Str 18 z 169 |
odpowiedz | nowy temat | Regulamin |
Cookies |
Post #1 Ocena: 0 2013-06-19 12:19:50 (12 lat temu) |
 Posty: 2522
Z nami od: 16-06-2013 Skąd: Loughborough |
Cytat:
2013-06-19 09:51:42, agarudii napisał(a):
za duzo, jak zwykle.
Nie sadze by bylo to za duzo w naszym domu zjada sie mnostwo owocow I warzyw nie wszystko I nie w takich ilosciach jak my zjadamy moge wychodowac w ogrodku a nie zamierzam na owocach czy warzywach oszczedzac  tak samo na miesie jakosc jest dla mnie bardzo wazna a nie cena nie jest najwazniejsza  w przeciwienstwie do wielu z was nie mam zbyt wielkiej szansy zakupu na targowisku z racji godzin w jakich pracuje wiec ja kupuje gdzie moge
|
 
|
 |
|
|
katarzyna85 |
Post #2 Ocena: 0 2013-06-19 13:11:06 (12 lat temu) |
 Posty: 1696
Z nami od: 21-05-2009 Skąd: manchester |
Rowniez wydaje na 3osobowa rodzine+kotek okolo 140f tygodniow.ile razy bym nie probowala zyc taniej i tak wychodzi podobna kwota.
|
 
|
 |
|
agarudii |
Post #3 Ocena: 0 2013-06-19 14:22:51 (12 lat temu) |
 Posty: 4781
Z nami od: 30-08-2011 Skąd: trolford ;-) |
Cytat:
2013-06-19 11:59:30, Dwunasty napisał(a):
Cytat:
2013-06-19 10:45:10, agarudii napisał(a):
ze za 100f/tydzien da rade wyzywic 4os rodzine. [ Ostatnio edytowany przez: <i>agarudii</i> 19-06-2013 10:46 ]
Bo wyżywić się da bez problemu, gorzej jak trzeba ich wyprać, opieluszkować i ubrać.
Ale z pełną świadomością mówię, bez żadnych ograniczeń, z owocami z gotowanym obiadem 7 razy w tygodniu z duperelami typu chrupki, lody itd na 2 +3 100 funtów w zupełności wystarczy. Ba, zostanie co drugi tydzień dla taty na nagrodę
Fakt, zaznaczam, mam czas na zakupy i mamy kilka w pobliżu "dobrych" bo tanich sklepów.
Takie przykłady z dzisiaj: chleb tostowy Hovis 2 za 1.50, mleko 4 pint niebieski korek 2 za 1.60, banany na targowisku 2kg za 1f, jabłka 1kg za 1, truskawki 800gr za 1f, ziemniaki maris piper 7.5kg za 3.45f. To tak z pamięci.
Aha, nie chodzę z notesikiem: PPP
moze zle to ujelam, sorki  ja tez mam czas na zakupy, ale mi to jakos tak dobrze nie idzie ![:-M] :-M]](modules/Forum/images/smiles/devil.gif ) chociaz otworzyli u nas nowy PL sklep, no jak dla mnie rewelacja, wszystko swieze pyszne a przedewszystkim tanie  to jest chyba 5 sklep, jednego wlasciciela i chyba dlatego to wszystko tak tam wyglada, poprostu facet/kobieta postawil/a na jakosc i rozsadne ceny, a nie jak zwykle w PL sklepach "byle upchnac" tandete, w cenie dobrego towaru. ej normalnie ostatnio kupilam tam nawet papier toaletowy   velvet 12 rolek za £ 1,79  . wlasnie wrocilam od nich i mam na swiezo 8 kartonow mleka laciate 1,5l £ 7.12, serki danio sztuka £ 0,39 schab pieczony 0,294 kg za £3.41, poledwica jakas tam 0.256kg za £2.71, szynka jakas tam 0.250kg za £ 2.25, bulki 5 za 1f, chleb niecaly funt,buraczki( 3 duze) z botwinka 1,27, ogorki gruntowe prawie 1kg za 1.30, no tak to ja moge zakupy robic ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) dwie pelne reklamowki + zgrzewka mleka £ 37  Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.
|
 
|
 |
|
martunia2302 |
Post #4 Ocena: 0 2013-06-19 14:26:12 (12 lat temu) |
 Posty: 1506
Z nami od: 18-10-2010 Skąd: Londyn |
To ja poprosze adres tego sklepu  .
|
 
|
 |
|
gonzales1 |
Post #5 Ocena: 0 2013-06-19 17:16:01 (12 lat temu) |
 Posty: 34
Z nami od: 09-04-2010 Skąd: Londyn |
Cytat:
2013-04-01 20:31:46, 1andy1 napisał(a):
Napiszcie ile wydajecie na piwo i inne trunki.
OK.
Ja na lesia wydaję 1.19x5 każdego wieczoru od pon do piętku. W sobotę, 1.19x16
Na jedzenie na naszą tójkę idzie jakieś 70 na obiady (na tydz i gotujemy) oraz jakieś 20f na chleb i do chleba.
Moje papierosy dziennie to wydatek 21f (3 paczki dziennie), ale jak je odstawiłem to widzę ile wydawałem na same papierosy. Ok 420 miesięcznie. Ubezpieczenie na auto 90f miesięcznie, paliwo na auto 25f tygodniowo, oyster dla żony to 27f tygodniowo
Takie wydatki u nas są. Oczywiście są też i inne, ale to są ekstra ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) Nie ma nic gorszego niż będąc ofiarą fałszywych oskarżeń.
Zapraszam do lektury pod linkiem do strony internetowej
|
 
|
 
|
|
|
agarudii |
Post #6 Ocena: 0 2013-06-19 17:30:33 (12 lat temu) |
 Posty: 4781
Z nami od: 30-08-2011 Skąd: trolford ;-) |
Cytat:
2013-06-19 14:26:12, martunia2302 napisał(a):
To ja poprosze adres tego sklepu  .
a w Telford nam takie dobrodziejstwo otworzyli ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) ale napewno jest tez w Wolverhampton i teraz otwieraja gdzies w Walii, pozostale gdzie sa  pojecia nie mam. Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.
|
 
|
 |
|
eMaSad |
Post #7 Ocena: 0 2013-06-19 18:10:42 (12 lat temu) |
 Posty: 239
Z nami od: 26-01-2013 Skąd: somewhere over the Severn |
Cytat:
2013-06-19 14:22:51, agarudii napisał(a):
Cytat:
2013-06-19 11:59:30, Dwunasty napisał(a):
Cytat:
2013-06-19 10:45:10, agarudii napisał(a):
ze za 100f/tydzien da rade wyzywic 4os rodzine. [ Ostatnio edytowany przez: <i>agarudii</i> 19-06-2013 10:46 ]
Bo wyżywić się da bez problemu, gorzej jak trzeba ich wyprać, opieluszkować i ubrać.
Ale z pełną świadomością mówię, bez żadnych ograniczeń, z owocami z gotowanym obiadem 7 razy w tygodniu z duperelami typu chrupki, lody itd na 2 +3 100 funtów w zupełności wystarczy. Ba, zostanie co drugi tydzień dla taty na nagrodę
Fakt, zaznaczam, mam czas na zakupy i mamy kilka w pobliżu "dobrych" bo tanich sklepów.
Takie przykłady z dzisiaj: chleb tostowy Hovis 2 za 1.50, mleko 4 pint niebieski korek 2 za 1.60, banany na targowisku 2kg za 1f, jabłka 1kg za 1, truskawki 800gr za 1f, ziemniaki maris piper 7.5kg za 3.45f. To tak z pamięci.
Aha, nie chodzę z notesikiem: PPP
moze zle to ujelam, sorki  ja tez mam czas na zakupy, ale mi to jakos tak dobrze nie idzie ![:-M] :-M]](modules/Forum/images/smiles/devil.gif ) chociaz otworzyli u nas nowy PL sklep, no jak dla mnie rewelacja, wszystko swieze pyszne a przedewszystkim tanie  to jest chyba 5 sklep, jednego wlasciciela i chyba dlatego to wszystko tak tam wyglada, poprostu facet/kobieta postawil/a na jakosc i rozsadne ceny, a nie jak zwykle w PL sklepach "byle upchnac" tandete, w cenie dobrego towaru. ej normalnie ostatnio kupilam tam nawet papier toaletowy   velvet 12 rolek za £ 1,79  . wlasnie wrocilam od nich i mam na swiezo 8 kartonow mleka laciate 1,5l £ 7.12, serki danio sztuka £ 0,39 schab pieczony 0,294 kg za £3.41, poledwica jakas tam 0.256kg za £2.71, szynka jakas tam 0.250kg za £ 2.25, bulki 5 za 1f, chleb niecaly funt,buraczki( 3 duze) z botwinka 1,27, ogorki gruntowe prawie 1kg za 1.30, no tak to ja moge zakupy robic ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) ![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif ) dwie pelne reklamowki + zgrzewka mleka £ 37
agarudii, a dokładniej, to gdzie teraz jest ten nowy sklep, bo po tym jak przeczytałam,co napisałaś, to brzmi zachęcająco
Ten na Hadley jest tragiczny i dobrze, że zdycha....
|
 
|
 |
|
agarudii |
Post #8 Ocena: 0 2013-06-19 18:59:29 (12 lat temu) |
 Posty: 4781
Z nami od: 30-08-2011 Skąd: trolford ;-) |
no ten na Hadley zniechecil mnie bardzo skutecznie, na okolo rok. ale dalam sie namowic na ten nowy  i nie zaluje, przynajmniej narazie. on jest na Wellington-ie na pasazu. Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy.
|
 
|
 |
|
eMaSad |
Post #9 Ocena: 0 2013-06-19 19:02:04 (12 lat temu) |
 Posty: 239
Z nami od: 26-01-2013 Skąd: somewhere over the Severn |
Ok, dzienks, zajrzę na pewno.
|
 
|
 |
|
tomekjak |
Post #10 Ocena: 0 2013-06-23 19:07:23 (12 lat temu) |
 Posty: 31
Z nami od: 07-01-2011 Skąd: Londyn |
Mi wychodzi różnie, od 50 do 70funtów tygodniowo, zależy jaki tydzień. Czasem na alkohol więcej się wyda, czasem na alkohol, czasem jakieś ciasto czy świętowanie.
ale oszczędzac trzeba i tak...
|
 
|
 |
|