MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ile wydajecie na jedzenie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 57 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 56 | 57 | 58 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Str 57 z 169

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

agata10

Post #1 Ocena: 0

2022-10-12 19:10:51 (3 lata temu)

agata10

Posty: 130

Kobieta

Z nami od: 01-02-2016

Skąd: Southampton

Obrazek

Do 3 razy sztuka zaplacilam 3.59 I jest spoko. Owsianka, kanapka z serem, wrap, babeczka i kawalek ciasta

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2022-10-12 19:43:36 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 29551

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

A ja patrzylam z ciekawosci co jest kolo mojego biura, bo jutro jade i widze, ze tam to mozna zjesc wszystkie posilki i jeszce cos na noc z lotniska.

Pare hoteli ma sniadania po 3 funty, dobra metoda na zjedzenie taniego sniadania w tamtych rejonach, nawet zatrzymujac sie w hotelu, ktory sprzedaje magic bag za ulamek ceny sniadania. Ewentualnie zabrania czegos ze soba na lot.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2022-10-13 06:01:59 (3 lata temu)

Turefu

Posty: 4375

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Wczoraj pojechałam do Aldi, zwykle, żywnościowe zakupy. Spodziewałam się rachunku £45-50, bylo £39. Dotankowalam samochód za pozostałe £10.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Maat17

Post #4 Ocena: 0

2022-10-14 19:32:10 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6740

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-10-10 23:37:33, Maat17 napisał(a):
To tylko testowanie.
Teraz bede pracowac kilka dni to juz sie nie zalapie dopiero koncem miesiaca.
Do tej pory wydalam na app 20£😱 i 110£ na normalne zakupy, tu dopiero 10 dni. Nastepne zakupy za tydzien.

Jeszcze dopisze…. tak naprawde to nie za bardzo z ta app. blisko malo co I wykupione, a dalej jechac sie nie oplaca auta ruszac.

Greggs… 2.59£
Kupilam 4.
W srodku…sausage rolls oczywiscie, kanapka I 2 donuts.
10.36£ razem.
Do tego ugotuje garnek zupy grzybowej I bede miec na weekend.

[img]https://i.postimg.cc/vDJmZfCM/056-E1-F00-B2-DE-487-B-BE34-139672-E724-EB.jpg" alt="Obrazek" title="Obrazek" /> Obrazek Obrazek Obrazek [/IMG]
Jeden obrazek nie doszedl, ale to nic. Wszystkie takie same, rozni sie kanapka.

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 14-10-2022 19:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla2

Post #5 Ocena: 0

2022-10-15 07:03:25 (3 lata temu)

ZlotaPerla2

Posty: 4189

Kobieta

Z nami od: 20-06-2022

Skąd: Pothole town

Tyle zjesz przez weekend? 😳
Mnie by to na dwa tygodnie starczyło, ale to trzeba pd razu zjadać, bo termin, a kanapkę zrobić to jest koszt jednostkowy 50p
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #6 Ocena: 0

2022-10-15 07:30:04 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6740

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-10-15 07:03:25, ZlotaPerla2 napisał(a):
Tyle zjesz przez weekend? 😳


Taaa……z polowkiem.
Jestesmy w polowie.

Dwa zjedzone, sausage rolls zanioslam do pracy.
Dwa zostaly.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2022-10-15 07:47:31 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 29551

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nam Greggs wystarcza na 2 dni, na 2 osoby. Ostatnio były 2 sausage rolls, 4 donuty I kanapka. Nie wiem co bym zrobiła z 4 paczkami. Na pewno nie mogłabym zjeść tylu węglowodanowych bomb.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #8 Ocena: 0

2022-10-15 08:06:43 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6740

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-10-15 07:47:31, Richmond napisał(a):
. Nie wiem co bym zrobiła z 4 paczkami.

Zamrozic mozna…:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla2

Post #9 Ocena: 0

2022-10-15 08:27:40 (3 lata temu)

ZlotaPerla2

Posty: 4189

Kobieta

Z nami od: 20-06-2022

Skąd: Pothole town

Kanapki mrozić? tam pewnie ser i zielenina - nie dziękuję.
Ja na ten weekend kupiłam ciabatę, taką lepszą z piekarni, kosztowała £2 - my we 2 tego nie zjemy, w poniedziałek pewnie do kosza.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2022-10-15 17:53:39 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 21240

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mam wrazenie, ze jakos bardzo drogo cenowo, a nie bardzo ciekawie jakosciowo wygladaja te niby okazje cudow z aplikacji.
W ramach 10L normalnych zakupow mam np.kg fileta z indyka, litr mleka koziego i wloszczyzne, zakupy z dzis, na spolke z kotami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 57 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 56 | 57 | 58 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,