MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kara śmierci (za i przeciw)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 42 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Str 42 z 43

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lamargo

Post #1 Ocena: 0

2016-02-12 17:13:08 (8 lat temu)

lamargo

Posty: 226

Kobieta

Z nami od: 12-06-2013

Skąd: Bath

Cytat:

2016-02-12 15:55:09, Rubaszny_Czesio napisał(a):

Trynkiewiczowi udowodniono zbrodnie do ktorej Sam sie przyznal. Tzn. fajnie, ze sobie prawie 30lat ogladal tv I gral w karty bo istnieja pomylki?


dokładnie tak. Wolę płacic podatki na utrzymanie zwyrodnialca w wiezieniu niz popierac system ktory ma mozliwosc doprowadzenia do zabicia niwinnej osoby.

Kto według ciebie ma decydować ze Trynkiewicza nalezy zabic a Kowalskiego juz nie? Przeciez Kowalski to też pedofil, jego żona tak zeznawała, to znaczy była żona bo sie rozwiedli, i jej koleżanki w sądzie potwierdziły że to on przecież zawsze małą kąpal, a że z zawodu rzeźnik to pewnie kiedys też zabije jak teraz sie go nie usunie ze spoleczenstwa! A pani sędzia też kobieta, po rozwodzie wiec rozumie że faceci to bydlęta bez uczuc a ten zwyrol córke gwalcil i prawie zabił a ona tez ma dzieci, sama wychowuje, na krzeslo z nim, tym Kowalskim! Pani sędzia zdecydowala ze Kowalski jest na 100% winny!
I tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2016-02-12 18:46:51 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Pomijajac argumenty przeciwko karze smierci, ktore zostaly juz tutaj wymienione, ja dodam jescze swoje.
Skazanego i tak trzeba utrzymywac x lat w celi smierci, czyli lozyc na niego z naszych podatkow.
Pomysl z wykonaniem wyroku 24h po przyznaniu sie do winy jest nierealny, a poza tym wydaje mi sie bardzo lagodna kara, osobiscie wole zeby gnil w wiezieniu do konca swojego zycia nawet majac swiadomosc, ze dokladam sie do jego michy.
Perspektywa kary smierci przyciaga tez pewnego rodzaju psychopatow, ktorzy chca "zaistniec" w podrecznikach kryminologii. Teraz nie wymienie konkretnych przypadkow, ale byly takie.

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 12-02-2016 18:52 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2016-02-12 21:39:39 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #4 Ocena: 0

2016-02-12 22:32:40 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

Jak to kto ma decydowac? Sad. Na podstawie dowodow. Robienie na sile jakiejs historii o Kowalskim nie ma najmniejszego sensu - Trynkiewicz czy ,,hiro'' z tego artykulu zostali skazani na podstawie niepodwazalnych dowodow i przyznania sie do winy.

Sad to czlowiek/ludzie i sa omylni. Kazdy sad skazujac kogos za morderstwo jest pewny w 100%, ze skazuje winnego na podstawie niepodwazalnych dowodow.

Mimo tego np w USA:
"As of October 2015, we have executed over 1,414 individuals in this country since 1976.
156 individuals have been exonerated from death row--that is, found to be innocent and released - since 1973.
In other words, for every 10 people who have been executed since the death penalty was reinstated in the U.S., one person has been set free."

Jeszcze jedna sprawa.
Nie kazdy przeciwnik kary smierci uwaza, ze zbrodniarz nie zasluguje na smierc.
Dla mnie mogli by zginac ale jestem przeciwko zabijaniu niewinnych ludzi i dlatego dopoki nie wynajdziemy jakiegos 100% skutecznego narzedzia do stwierdzenia winy (moze jakis super extra wariograf) - jestem przeciwko karze smierci.

[ Ostatnio edytowany przez: Googhaz 12-02-2016 22:47 ]

Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-02-13 00:02:15 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

predatorstopa

Post #6 Ocena: 0

2016-02-13 06:00:48 (8 lat temu)

predatorstopa

Posty: 552

Kobieta

Z nami od: 05-03-2013

Skąd: leicester

Piszcie co chcecie ale ja jestem ZA gwałcicieli,pedofilów powinno brać się odrazu na krzesło elektryczne i po malutku ich katować choć myślę że to i tak za mała kara.Szkoda pieniędzy na utrzymywanie takich zwierząt lepiej dac na domy dziecka

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Googhaz

Post #7 Ocena: 0

2016-02-13 12:10:55 (8 lat temu)

Googhaz

Posty: 1034

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 10-02-2016

Skąd: Już Polandia

Cytat:

2016-02-13 00:02:15, Rubaszny_Czesio napisał(a):
Jak sie sedzia pomyli to ponosi odpowiedzialnosc karna.

Rozumiem, że to miał być taki dowcip.

Cytat:

2016-02-13 00:02:15, Rubaszny_Czesio napisał(a):
Mozna byloby dojsc do jakiegos consensusu posredniego i na przyklad w przypadku procesu poszlakowego podtrzymac areszt wciaz badajac sprawe az do udowodnienia lub uniewinnienia. To nie powinno trwac dlugo.

Widzę, że sypiesz dzisiaj dowcipami jak z rękawa.

Cytat:

2016-02-13 00:02:15, Rubaszny_Czesio napisał(a):
Ja wiem, ze wydaje sie to niepojete bo glownie bazujemy na doniesieniach z naszego rodzimego, ,,wspanialego'' systemu sprawiedliwosci - kto nie slyszal o aresztach wydobywczych, bezprawnym trzymaniu w areszcie po 3 lata, fabrykowanych dowodach etc..

Problem jest taki, że w każdym kraju znane są przypadki wymuszania zeznań czy fabrykowania dowodów bo prokuratura stara się być skuteczna.
Dodatkowo największe pomyłki są z USA. Przez to, że stosuje się karę śmierci i po wyjściu na jaw takiej pomyłki jest nagłaśniana przez media. No i ciężko o rekompensacje...

“You can release an innocent man from prison, but you can’t release him from the grave.”
Trzeba natychmiast żyć. Jest później, niż się wydaje. - Baptiste Beaulieu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-02-13 17:17:25 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2016-02-13 17:23:54 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2016-02-14 11:18:14 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 42 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,