MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zapchane rury i landlord...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 48

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Nie_z_tej_bajki

Post #1 Ocena: 0

2011-12-17 22:10:46 (12 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Od czwartku walczylismy z zapchana toaleta, a konkretnie ( bo tak sie nam wydawalo ) z rurami. Caly pion ( lazienka na gorze czyli wc i wanna plus ubikacja na dole ) idzie w ta sama rure, ktora jest w ubikacji na dole i wychodzi na zewnatrz domu. Jak sie spuscilo wode w ubikacji na gorze, lub z wanny, wszystko wybijalo na dole w kibelku :-?. Po 3 prawie dniach walki zadzwonilam do landlorda z prosba o zawolanie hydraulika. Jego dom, jego rury. Przyprowadzil go, ten pogrzebal, poprobowal tu i tam i stwierdzil, ze sie nie da - trzeba "endżiniera" z maszyna na wozie ;-).Przyjechali, "weszli" w rury gdzies dwa domy dalej i sie odetkalo :-].
Ale moj landlord zadzwonil do mnie po calej akcji i stwierdzil, ze to zatkanie, to byla moja wina, poniewaz w lazience zobaczyl mokre chusteczki, takie dla dzieci i powiedzial ze to one zatkaly te rury. Teraz probuje wyegzekwowac ode mnie kwote, jaka zaplacil za usluge panow, od "brudnej" roboty - 75 funtow.
Nie zamierzam mu tego placic. On sie nie poddaje. Powiedzial, ze mam przyjsc do niego w poniedzialek i porozmawiamy o tym.
Moim zdaniem,jak pisalam wyzej - jego dom, jego rury. Chusteczki nie zawinily, ponoc cos utknelo - dlugie, wygladalo jak kawalek metalu. Skoro place rent, a on jest wlascicielem, to jest to jego interes, zeby takie rzeczy zalatwiac, prawda? Czy sie myle? :-?
Jestem na niego wsciekla. Gosc ( "indyjczyk" ) wszedzie gdzie mozna szuka kasy. Kilka razy juz probowal mnie podejsc - np klamiac prosto w oczy, ze jego tax ( nie wiem jak to nazwac, podatek od wynajmu? ) musze zaplacic ja ( ponad 600 funtow ), bo jak pobieralam kiedys HB, to jemu przez to tax podwyzszyli...
Ufff, musialam sie wygadac, bo gosc podniosl mi cisnienie :-Y.

[ Ostatnio edytowany przez: Nie_z_tej_bajki 18-12-2011 09:55 ]

Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2011-12-17 22:22:49 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

forumuser

Post #3 Ocena: 0

2011-12-17 22:27:42 (12 lat temu)

forumuser

Posty: 2767

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2008

przejrzyj umowę, ja np. mam minor repairs zawarte w umowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jakobs

Post #4 Ocena: 0

2011-12-17 22:30:24 (12 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

hehe to widze ze masz identyczna sytuacje jak ja z zeszlego roku i obecnie.
Rok temu przy pierwszych mrozach tez sie nam kanalizacja zapchal i naszym saida z racji ze mieszkaja pod nami tez. To co my spuszczalismy im wybijalo do wanny itp, wiec mieli masakre.
Wezwali sami chydraulika i agencja z ktorej wynjamujemy i sie zaczelo.
Efekt koncowy, odblokowali i stwierdzili ze to oczywiscie nasza wina po spusczalismy w ubikacji pampersy! tak wielkie zaszczane pampersy mialem wsadzic do kibelka i spuscic go tak ze zapchalo sasiadow podemna :) ja im powiedzialem wprost ze musialbym byc idiota zeby taki nr zrobic i nawet gdyby to bym ten pampers nie zszedl nizej tylko zapchal mi kibel. No i tez nie zaplacilem !
Zato 2 dni temu problem powrocil razem z mrozami co mi sie wydawalo ze moze to jest przyczyna, ale nie jest lepiej :)
Przyjechala dzis ekipa no i nic nie mogli przepchac a sasiadce dalej wybija i zalewa nowiotka lazienke, tak wiec my mamy zakaz uzywania czegokoliwek co moze to powodowac. Wkoncu wsadili w rury kamere i odkryli ze magik z przed roku ktory nam przepychal rure zostawil tam koncowke tego "druta" ktora to teraz blokouje caly system!
Zglosili to przez firme ubezpieczeniowa i w poniedzialek maja zaczac robic, czyli kuc podloge w nowiotkiej lazience sasiadow :) a my wciaz nie mzomey nic uzywac, nie musze chyba tlumaczyc co to znaczy i jak to jest uciazliwe!
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-12-17 22:30:34 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #6 Ocena: 0

2011-12-17 22:38:34 (12 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Cytat:

2011-12-17 22:30:34, ie2ox4 napisał(a):
Na pewno nie płaćcie, choć zapchanie wygląda na Wasze. Chyba że Was odwiedzał i korzystał z toalety. Chyba że to coś leżało dość długo no i przegniło i oderwało się teraz, aby zatkać.


No przepraszam Cie bardzo, ale to "zapchanie", to wyczaili 2 domy dalej... I raczej rury ( lub czegos tej wielkosci ) do kibla bym nie wrzucila, spuszczajac spokojnie wode.
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #7 Ocena: 0

2011-12-17 22:43:18 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2011-12-17 23:14:54 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
to "zapchanie", to wyczaili 2 domy dalej.


Dwa domy dalej, bo z kilku domow jest w jednym miejscu splyw do kanalu tzw manhole.

Dawno temu w moim ogrodzie bylo wlasnie to ujecie z czterech domow i pewnego dnia zaczelo zalatywac kanalowym perfumem. Przyjechal pan z jakimis wezami etc, dwie minuty i po klopocie. Zawartosci nie analizowalam...:-]
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-12-17 23:15:56 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-12-17 23:22:23 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,