MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zapchane rury i landlord...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nie_z_tej_bajki

Post #1 Ocena: 0

2011-12-17 22:10:46 (3 lata temu)

Nie_z_tej_bajki

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Od czwartku walczylismy z zapchana toaleta, a konkretnie ( bo tak sie nam wydawalo ) z rurami. Caly pion ( lazienka na gorze czyli wc i wanna plus ubikacja na dole ) idzie w ta sama rure, ktora jest w ubikacji na dole i wychodzi na zewnatrz domu. Jak sie spuscilo wode w ubikacji na gorze, lub z wanny, wszystko wybijalo na dole w kibelku :-?. Po 3 prawie dniach walki zadzwonilam do landlorda z prosba o zawolanie hydraulika. Jego dom, jego rury. Przyprowadzil go, ten pogrzebal, poprobowal tu i tam i stwierdzil, ze sie nie da - trzeba "endżiniera" z maszyna na wozie ;-).Przyjechali, "weszli" w rury gdzies dwa domy dalej i sie odetkalo :-].
Ale moj landlord zadzwonil do mnie po calej akcji i stwierdzil, ze to zatkanie, to byla moja wina, poniewaz w lazience zobaczyl mokre chusteczki, takie dla dzieci i powiedzial ze to one zatkaly te rury. Teraz probuje wyegzekwowac ode mnie kwote, jaka zaplacil za usluge panow, od "brudnej" roboty - 75 funtow.
Nie zamierzam mu tego placic. On sie nie poddaje. Powiedzial, ze mam przyjsc do niego w poniedzialek i porozmawiamy o tym.
Moim zdaniem,jak pisalam wyzej - jego dom, jego rury. Chusteczki nie zawinily, ponoc cos utknelo - dlugie, wygladalo jak kawalek metalu. Skoro place rent, a on jest wlascicielem, to jest to jego interes, zeby takie rzeczy zalatwiac, prawda? Czy sie myle? :-?
Jestem na niego wsciekla. Gosc ( "indyjczyk" ) wszedzie gdzie mozna szuka kasy. Kilka razy juz probowal mnie podejsc - np klamiac prosto w oczy, ze jego tax ( nie wiem jak to nazwac, podatek od wynajmu? ) musze zaplacic ja ( ponad 600 funtow ), bo jak pobieralam kiedys HB, to jemu przez to tax podwyzszyli...
Ufff, musialam sie wygadac, bo gosc podniosl mi cisnienie :-Y.

[ Ostatnio edytowany przez: Nie_z_tej_bajki 18-12-2011 09:55 ]

Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba,a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

konto usunięte

Post #2 Ocena: 0

2011-12-17 22:22:49 (3 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Nie plac mu u nas to samo bylo weszlismy na domek nowy i co wode nam wybijalo w ogrodzie zadzwonilismy do wlasciciela uslyszelismy to samo ze chusteczki zatkaly ok sory sory i on placil wiec niech spada!! U nas za kazda naprawe jezeli tak potrzeba placi wlasciciel...
P+B+J+E

Do góry stronyOffline

forumuser

Post #3 Ocena: 0

2011-12-17 22:27:42 (3 lata temu)

forumuser

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2008

przejrzyj umowę, ja np. mam minor repairs zawarte w umowie

Do góry stronyOffline

Jakobs

Post #4 Ocena: 0

2011-12-17 22:30:24 (3 lata temu)

Jakobs

Mężczyzna

Z nami od: 26-03-2005

hehe to widze ze masz identyczna sytuacje jak ja z zeszlego roku i obecnie.
Rok temu przy pierwszych mrozach tez sie nam kanalizacja zapchal i naszym saida z racji ze mieszkaja pod nami tez. To co my spuszczalismy im wybijalo do wanny itp, wiec mieli masakre.
Wezwali sami chydraulika i agencja z ktorej wynjamujemy i sie zaczelo.
Efekt koncowy, odblokowali i stwierdzili ze to oczywiscie nasza wina po spusczalismy w ubikacji pampersy! tak wielkie zaszczane pampersy mialem wsadzic do kibelka i spuscic go tak ze zapchalo sasiadow podemna :) ja im powiedzialem wprost ze musialbym byc idiota zeby taki nr zrobic i nawet gdyby to bym ten pampers nie zszedl nizej tylko zapchal mi kibel. No i tez nie zaplacilem !
Zato 2 dni temu problem powrocil razem z mrozami co mi sie wydawalo ze moze to jest przyczyna, ale nie jest lepiej :)
Przyjechala dzis ekipa no i nic nie mogli przepchac a sasiadce dalej wybija i zalewa nowiotka lazienke, tak wiec my mamy zakaz uzywania czegokoliwek co moze to powodowac. Wkoncu wsadili w rury kamere i odkryli ze magik z przed roku ktory nam przepychal rure zostawil tam koncowke tego "druta" ktora to teraz blokouje caly system!
Zglosili to przez firme ubezpieczeniowa i w poniedzialek maja zaczac robic, czyli kuc podloge w nowiotkiej lazience sasiadow :) a my wciaz nie mzomey nic uzywac, nie musze chyba tlumaczyc co to znaczy i jak to jest uciazliwe!
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

ie2ox4

Post #5 Ocena: 0

2011-12-17 22:30:34 (3 lata temu)

ie2ox4

Konto usunięte

Na pewno nie płaćcie, choć zapchanie wygląda na Wasze. Chyba że Was odwiedzał i korzystał z toalety. Chyba że to coś leżało dość długo no i przegniło i oderwało się teraz, aby zatkać.

Do góry stronyOffline

Nie_z_tej_bajki

Post #6 Ocena: 0

2011-12-17 22:38:34 (3 lata temu)

Nie_z_tej_bajki

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Cytat:

2011-12-17 22:30:34, ie2ox4 napisał(a):
Na pewno nie płaćcie, choć zapchanie wygląda na Wasze. Chyba że Was odwiedzał i korzystał z toalety. Chyba że to coś leżało dość długo no i przegniło i oderwało się teraz, aby zatkać.

No przepraszam Cie bardzo, ale to "zapchanie", to wyczaili 2 domy dalej... I raczej rury ( lub czegos tej wielkosci ) do kibla bym nie wrzucila, spuszczajac spokojnie wode.
Niewielu jest ludzi, których prawdziwie kocham, a jeszcze mniej takich, o których mam dobre mniemanie. Im więcej poznaję świat, tym mniej mi się podoba,a każdy dzień utwierdza mnie w przekonaniu o ludzkiej niestałości i o tym, jak mało można ufać pozorom.

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

izap721

Post #7 Ocena: 0

2011-12-17 22:43:18 (3 lata temu)

izap721

Konto usunięte

Cytat:

2011-12-17 22:30:34, ie2ox4 napisał(a):

Z której strony wygląda,że to ich??
Nie płaćcie,u nas też tak kiedyś było,zatkana była rura gdzieś na zewnątrz.Wzywał sąsiad,okazało się ,że na całej ulicy jest ten problem.Dodam,że to domki jednorodzinne.

Do góry stronyOffline

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2011-12-17 23:14:54 (3 lata temu)

Adacymru

Kobieta

Moderator

Z nami od: 11-07-2007

Cytat:
to "zapchanie", to wyczaili 2 domy dalej.

Dwa domy dalej, bo z kilku domow jest w jednym miejscu splyw do kanalu tzw manhole.

Dawno temu w moim ogrodzie bylo wlasnie to ujecie z czterech domow i pewnego dnia zaczelo zalatywac kanalowym perfumem. Przyjechal pan z jakimis wezami etc, dwie minuty i po klopocie. Zawartosci nie analizowalam...:-]
Ada

Do góry stronyOffline

ie2ox4

Post #9 Ocena: 0

2011-12-17 23:15:56 (3 lata temu)

ie2ox4

Konto usunięte

Na to zapchanie to nie ma szansy żeby było przez nich i tylko tego się trzymajcie.
Aaa, jeszcze chciałem spytać skąd pochodzi "indyjczyk"??? To musi być ciekawy, nieodkryty kraj...

Do góry stronyOffline

izap721

Post #10 Ocena: 0

2011-12-17 23:22:23 (3 lata temu)

izap721

Konto usunięte

Cytat:

2011-12-17 23:15:56, ie2ox4 napisał(a):
Na to zapchanie to nie ma szansy żeby było przez nich i tylko tego się trzymajcie.
Aaa, jeszcze chciałem spytać skąd pochodzi "indyjczyk"??? To musi być ciekawy, nieodkryty kraj...

Uśmiałam się na koniec dnia:-]:-D;-)

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041