MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ile wydajecie na jedzenie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 40.8 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 39.8 | 40.8 | 41.8 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

Str 40.8 z 169

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Antyszczepan

Post #1 Ocena: 0

2022-09-26 15:29:52 (3 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Cytat:

2022-09-26 11:23:25, rafald napisał(a):
Cytat:

2022-09-26 08:52:47, Maat17 napisał(a):
Antyszczepan teraz podlicz ile to kosztuje na dzien.
W 10 sie nie zmiescisz.



Nie licząc oregano, soli i pieprzu wyszło mi £6.47/dzień - ceny z Asdy + odżywka z Holland & Barrett.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>rafald</i> 26-09-2022 11:26 ]




Odżywki w Holland and Barret nawet w większości jak są na promocji są nie opłacalne, teraz np "clearance" mojej ulubionej jest w Argosie.

Optimum Nutrition Gold Standard Vanilla 2.28kg , 30g tej odżywki z ogotwaną owsianką na mleku + starte jabłuszko + cynamon - niebo w gębie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #2 Ocena: 0

2022-09-26 15:57:14 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6876

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

W jaki sposob 6.47?
Same blueberry za 125g to koszt 1.49
Truskawki 220g to 3
Mleko migdalowe za litr 1.9 - bedzie na 4 razy 0.5£
Banany za 5 okolo 1

Do tego jogurt pewnie funta
Gotowana 200g kury 2£
Ziemniaki puréed 1
Migdaly 200g 2
Jakja sa w miare tanie jeszcze…
Reszty juz nie licze bo to dodatki…
Wyszlo ponad 11.

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 26-09-2022 15:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Antyszczepan

Post #3 Ocena: 0

2022-09-26 16:44:37 (3 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Maat po prostu zamiast z cukierków , słodyczy , coca-coli lub paluszków - cokolwiek związanego z cukrem zainwestuj te 2-3 funty więcej w prawdziwe jedzenie.

Nie wiem gdzie ty płacisz 1.49 za 125g bluberiess , nawet jeśli to przecież nie jesz pól paczki od razu, spokojnie ci 125 g wystarczy na 2 dni z połówkiem na 4 porcje. po ok 30 g porcja.

Matt a jeżeli chcesz po taniości to kup mrożone, akurat z Sainsburego tez jadam i są bardzo dobre.

400g za 2.30 ;)

Obrazek

Nawet nie wiesz ile ludzie potrafią wydawać na tony cukru dziennie kasy - mam kumpla który pija dziennie 2 red bulle - 2.70
sam koszt mięsięczny red bulli to - 81 funa.

Sam kiedyś taki byłem i potrafiłem zdrowo puszeczke przygarnąć na pusty żolądek... w drodze do pracy z rańca.. ble

Tłumacze mu a narzeka ,że jedzenie drogie. Z drugiej strony jeden pali drugi pije red bulla, a niektórzy to i to :P

[ Ostatnio edytowany przez: Antyszczepan 26-09-2022 16:52 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #4 Ocena: 0

2022-09-26 17:16:49 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6876

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Dlaczego myslisz, ze ja pije cole, czy jem cukierki? Grubo sie mylisz.

A ceny podalam z Asda.

Ja musze miec cos zielonego codziennie…. Jakies liscie….

Nawet jak na diecie nie jestem…. zielono musi byc. Nie jakies groszki, marchewki, czy kukurydza…. to wszystko cukry.

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 26-09-2022 17:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #5 Ocena: 0

2022-09-26 17:19:24 (3 lata temu)

jolantina

Posty: 3966

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Ja od wprowadzenia podwyzek kupuje duzo rozsadniej, i nie robie juz wielkich zakupow raz na tydzien, ale to z braku czasu, bo paradoksalnie wpadajac jak po ogien kupuje tylko to, co potrzebuje, a nie jak kiedys to, co mi w oko wpadnie, a to promocja, a tu obnizka, hurra wezme 5, a potem problem z uzyciem wszystkiego.
Diabla oszukac nie grzech

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Antyszczepan

Post #6 Ocena: 0

2022-09-26 17:21:47 (3 lata temu)

Antyszczepan

Posty: 458

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 18-07-2022

Skąd: Essex

Cytat:

2022-09-26 17:16:49, Maat17 napisał(a):
Dlaczego myslisz, ze ja pije cole, czy jem cukierki. Grubo sie mylisz.


Nie myśle Maat :P skoro nie jesz syfu to bardzo dobrze :P ale na jedzeniu nie ma co oszczedzac , lepiej na czym innym :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2022-09-26 17:28:22 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 21413

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Maat, mam wrazenie, ze policzylas koszty calych opakowan.
A tymczasem garsc migdalow oznacza kilka sztuk, a nie paczke, jogurt tez schodzi na kilka razy, ziemniaki w piorach robi sie domowo, a nie gotowca, przy czym nie zjada sie calego kg na raz.

Chociaz przyznam sie, ze nie wiem jak Gal daje rade na 70-80L (tygodniowo, miesiecznie?).
Ale samo mieso kocie (na spolke z czlowiekiem), to co najmniej 40L tygodniowo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #8 Ocena: 0

2022-09-26 17:33:17 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6876

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-09-26 17:21:47, Antyszczepan napisał(a):
Cytat:

2022-09-26 17:16:49, Maat17 napisał(a):
Dlaczego myslisz, ze ja pije cole, czy jem cukierki. Grubo sie mylisz.


Nie myśle Maat :P skoro nie jesz syfu to bardzo dobrze :P ale na jedzeniu nie ma co oszczedzac , lepiej na czym innym :P

No nie ma na czym.


To jeszcze inaczej…
Czy dalej robicie zapasy?
Bo ja koncze te moje sloiki. Mam ponad setke, wyliczylam ze jeden wart okolo 12 z robocizna I juz mi sie nie chce. Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Maat17 26-09-2022 17:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maat17

Post #9 Ocena: 0

2022-09-26 17:38:22 (3 lata temu)

Maat17

Posty: 6876

Kobieta

Z nami od: 18-02-2021

Skąd: New Kingdom

Cytat:

2022-09-26 17:28:22, karjo1 napisał(a):
Maat, mam wrazenie, ze policzylas koszty calych opakowan.
A tymczasem garsc migdalow oznacza kilka sztuk, a nie paczke, jogurt tez schodzi na kilka razy, ziemniaki w piorach robi sie domowo, a nie gotowca, przy czym nie zjada sie calego kg na raz.

Chociaz przyznam sie, ze nie wiem jak Gal daje rade na 70-80L (tygodniowo, miesiecznie?).
Ale samo mieso kocie (na spolke z czlowiekiem), to co najmniej 40L tygodniowo.

Tak liczylam opakowania, bo ja to bym wszystko zmiotla. Choc prawde piwiedziawszy, to lepiej glowke brokula z zoltym serem niz ten shake.

A mialam sie pytac te 6kg miesa to tak stednio na ile starcza?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #10 Ocena: 0

2022-09-26 17:53:27 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5764

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

To napiszę tak dla porownania.
Mam dwa koty sredniej wielkosci. Zjadaja rocznie suchej karmy za 300. Dodatkowo kupujemy im swierze mięso i wędliny. Nikt tego policzyć nie jest w stanie, bo nikt im nie udziela. Mają ochotę to jedzą, co nie zjedzą koty to zjedzą ludzie. Przy takiej strukturze wydatków śmiało można ocenić ze 10 kilogramów kota zjada dziennie za 1,5 funta. Zatem na 70 kilogramowego człowieka przypada 7 razy więcej.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 40.8 z 169 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 39.8 | 40.8 | 41.8 ... 167 | 168 | 169 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,