MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przysłowia - popularne i znane powiedzenia.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 64 z 84 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 63 | 64 | 65 ... 82 | 83 | 84 ] - Skocz do strony

Str 64 z 84

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-10-26 12:45:28 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

" Czlowiek jest taki niejednorodny i niejednolity , wielobarwny , wielowyobrazeniowy , iz mowienie , ze ktos ma podwojna osobowosc jest zubozeniem skomplikowania osobowosci ludzkiej. Podwojna , potrojna , poczworna , popiatna , poszostna , podziesiatna , postodwudziestopiatna jest osobowosc czlowieka
Jestem taka jaką chcą mnie widzieć ludzie , przeciwko czemu buntuję się przez całe moje życie. Buntuję się przeciwko wyobrażeniu ludzi o mnie. "

(Mannam )



Chyba wszyscy przypisujemy innych do gotowych stereotypów, zamiast wejrzeć w ich prawdziwą naturę. Szkoda, że nie zrozumiałem tego wcześniej. Mam wrażenie, że „prześlizgnąłem się” po zbyt wielu ludziach.

William Wharton

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-10-27 16:58:09 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jadę za tobą, Yen, bo zaplątałem, zawęźliłem uprząż moich sań w płozy twoich. A dookoła mnie zamieć. I mróz. Zimno
Andrzej Sapkowski – Miecz przeznaczenia
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #3 Ocena: 0

2019-10-28 19:11:45 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
Ernest Hemingway - Komu bije dzwon
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-10-30 18:09:11 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Perfumy (...). Są jak wiadomość, którą chce się przekazać. Nie potrzeba do tego żadnego języka. Można być głuchoniemym, można być z innej cywilizacji, a i tak zrozumie się to wiadomość. W perfumach jest jakiś irracjonalny, tajemniczy element. (...)
Samotnośc w sieci
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-10-31 16:43:11 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

- [...]Jeśli będzie bezpiecznie, zawołam głosem krogulca. - Głosem krogulca? - niespokojnie poruszył brodą Munro Bruys. - Przecie ty pojęcia nie masz o naśladowaniu ptasich głosów, Zoltan. - I o to chodzi. Gdy usłyszysz dziwny, niepodobny do niczego głos, to będę ja. [...]

Sapkowski

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #6 Ocena: 0

2019-11-01 16:47:12 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Nie pojmuję, jak można nie palić; kto nie pali, dobrowolnie pozbawia się, że tak powiem, najlepszej cząstki życia, w każdym razie wielkiej przyjemności! Budząc się już się cieszę, że w ciągu dnia będę mógł palić, a przy jedzeniu znów się na to cieszę, a nawet mogę powiedzieć,oczywiście z pewną przesadą — że jem tylko po to, aby później zapalić.
Thomas Mann - Czarodziejska góra
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2019-11-02 14:03:50 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

"Aby coś znaleźć, trzeba poszukać. Istotnie, zazwyczaj kiedy się szuka, w końcu się coś znajduje, nie zawsze jednak dokładnie to, o co chodziło."
Hobbit, czyli tam i z powrotem
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #8 Ocena: 0

2019-11-02 16:42:17 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

"Jak wywodzi nam Freud, kobieta pragnie czegoś wręcz przeciwnego, niż myśli lub mówi, co, jak dobrze się temu przyjrzeć, nie jest wcale czymś przerażającym, jeśli zważyć, że mężczyzna, jak wywodzą nasi rodzimi uczeni w piśmie, ulega z kolei dyktatowi swego narządu płciowego lub trawiennego."
"Cień wiatru" Carlos Ruiz Zafon
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-11-02 17:39:09 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność.

Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.

…kiedy jest się Misiem o Bardzo Małym Rozumku i Myśli się o Rozmaitych Rzeczach, to okazuje się czasami, że rzeczy, które zdawały się bardzo proste, gdy miało się je w głowie, stają się całkiem inne, gdy wychodzą z głowy na świat i inni na nie patrzą.

Kubuś Puchatek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: 0

2019-11-02 17:46:12 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Ele mele -
Zjedz morele.
Bango, bango -
Wcinaj mango.
Pomarańcza z marakują
Do zabawy się szykują.
Pomarańcza, trzy banany,
Będzie ubaw niesłychany!
"Pan Pierdziołka spadł ze stołka. Powtarzanki i śpiewanki"
:-]
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 64 z 84 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 63 | 64 | 65 ... 82 | 83 | 84 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,