MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ile wydajecie na jedzenie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 41.8 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 40.8 | 41.8 | 42.8 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Str 41.8 z 169

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maat17

Post #1 Ocena: 0

2022-09-26 18:01:58 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6875

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

“10 kilogramów kota zjada dziennie za 1,5 funta. Zatem na 70 kilogramowego człowieka przypada 7 razy więcej”


No I te 10-11 wychodzi. Tez podobnie.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #2 Ocena: 0

2022-09-26 18:03:53 (3 lata temu)

galadriel

Posty: 15971

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Obrazek

Tak wyglada lodowka z zapasami na tydzien, wszystko z gory przygotowane i zaplanowane w niedziele. Gotowe do pracy, zeby nie trzeba bylo czasu na robienie jedzenie rano marnowac. Cider z tylu to od kolezanki, dostalam rok temu, tak stoi. To samo syrop,

Nie wliczylam zarla dla kotow, bo bylo hurtem kupinoe w zeszlym miesiacu.

Nie kupuje zadnych slodyczy ani slodkich napojow ani ogolnie zadnych extras. Nie ma u mnie ani maki, ani cukru , ani zapasow na kolejne 10 lat. Nie pieke i o ile moge, nie gotuje.

Przygotowane prep jedzenie to glownie warzywa ugotowane z mrozonek i salatki. Kase glownie wydaje na owoce, warzywa, jajka, chle, mleko ( kokosowe) jakies granole i johurty. Nie jesm miesa wiec odchodza najdrozsze produkty. Zadnych tez gotowych dan.

W stowie spokojnie sie zamkne, ale plus zieloa herbata i inne takie, 120. Co tydzien inny sklep, lidl, aldi, tesco i polsk- ten najdrozszy,

W tym miesiacy bylam w Pl wiec odpadl jeden tyrzien wydawania na jedzenie.

Poza tym, ja cale zycie od dziecka bylam niejadek, pewnie to cos ma do rzeczy z nawykami zywieniowymi. Ja sie staram zeby przez caly dzen distarczyc co trzebs, gdyby nie to to bym zapomniala pewnie ze musze cos zjesc.

Spokojnie zjem sloiczek nutelli wtedy 2 dni najedzona jestem, ale ostatnio mnie nie ciagnie do slodyczy.

Tak gal to robi;)

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 26-09-2022 18:04 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafald

Post #3 Ocena: 0

2022-09-26 18:17:38 (3 lata temu)

rafald

Posty: 2591

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

Cytat:

2022-09-26 15:57:14, Maat17 napisał(a):
W jaki sposob 6.47?
Same blueberry za 125g to koszt 1.49
Truskawki 220g to 3
Mleko migdalowe za litr 1.9 - bedzie na 4 razy 0.5£
Banany za 5 okolo 1

Do tego jogurt pewnie funta
Gotowana 200g kury 2£
Ziemniaki puréed 1
Migdaly 200g 2
Jakja sa w miare tanie jeszcze…
Reszty juz nie licze bo to dodatki…
Wyszlo ponad 11.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Maat17</i> 26-09-2022 15:59 ]




No fakt - nie liczyłem kosztu ugotowania:
Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #4 Ocena: 0

2022-09-26 18:26:50 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6875

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Jakies tanie rzeczy wybrales…. najtansze.
To co w tabelce to w sklepie nie bedzie… ja nie chce wszystko najgorszrj jakosci.

Banany 5 za funta.

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 26-09-2022 18:28 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #5 Ocena: 0

2022-09-26 18:27:21 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3461

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Cytat:

2022-09-26 17:38:22, Maat17 napisał(a):
Cytat:

2022-09-26 17:28:22, karjo1 napisał(a):
Maat, mam wrazenie, ze policzylas koszty calych opakowan.
A tymczasem garsc migdalow oznacza kilka sztuk, a nie paczke, jogurt tez schodzi na kilka razy, ziemniaki w piorach robi sie domowo, a nie gotowca, przy czym nie zjada sie calego kg na raz.

Chociaz przyznam sie, ze nie wiem jak Gal daje rade na 70-80L (tygodniowo, miesiecznie?).
Ale samo mieso kocie (na spolke z czlowiekiem), to co najmniej 40L tygodniowo.

Tak liczylam opakowania, bo ja to bym wszystko zmiotla. Choc prawde piwiedziawszy, to lepiej glowke brokula z zoltym serem niz ten shake.

A mialam sie pytac te 6kg miesa to tak stednio na ile starcza?



Nie no Maat, 1,5kg ziemniakow, calemu mleku migdalowemu i 7 bananom to bys rady nie dala:-] temu to nawet ja bym nie dala:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafald

Post #6 Ocena: 0

2022-09-26 18:37:44 (3 lata temu)

rafald

Posty: 2591

Mężczyzna

Z nami od: 04-01-2008

Skąd: Londyn

Cytat:

2022-09-26 18:26:50, Maat17 napisał(a):

Banany 5 za funta.


Nie było, że ma być organic :-]
Prawda - większość produktów ASDA brand, oprócz majonezu i wody. Na mlekach migdałowych sie nie znam - wrzuciłem co wyskoczyło w wyszukiwarce - skoro i tak ma byc do zmiksowania z czekoladą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #7 Ocena: 0

2022-09-26 18:39:10 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6875

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Ziemniakom nie, ale mleko i 7 bananow dam rade. 😱

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #8 Ocena: 0

2022-09-26 18:42:01 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6875

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-09-26 18:37:44, rafald napisał(a):
Cytat:

2022-09-26 18:26:50, Maat17 napisał(a):

Banany 5 za funta.


Nie było, że ma być organic :-]
Prawda - większość produktów ASDA brand, oprócz majonezu i wody. Na mlekach migdałowych sie nie znam - wrzuciłem co wyskoczyło w wyszukiwarce - skoro i tak ma byc do zmiksowania z czekoladą...

Woda mineralna u Antiszczepan to ta Polska “muszynianka” to ponad jest ponad funt.

Nie, nie organic, ale jest drozej niz to co tam w tabelce wyszko.

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 26-09-2022 18:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #9 Ocena: 0

2022-09-26 18:45:24 (3 lata temu)

dominikana36

Posty: 3461

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Cytat:

2022-09-26 18:39:10, Maat17 napisał(a):
Ziemniakom nie, ale mleko i 7 bananow dam rade. 😱



No dobra,to sie przyznam, ze ja tez:-]ale bez jajek i ziemniaczkow. Albo jedno albo drugie:-] No i u mnie miecho odpada.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #10 Ocena: 0

2022-09-26 19:05:35 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6875

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

A mieso najdrozsze.
U mnie musi byc. Jak nie, to jajka albo ser.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 41.8 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 40.8 | 41.8 | 42.8 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,