MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3135 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3134 | 3135 | 3136 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

Str 3135 z 4835

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-03-31 04:15:55 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

To nie ja ... to Perla.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2020-03-31 04:30:51 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie nic nie dolega ... tylko kłuje 😂 może faktycznie jakaś perforacja 😂 słoneczniki łuskam codziennie, czasem łyknę łupinki kawałek 😎
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #3 Ocena: 0

2020-03-31 13:20:12 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Właśnie wróciłem z sainsbury's.
Kolejka do wejścia około 10-15 minut.
Wygląda na to że powolutku zaopatrzenie wraca.
Jajka, mąka, cukier a nawet żwirek dla kota.*THUMBS UP*

Jeszcze troche cienko z puszkami ale coś można kupić.

Papier wartościowy też był :-]*THUMBS UP*
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2020-03-31 13:54:08 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A ja mam dzis zakrecony dzien.

Tydxzien temu nie mieli moich tabletek w aptece, wiec mialam zamowic alternatywe i wrocic. No to zamowilam przez telefon, i wracam dzis do apteki (moj jedyny wolny dzien w tym tygodniu, to mowie sobie, z rana pojde a potem do lozka i nie wstaje caly dzien). No to rano do apteki zeby miec z glowy, a tu zadna recepta do nich nie dotarla, nie maja tych tabletek. Pani z aplteki dzwoni do GP, i owszem, maja notke, ze prosilam o zmiane, ale recepty nie zrobili i nie wyslali, no to wysla dzis. Czyli bede musiala wrocic do apteki. No dobra, to chociaz lody sobie kupie Ben and Jerry w drodze powrotnej, jest tesco male, kolejki nie ma. A tu z przeciwka jakis policjant mi sie wylania i idzie do Tesco. No dobra, zaraz sie doczepi, ze lody to nie necessities, to sobie tym razem odpuszcze. Wroce po te lody, jak policji nie bedzie.

W domu pod koldra, nie chce mi sie nosa wychylac z domu, a zmowie pizze Domino, oni tez maja lody Ben and Jerry cookie dough! No tak, ale sie okazuje, ze przez corone placic mozna tylko karta, a ja nie mam drobnych dla dostawcy na napiwek. Ogolnie coraz bardziej mnie ten dzien irytuje, zamiast sie cieszyc zasluzonym odpoczynkiem. Dzwonie do GP, mowia, ze recepta jest juz w aptece. Dzwonie do apteki, nikt nie odbiera. To sie przejde/ przejade, nie bede do czekac do wieczora, sie okaze ze cos nie tak i nie bedzie mozna odkrecic. Oczywiscie jak tylko jestem w jakims miejscu publicznym, to od razu chce mi sie kaszlec. Niebepiecznie tak kaszlec teraz, jeszcze czlowieka pobija, albo na policje zawleka, czy cos.

Wymyslili, ze lepiej nie nosic masek ani rekawiczek. No jasne, brakuje im, to wola zeby ludzie nie wykupili. Ja tam bez maski i rekawiczek sie do apteki, tego siedliska zarazkow nie zblizam. Najchetniej bym ubrala taki kombinezon jak na filmach, ale tez teraz nigdzie nie mozna dostac: / Ogolnie to podobaja mi sie e puste ulice, social distancing i self isolation. Nigdy specjalnie nie przepadalam za ludzmi, niech siedza w domach. Jakos przyjemniej jak ich nie ma zbyt wielu wokol.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 31-03-2020 13:59 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tesstickle

Post #5 Ocena: 0

2020-03-31 14:04:26 (4 lata temu)

tesstickle

Posty: 4133

Mężczyzna

Z nami od: 19-01-2020

Skąd: Dolna szuflada

Cytat:

2020-03-31 13:54:08, galadriel napisał(a):
... Ogolnie to podobaja mi sie e puste ulice, social distancing i self isolation. Nigdy specjalnie nie przepadalam za ludzmi, niech siedza w domach. Jakos przyjemniej jak ich nie ma zbyt wielu wokol.


:-]*THUMBS UP*
- Jurandzie, powiedziałeś, żebym wydał wszystkie pieniądze, bo umrę w maju. A mamy wrzesień. - Ale pieniądze wydałeś? - Tak - Czasem moje przepowiednie sprawdzają się tylko w połowie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #6 Ocena: 0

2020-03-31 14:07:53 (4 lata temu)

kksiezniczka

Posty: 10138

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Cytat:

2020-03-31 14:04:26, tesstickle napisał(a):
Cytat:

2020-03-31 13:54:08, galadriel napisał(a):
... Ogolnie to podobaja mi sie e puste ulice, social distancing i self isolation. Nigdy specjalnie nie przepadalam za ludzmi, niech siedza w domach. Jakos przyjemniej jak ich nie ma zbyt wielu wokol.


:-]*THUMBS UP*


To samo powiedziałam wczoraj mamie :-]
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2020-03-31 14:51:47 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

No to ide odebrac te leki, a to zong, apteka zamknieta- przerwe maja. Nowe udogodnienia w zwiazku z corona i zachecaniam ludzi do pozostania w domach.

W zwiazku z tym, trzeci raz bede musiala tam isc dzis!
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #8 Ocena: 0

2020-03-31 14:59:23 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ja już wolałabym poczekać w aucie do końca przerwy...
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2020-03-31 15:04:51 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie chcialo mi sie czekac: D

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 31-03-2020 15:05 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-03-31 15:50:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-03-31 13:54:08, galadriel napisał(a):
Ogolnie to podobaja mi sie e puste ulice, social distancing i self isolation. Nigdy specjalnie nie przepadalam za ludzmi, niech siedza w domach.


Jakoś brzmi tak znajomo i po mojemu ;-)

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3135 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3134 | 3135 | 3136 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,