MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kbspl1

Post #1 Ocena: 0

2012-01-05 18:57:12 (3 lata temu)

kbspl1

Mężczyzna

Z nami od: 30-03-2011

Witam, moja dziewczzyna przesiaduje aktualnie w Dani i to juz2 dzien a wydaje sie nam jak 2 lata i tam jest takze siec Lebara, i o to moje pytanie, jak bedziemy pisac ja z UK Lebara na DK Lebara to bedzie taniej obojetnie jak bedziemy mieli pakiet czy cos, czy dalej to bedzie dzialalo jako sms za granice nie wazne ze do tej samej sieci,

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Magducha31

Post #2 Ocena: 0

2012-01-05 19:05:21 (3 lata temu)

Magducha31

Kobieta

Z nami od: 05-12-2011

Obawiam sie ze oplaty w kazdej sieci sa wyzsze na miedzynarodowe smsy,chyba ze maz jakis specjalny pakiet (np.darmowe sms). Poczytaj sobie
Lebara cennik
pozdrawiam

Do góry stronyOffline

PIOTRALE

Post #3 Ocena: 0

2013-07-19 21:49:06 (rok temu)

PIOTRALE

Mężczyzna

Z nami od: 30-07-2009

Moze ktos sie orientuje.Kupilem topup voucher w lebara,ktos z Polski mnie o to poprosil i wyslalem mu ten pin ,niestety nie moze doladowac .Dodam ze ta osoba posiada tel.w w/w sieci wraz z karta sim kupiony tutaj w UK.
Jkies sugestie ?
dzieki.
nie kradnij,wladza nie znosi konkurecji,

Do góry stronyOffline

E-mailNumer gadu-gadu

Nie_z_tej_bajki

Post #4 Ocena: 0

2013-07-19 21:55:40 (rok temu)

Nie_z_tej_bajki

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

taaaa... kiedyś moja mama probowala doladowac sobie telefon z numerem z vouchera ( ma telefon w o2 ), kupiony oczywiście tutaj - wyslali jej kod. Nic... Nie da się i już.
Trzeba było isc do bankomatu i doladowac ze swojego konta na nr telefonu tego kogos ( nie wiem, czy jest opcja doładowania Lebary w bankomacie, ale ja od tamtego razu, tak laduje konto mojej mamie, gdy leci do Polski, a skończy się jej karta ;-) ).
Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba,a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom.

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

tede13

Post #5 Ocena: 0

2013-07-19 22:32:16 (rok temu)

tede13

Mężczyzna

Z nami od: 19-07-2013

witam
sproboj tak:
You can top up by dialling *#1345* followed by the voucher number, and press # and then press the Call button.

mam nadzieje ze pomoglo odp. jezeli poskutkowalo*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Maya64

Post #6 Ocena: 0

2013-07-19 23:21:01 (rok temu)

Maya64

Konto usunięte

Lebara w pl a lebara w uk to niby to samo ale jednak nie. Kupujac lebara w uk na Uzytek w plosce to oplaty as jak za granica.trzeba kupic lebara w POlsce. Nie jestem w lebara ale LYca I jest poldobnie. Zamowilam LYca w POlsce I teraz jak jade na stare smieci to dzwonie do rodziny za grosze I rodzina do mine za grosze. Laduje sie w POlsce na Polska LYca/lebara a w uk na angelska.
To samo w innych krajach I nie dotyczy to tylko POlski. LYca I lebara to talkie pasozyty mobile I sie do najsilniejszej smieci podlaczaja w Danym miejscu.ma to duo zalet

[ Ostatnio edytowany przez: Maya64 19-07-2013 23:25 ]

Do góry stronyOffline

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041