MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3255 z 4832 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3254 | 3255 | 3256 ... 4830 | 4831 | 4832 ] - Skocz do strony

Str 3255 z 4832

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla1

Post #1 Ocena: 0

2020-09-24 22:20:28 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

i pewnie cena była atrakcyjna ;-)

Nie wiem jak czy to ma sens, ale ceny lotów na tegoroczne wakacje kupowane z dużym wyprzedzeniem były bardzo atrakcyjne - oni już chyba wiedzieli że nic nie poleci ...
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #2 Ocena: 0

2020-09-25 06:15:00 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4130

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2020-09-24 22:20:28, ZlotaPerla1 napisał(a):
i pewnie cena była atrakcyjna ;-)

Nie wiem jak czy to ma sens, ale ceny lotów na tegoroczne wakacje kupowane z dużym wyprzedzeniem były bardzo atrakcyjne - oni już chyba wiedzieli że nic nie poleci ...


Oryginalnie bilet był na święta wielkanocne, z powodów wszystim znanych został odwołany i dostałem propozycje przełożenia na inny termin.
Wybór padł na grudzień.
Dwa tygodnie temu jak leciałem do Polski to już nie było porannych lotów, ale grudniowy jeszcze był.
To teraz już nie:-8

[ Ostatnio edytowany przez: tesstickle 25-09-2020 06:15 ]

- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2020-09-25 08:22:43 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

No ale masz i tak lot, tylko później.

Wczoraj byłam na basenie - z twarzy zeszła mi skóra - naskórek się łuszczył :-/ - świetnie nas "karmią" chemią. :-M]:-|
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2020-09-25 09:58:52 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

...ze rozumiem, ze pandemia, ze sa trudne czasy, ze musimy się ograniczać z wieloma sprawami, ale taka narzekająca zawierucha opanowała w tematach, ze strach myśleć co byłoby gdyby to pokolenie miało II Wojnie Światowej czoła stawić. Ja widzę wiecej radości życia w osobach, dla których życie stoi na krawędzi... Niby tyle osób ma w nosie Covid ale narzekać to lubi i jakby była olimpiada, to mamy wielu faworytów...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2020-09-25 10:12:38 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2020-09-25 06:15:00, tesstickle napisał(a):
Cytat:

2020-09-24 22:20:28, ZlotaPerla1 napisał(a):
i pewnie cena była atrakcyjna ;-)

Nie wiem jak czy to ma sens, ale ceny lotów na tegoroczne wakacje kupowane z dużym wyprzedzeniem były bardzo atrakcyjne - oni już chyba wiedzieli że nic nie poleci ...


Oryginalnie bilet był na święta wielkanocne, z powodów wszystim znanych został odwołany i dostałem propozycje przełożenia na inny termin.
Wybór padł na grudzień.
Dwa tygodnie temu jak leciałem do Polski to już nie było porannych lotów, ale grudniowy jeszcze był.
To teraz już nie:-8

To tak jak BA, we wrześniu latali tylko raz dziennie do Wawy, na kolejne miesiące mieli więcej lotów, ale pewnie będą kasowali z czasem. Ja akurat mam bilet na ten, który lata, wiec będę musiała poświęcić 35 funtów za anulowanie. Nie wien czy chce mi się bawić w voucher avios + cash.

Ada, Covid to pikuś, ale skutki uboczne (nie zdrowotne) już nie. Nie widzę nic, czym moznaby sie cieszyc.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #6 Ocena: 0

2020-09-25 12:10:27 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

A czym tu się cieszyć? zwariować idzie z tym szaleństwem?


... że przez przypadek dziś widziałam jak gość w dresach w BMW :-8 smarował sobie sztuczną szczęką klejem - przechodzilam, dalej już nie widziałam co z nią zrobił ;-) - przecież w masce nikt by nie zauważył że nie ma zębów *ROFL* i spokojnie mógł sobie tą szczęką zamontować w domu - czyli są + i - masek *ROFL*
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2020-09-25 15:33:24 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wracam "do roboty" od poniedzialku. Hazardzisci biora mnie z powrotem po 6 miesiacach przerwy.

Dzwonil do mnie sam dyrektor i ma zadzwonic jeszcze dwoch innych gosci, dla ktorych teraz bede pracowac. Zabojady beda zarzadzac moim czasem. A mialam takiego fajnego angielskiego managera. Sypal niepoprawnie politycznymi zartami jak z rekawa i zawsze bylo wesolo.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-09-25 15:54:06 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-09-25 15:33:24, Richmond napisał(a):
Wracam "do roboty" od poniedzialku. Hazardzisci biora mnie z powrotem po 6 miesiacach przerwy.




Super *THUMBS UP* Dobre wieści
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2020-09-25 18:09:05 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cieszyć się mozna mnóstwem rzeczy dookoła, ale czasem łatwiej narzekać, to zresztą chyba modne sie stało. Nie odbieram wam prawa do wspólnego dołowania się...:-] tylko jaki z tego pożytek?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2020-09-25 19:18:08 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Swietnie Richmond. W JC tez od poniedzialku wszystko wraca do stanu sprzed lockdown'u. Przynajmniej z perspektywy ochrony. Dla mnei to oznacza powrot do normalnych godzin pracy 9-5.

A przez to wszystko i tak sie przekwalifikuje na stale do jc, bo daja opcje pracy z domu.

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3255 z 4832 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3254 | 3255 | 3256 ... 4830 | 4831 | 4832 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,