MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kara śmierci (za i przeciw)

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Str 2 z 43

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SonnyBoy

Post #1 Ocena: 0

2011-09-22 17:27:23 (13 lat temu)

SonnyBoy

Posty: 702

Mężczyzna

Z nami od: 15-10-2007

Skąd: Manchester

Dlaczego mam pracowac na utrzymanie wiezniow w wiezieniach? Za ich jedzenie itp

Dlatego albo kara smierci albo praca do koca zycia w jakiejs zamknietej fabryce albo inne brudne zajecie.

Taki wiezen nie bylby obciazeniem podatnika tylko jego odciazeniem wtedy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2011-09-22 17:33:22 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #3 Ocena: 0

2011-09-22 18:33:47 (13 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

A taki przypadek?
Zamordował siostrę i jej dziecko, bo kazała mu pracowac

Porażające - siedział 7 lat, chciał odpocząc, nie pracowac...
"- Psiknąłem jej gazem, obudziła się i zaczęła zasłaniać się rękami - opowiadał w środę w sądzie. - Podciąłem ją [zadał jej kilkanaście ciosów i poderżnął gardło przecinając tchawicę i tętnicę]. Krzyczała "Marcin! Marcin!". Kiedy ją mordowałem, Bartek się zbudził. Płakał i krzyczał "Mama, mama!". Bałem się, że zbudzi sąsiadów, więc jego też podciąłem. Dalej krzyczał, zaczął uciekać. Biegałem za nim i go ciąłem. Tak uciekał i wyrywał się, że trwało to aż pięć minut. W końcu zaczął mdleć i się przewrócił na brzuch, czołgał się do łazienki. Wtedy podniosłem mu głowę i poderżnąłem gardło."

Ciekawe czy on siedząc w więzieniu jednak zrozumie co zrobił? A jeśli kiedys wyjdzie czy nie skrzywdzi jeszcze kogoś?
Ja, jak czytam takie historie to sobie myślę, że niektórzy jednak nie powinni po tym świecie chodzic...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-09-22 18:38:26 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #5 Ocena: 0

2011-09-22 18:42:00 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem przeciwko karze smierci. Nie myśmy życie dali i nie nam go zabierać.
Wszystkich którzy na taka kare jednak zasługują wypuszczał bym wolno na środku oceanu. Jeśli dopłyną do brzegu i przeżyją to oznaczać będzie iż pan Bóg im wybaczył.
A jak nie to nie...



ps. tym którzy skrzywdzili dzieci, przed wypuszczeniem do wody wiązał bym ręce.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #6 Ocena: 0

2011-09-22 18:48:22 (13 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Kara smierci powinna byc, chociazby dlatego zeby takie bydle juz nigdy nie moglo nikogo skrzywdzic. resocjalizacja, takie cos, to moze i dziala,ale na zlodzeji, ale nie mordercow, tacy juz nigdy sie nie zmienia i nie powinno sie narazac zycia innych ludzi pozostawiajac ich przy zyciu, majac nadzieje ze sie zmienili. przesiedzi taki 25 lat i wychodzi na wolnosc... a do tego jeszcze podatnicy musza go utrzymywac... i jak wychodzi to dostanie jeszcze od kuratora pieniazki( z podatkow) zeby mogl kupic sprzet i kogos zabic:-o

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-09-22 18:50:10 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2011-09-22 18:54:23 (13 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Tortury moga byc wymyslne, tak kiedys sobie pomyslalam, ze za gwalt na dziecku mozna obciac delikwentowi gorne powieki przywiazac do slupa na srodku pustyni, co chwila polewajac slona woda. Lub coc co stosowali Niemcy w Oswiecimiu,


Czyli sa rozne oblicza moralnosci, ta ktora pozwala bezprawnie wyrzadzic komus krzywde, zadac cierpienie, pozbawic zycia. I ta, ktora przyzwala to samo robic zgodnie z prawem. Czemu wiec dziwne, ze sa osoby na tym swiecie, ktore schodza do nizin czlowieczenstwa? Zapewne wg ich moralnosci ich dzialania sa dopuszczalne.

PS Uzycie przykladu metod przesladowan w Oswiecimiu, czy innym obozie zaglady uwazam w najlepszym przypadku za wypowiedz w zlym smaku, a przynajmniej obelge dla tych ktorzy tam cierpieli i zgineli. No coz moze wg mojej moralnosci wyobrazenie kopiowania (a jeszcze wg preferowanego prawa) dzialan w obozach koncentracyjnych jest absolutnie niedopuszczalne, ale widac moja moralnosc jest inna jeszcze....

PS 2 Jakkolwiek spotkalam wiele osob, ktorych istnienie moglabym okreslic marnowaniem tlenu, ciesze sie, ze kary smierci sie tutaj nie stosuje. Istnienie kary smierci w innych krajach nie wskazuje na spadek przestepczosci, albo zanik pewnych przestepczych zachowan. To wskazywaloby jedynie na to, ze kara smierci jest bezskuteczna (no oprocz osoby, ktora juz przeszla egzekucje). Czy egzekucja osoby pozniej oczyszczonej z zarzutow jest dopuszczalna, zeby kontynuowac takie kary?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-09-22 18:55:47 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek3006

Post #10 Ocena: 0

2011-09-22 18:57:33 (13 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

Jestem za kara smierci....tylko tak jak ktos napisal czy to nie bylaby dla nich nagroda????Pedofilami i gwalcicielami odpowiednio "dobrze" zajmuja sie koledzy spod celi wiec czemu zabierac im ta przyjemnosc:-? Wredne ..ale ja nie mam nawet odrobiny litosci dla takich ludzi... a jesli smierc to w meczarniach aby choc przez chwile poczuli to co ich ofaiary czuly wtedy...:-( i beda czuc do konca zycia...
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,