MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3256 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3255 | 3256 | 3257 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

Str 3256 z 4835

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dominikana36

Post #1 Ocena: 0

2020-09-25 19:51:12 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Gal opcja pracy z domu jest fajna na chwile albo jesli masz zupelnie nienormowane godziny pracy ( i nie wyznaczone).. w systemie 9-17 nie sprawdza sie w ogole..ja od 7 m-cy kraze z laptopem i telefonami miedzy kuchnia a office zeby tylko zmienic otoczenie..poza tym praca w job center w tej chwili po prostu obsluga klienta przez telefon...chyba , ze trafisz na cos tylko z przetwarzaniem danych, to bedziesz sobie klepac.
Ja marze o tym, zeby wyjsc z domu, ciezko jest sie zmotywowac, zeby nawet wziac prysznic...szczegolnie jak sie jest samemu i na wsi zabitej dechami(moj maz niestety wraca tylko na weekendy). Tym bardziej , ze my wszystkie spotkania mamy przy wylaczonych kamerach :)-to juz nie tyle wybor, co koniecznosc :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2020-09-25 19:58:52 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

leci teraz kawalek w mtv nazywa sie
" black man" przez caly teledysk przwijaja sie ciemnoskorzy ludzie i kazda scena jest opisana

ten otworzyl burgerownie jest milionerem ten jest aktorem w teatrze ogolnie same historie sukcesu ambicji i sily

jest tez pokazana kobieta w ciazy i podpus ze czarne kobiet sa 7krotnie bardziej narazone na poronienie niz biale

oczywiscie wszystko jak najbardziej poprawne poltycznie to czekamy teraz na teledys white man : ))) taki zarcik...


nie wiem dlaczego ale dzisiaj przypomnial mi sie jeden wpis galadier kiedy virus byl juz w chinach ale przed samym wybuchem epidemii w europie

pisala wtedy ze zle sie czuje ze moze ma tego wirusa a ktorys z uzytkownikow mial ubaw piszac ze wirus musial juz chyba zaatakowac glowe cos w ten desen...

pewnie ten ktos myslal ze to tak egoztyczne ze nie ma prawa rozprzestrzenic sie na reszte swiata a tu boom! drobna pomylka :-]

niespodzianka! *ROFL* pomylil sie odrobinke

najbardziej mnie denerwuje ze jak wpisuje w google news uk i chcialbym przeczytac cos ciekawego to na kazdej stronie do zrzygania o tym wirusie wszedzie :-!


ogolnie moge tez stwierdzic ze pirtale informacyjne mam na mysli stronny www sa straszne jedna wielka sieczka czlowiek nie wie gdzie ma skupic wzrok niestety polskie portale ida w podobnym kierunku

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 25-09-2020 20:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2020-09-25 20:36:26 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@dom, na ochronie w jc sie ploki co ucze co i jak, bo przedtem nie ialam tu do czynienia z ich systemem. Co robia i jak pracuja to jestem chyba najbardziej na biezaco; ) and yes, to jest telefon i onilne. Dostali tablety, ci ktorzy chca moga pracowac z domu.

Ja zawsze chcialam pracowac z domu bo bede mola wreszcie miec psy. Koty juz mam, ale psow na tyle godzin nie zostawie w domu, wiec docelowo zawze byka gdzies na koncu praca z domu. Ja studiuje w systemie online na OU i bardziej mi sie to podoba, niz kiedys "na zywo". W jc i w wielu innych miejscach nauczyli sie, ze to dziala (praca zdalna) i tak juz zostanie. Oczywicie zawsze jakis procent bedzie mial do czynienia z klientem twarza w twarz w biurze, (tym bardzeij na poczatku, tzn nowo zatrudnieni work coach), ale ogolnie jest bardzo ok opcja.

Moje koty zreszta tez nie lubia jak mnie w domue nei ma za dlugo, wiec sie uciesza jak mama bedzie praocwac z domu; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-09-2020 20:39 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2020-09-25 20:41:24 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@cris, to nei czytaj tych tematow na portalach o wirusie. Ja nie czytam: )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2020-09-25 21:20:44 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ja tez tego nie czytam sporadycznie jakies zdawkowe informacje
czasami zastanawiam sie dla kogo oni to pisza bo ciezko uwierzyc w to ze kto to jeszcze czyta z uwaga

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: 0

2020-09-25 21:29:16 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No wlasnie takie JC z obsluga zdalna, to jakies szalone nieporozumienie...
Wspolczuc ludziom, ktorym przyjdzie zdac sie na tak ograniczone uslugi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-09-25 21:46:11 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tak to dziala od poczatku lockdown. Wszystko sie odbywa przez wiadomosci textowe, cos jakby ich wewnetrzna platforma do komunikowania sie z klientami- zostawiaja wiadomosc, jc odpowiada i wizyty przez telefon. Do urzędu tylko by potwierdzic tozsamosc, albo po food voucher. Urzedasy z councilu wogole sie nie otwarly jeszcze. Wszystko przez telefon.,kasta wielkich wygranych w tej calej sytuacji...

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-09-2020 21:47 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #8 Ocena: 0

2020-09-25 21:56:24 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

"Urzedasy z councilu" 20% pracuje w budynku. Reszta zdalnie. Recepcja zamknieta. Tak przynajmniej u mnie.

[ Ostatnio edytowany przez: Misia13 25-09-2020 21:57 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #9 Ocena: 0

2020-09-25 22:00:55 (4 lata temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Cytat:

2020-09-25 20:36:26, galadriel napisał(a):
@dom, na ochronie w jc sie ploki co ucze co i jak, bo przedtem nie ialam tu do czynienia z ich systemem. Co robia i jak pracuja to jestem chyba najbardziej na biezaco; ) and yes, to jest telefon i onilne. Dostali tablety, ci ktorzy chca moga pracowac z domu.

Ja zawsze chcialam pracowac z domu bo bede mola wreszcie miec psy. Koty juz mam, ale psow na tyle godzin nie zostawie w domu, wiec docelowo zawze byka gdzies na koncu praca z domu. Ja studiuje w systemie online na OU i bardziej mi sie to podoba, niz kiedys "na zywo". W jc i w wielu innych miejscach nauczyli sie, ze to dziala (praca zdalna) i tak juz zostanie. Oczywicie zawsze jakis procent bedzie mial do czynienia z klientem twarza w twarz w biurze, (tym bardzeij na poczatku, tzn nowo zatrudnieni work coach), ale ogolnie jest bardzo ok opcja.

Moje koty zreszta tez nie lubia jak mnie w domue nei ma za dlugo, wiec sie uciesza jak mama bedzie praocwac z domu; )

[ Ostatnio edytowany przez: <i>galadriel</i> 25-09-2020 20:39 ]




Faktycznie to plus. Moje koty wprost uwiebiaja ta sytuacje- one mimo, ze wychodzace nie znosza byc same :).
My ciagle nie mozemy sie zdecydowac na psa.. po pierwsze jeden z moich kotow ich po prostu nie znosi, po drugie czestotliwosc wyjazdow...koty zamkniesz na 3 dni..a pies? chociaz nie kus, bo sie skusze jeszcze i "bede myslec potem" :)szczerze to i tak o tym mysle caly czas...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-09-25 22:17:53 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Cytat:

2020-09-25 21:56:24, Misia13 napisał(a):
"Urzedasy z councilu" 20% pracuje w budynku. Reszta zdalnie. Recepcja zamknieta. Tak przynajmniej u mnie.


U mnei tez. Ale klientow nie przyjmuja. Wszyscy przychodza pytac do jc o sprawy typu pass na autobusy albo disable badge, a oni nic. Zamknieci w swoim ciasnym urzedniczym swiatku.

@dom... rottweilerunio albo wilczunio, albo oba razem; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3256 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3255 | 3256 | 3257 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,