2013-01-17 11:37:37, staryznajomy napisał(a):
2013-01-17 11:34:17, Richmond napisał(a):
Niech ktos stresci, bo filmiki mi nie dzialaj. To ile wydaje na to jedzenie tygodniowo? Na jedna osobe?
chyba że jadasz na mieście -to trochę więcej.
edit:
dziwne! przekopując śmietniki na mieście powinno być taniej.
no chyba, że koszt biletów autobusowych aż tak podnosi koszty

[ Ostatnio edytowany przez: <i>staryznajomy</i> 17-01-2013 11:39 ]
![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif )
![:-] :-]](modules/Forum/images/smiles/lol.gif )