MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3025 z 4838 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3024 | 3025 | 3026 ... 4836 | 4837 | 4838 ] - Skocz do strony

Str 3025 z 4838

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-08-11 19:55:00 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Piosenka fajna, ale w zyciu bym sobie nie przypomniała, że to o nią chodzi ;-)
Zaraz kontynuuję Orange is the New Black.

Moja ulubiona postać

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-08-12 08:57:08 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-08-11 10:11:05, darraj napisał(a):
Ostrzeżenie dla palaczy!!

Władze Birmingham, być może zainspirowane tą akcją:

Obrazek

zintensyfikowały walkę z wyrzucaniem niedopałków, gdzie popadnie.
Przyjemność ta kosztuje-£100, jednocześnie strażnicy miejscy rozdają coś takiego:
Obrazek


Palenie papierosów nie równa się rzucaniem niedopałków gdzie popadnie tak jak jedzenie lodów na patyku nie równa się wyrzucaniem patyków gdzie popadnie. Patyczki, pety, inne śmieci wyrzuca się do kosza. Demonizowanie palenia i palaczy w UK staje się już komiczne. Palarnie na lotniskach są już na całym świecie, w UK nie ma i wogole jest wszędzie brudno niekoniecznie od petów. Jestem teraz w Polsce, jestem osobą palącą i wstyd byłoby mi tutaj wyrzucić peta na chodnik (nie wiem czy są kary)



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #3 Ocena: 0

2019-08-12 09:52:19 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Palenie papierosów nie równa się rzucaniem niedopałków gdzie popadnie tak jak jedzenie lodów na patyku nie równa się wyrzucaniem patyków gdzie popadnie. Patyczki, pety, inne śmieci wyrzuca się do kosza.


O kurde, naprawdę? Człowiek uczy się całe życie. Zostałem pouczony i chylę czoła(wężykiem, Jasiu, wężykiem:-])

Cytat:
Palarnie na lotniskach są już na całym świecie, w UK nie ma


Bardzo rzadko korzystam z lotnisk, więc nie jestem wiedzącym, ale cośk mi się wydaje że w porcie lotniczym East Midlands takowa(palarnia) istnieje.




"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #4 Ocena: 0

2019-08-12 10:06:05 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-08-12 09:52:19, darraj napisał(a):
Cytat:
Palenie papierosów nie równa się rzucaniem niedopałków gdzie popadnie tak jak jedzenie lodów na patyku nie równa się wyrzucaniem patyków gdzie popadnie. Patyczki, pety, inne śmieci wyrzuca się do kosza.


O kurde, naprawdę? Człowiek uczy się całe życie. Zostałem pouczony i chylę czoła(wężykiem, Jasiu, wężykiem:-])

Cytat:
Palarnie na lotniskach są już na całym świecie, w UK nie ma


Bardzo rzadko korzystam z lotnisk, więc nie jestem wiedzącym, ale cośk mi się wydaje że w porcie lotniczym East Midlands takowa(palarnia) istnieje.







Akurat nie masz racji. W Toronto na lotnisku nie zapalisz, jedynie na zewnątrz terminala. Podobnie w Portland OR. A w Salt Lake City owszem, palarnie na terminalach są. Tak jak np we Frankfurcie.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

darraj

Post #5 Ocena: 0

2019-08-12 10:28:40 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
Akurat nie masz racji.


Pisałem przecież że nie jestem wiedzącym:-]. To od ludzi często podróżujących, zasłyszałem tą informację.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2019-08-12 10:50:29 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-08-12 09:52:19, darraj napisał(a):
Cytat:
Palenie papierosów nie równa się rzucaniem niedopałków gdzie popadnie tak jak jedzenie lodów na patyku nie równa się wyrzucaniem patyków gdzie popadnie. Patyczki, pety, inne śmieci wyrzuca się do kosza.


O kurde, naprawdę? Człowiek uczy się całe życie

Naprawdę i są tacy co sami na to wpadają bez żadnych kar i pouczeń


Cytat:

2019-08-12 10:06:05, andyopole napisał(a):
W Toronto na lotnisku nie zapalisz, jedynie na zewnątrz terminala. Podobnie w Portland OR. A w Salt Lake City owszem, palarnie na terminalach są. Tak jak np we Frankfurcie.

Ale już wylatując z Okęcia zapalisz, podobnie jak z większości lotnisk w Europie.
Sama palę i większej patologii niż w UK na lotniskach nie widziałam nigdzie. Ludzie wypalają po 2,3 papierosy na zewnątrz lotniska s ciągu pięciu minut. Zapewne według NHS tak jest zdrowiej *THUMBS UP*


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2019-08-12 17:08:49 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jednak palenie jest szkodliwe i nie ma się co dziwić że utrudnienia są.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-08-13 00:47:43 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Lotnisko Bristol ma palarnie. Przynajmniej pare lat temu mialo. Ja nie pale juz od lat, ale jestem za tym, zeby palarnie byly. Jak jakies komnaty do modlitw sa i toalety dla "nieokreslonych" :D to co im wielce palarnia szkodzi. Akurat bardzoej niebezpieczny jest alkohol w przypadku lotniska (podrozny napruty- ewentualne problemy).
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2019-08-13 01:04:59 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Spalarnia a kaplica to trochę dwie różne sprawy. Nie palę parę lat ale kiedy paliłam to wolałam to robić na zewnątrz niż w palarni, gdzie smród dymu nic nie złagodzić. Mój sąsiad pali w domu i jak otworzy drzwi to smród jest niemożliwy. Wolałabym żeby palił w ogródku, zamiast tego stechłego tytoniowego smrodu z jego palarni jednoosobowej.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2019-08-13 01:08:41 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14709

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

O Jezu, to moga przeciez to tak jakos zaprojektowac, zeby byl przeplyw powietrza, no nie? Okna, jakies, sufity, cos. No nie jestem architektem, ale kos bystry chyba moglby spokojnie cos takiego zaprojektowac.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3025 z 4838 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3024 | 3025 | 3026 ... 4836 | 4837 | 4838 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,