielskim mowili o inflacji 11% , i że masło i cukier kosztują najwięcej w historii . I o tym ze jak teraz pracownicy w Tesco wystawiają przecenione rzeczy z tymi żółtymi naklejkami to otaczają się taka barykadą dla ochrony xd |
|
|
cris82 | Post #6 Ocena: 0 2022-11-02 19:12:00 (3 lata temu) |
Z nami od: 16-11-2014 Skąd: . |
Masło angielskie to przynajmniej dobrej jakości bo polskie na eksport to jakaś a La margaryna się zrobiła
700-800zl za 3 żeby to ok cena |
rafald | Post #7 Ocena: 0 2022-11-02 19:12:40 (3 lata temu) |
Z nami od: 04-01-2008 Skąd: Londyn |
Cytat: A ile to maslo normalnie kosztuje? ja pojecia nie mam, nie kupuje bo nie jemy masla wcale. Normalnie £2.50 |
Maat17 | Post #8 Ocena: 0 2022-11-02 19:13:15 (3 lata temu) |
Z nami od: 18-02-2021 Skąd: New Kingdom |
Cytat: 2022-11-02 18:57:15, dominikana36 napisał(a): Cytat: 2022-11-02 17:29:29, Maat17 napisał(a): Ok… wracam do tematu. Dzis 36£, prawie nic nie kupilam. Zmiotlam 10 masel bo byly po 1.34 za lurpak/kostka., A ile to maslo normalnie kosztuje? ja pojecia nie mam, nie kupuje bo nie jemy masla wcale. Nie wiem ile normalnie…. bo ja kipuje polskie “Extra”.... czekaj zaraz wyciagne. 02.11.2022 130 REDUCED WAS: £2.25 Reason :Close to expiry date 499010561041 a2 LURPAK UK cont SEE NOW: E1.36 BUTTER Czyli o 40% taniej. Ok… pomylilam sie o 2p. Kupilam za 1.36£ nie 1.34£ jak napisalam. ![]() Gosian… ja tez jestem Ciekawa do czego wam idzie tyle masla. Juz pisze, ze my kanapki jesli robimy to z majonezem, nie z maslem. [ Ostatnio edytowany przez: Maat17 02-11-2022 19:23 ] |
ZlotaPerla2 | Post #9 Ocena: 0 2022-11-02 19:24:53 (3 lata temu) |
Z nami od: 20-06-2022 Skąd: Pothole town |
Ja tyko maslo na kanapki, polskie to jakas tragedia ostatnio.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja
|
cris82 | Post #10 Ocena: 0 2022-11-02 19:31:48 (3 lata temu) |
Z nami od: 16-11-2014 Skąd: . |
Ja na kanapki i do jajecznicy z 1.5 kostki idzie w tygodniu
[ Ostatnio edytowany przez: cris82 02-11-2022 19:34 ] |