MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3024 z 4831 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3023 | 3024 | 3025 ... 4829 | 4830 | 4831 ] - Skocz do strony

Str 3024 z 4831

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-08-10 19:38:06 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawe, jakiś czas temu polskie portale rozpisywały się o braku niektórych medykamentów w Polsce, czemu gorliwie zaprzeczali przedstawiciele rządu. Dzisiaj, pierwszy raz po powrocie, byłem w dwóch polskich sklepach, półki które wcześniej, uginały się od lekarstw, świeciły pustkami.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #2 Ocena: 0

2019-08-10 20:07:15 (5 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

Cytat:

2019-08-10 18:20:45, ZosiaS napisał(a):
Otwieram aplikację, żeby zamówić leki, jak co miesiąc, a tu lista znacznie skrócona.
Chyba poważne oszczędności w NHS się zaczynają, szkoda tylko, że nic nie powiedzieli, tylko tak z zaskoczenia.



a czy istnieje jakas strona czy infolinia gdzie moge sprawdzic jaka apteka sprzedaje dane tabletki? otrzymalam recepte, i poki co nie moge znalezc apteki, ktore te leki sprzedaje / moze zamowic..tesco, asda, boots nie maja, i zamowic nie moga, bo niby dostawca ich nie ma....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #3 Ocena: 0

2019-08-11 10:06:17 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-08-10 20:07:15, queenOfChocolate napisał(a):
Cytat:

2019-08-10 18:20:45, ZosiaS napisał(a):
Otwieram aplikację, żeby zamówić leki, jak co miesiąc, a tu lista znacznie skrócona.
Chyba poważne oszczędności w NHS się zaczynają, szkoda tylko, że nic nie powiedzieli, tylko tak z zaskoczenia.



a czy istnieje jakas strona czy infolinia gdzie moge sprawdzic jaka apteka sprzedaje dane tabletki? otrzymalam recepte, i poki co nie moge znalezc apteki, ktore te leki sprzedaje / moze zamowic..tesco, asda, boots nie maja, i zamowic nie moga, bo niby dostawca ich nie ma....


Niestety nie wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji.
Może poproś GP, żeby zmienił Ci lek lub zapytaj w mniejszych aptekach?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-08-11 10:07:54 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj w wiadomościach czytałam właśnie o brakach leków, czasem od miesięcy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #5 Ocena: 0

2019-08-11 10:11:05 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostrzeżenie dla palaczy!!

Władze Birmingham, być może zainspirowane tą akcją:

Obrazek

zintensyfikowały walkę z wyrzucaniem niedopałków, gdzie popadnie.
Przyjemność ta kosztuje-£100, jednocześnie strażnicy miejscy rozdają coś takiego:
Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-08-11 10:23:19 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj w polskiej telewizji śniadaniowej poruszali ten sam problem palenia papierosów nad Bałtykiem. Rozdawali podobne popielniczki na pety, żeby ich nie wciskać w piasek.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #7 Ocena: 0

2019-08-11 10:27:07 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-08-11 10:07:54, Adacymru napisał(a):
Dzisiaj w wiadomościach czytałam właśnie o brakach leków, czasem od miesięcy.


To straszne, nie wyobrażam sobie, żeby nagle zabrakło leku na przewlekłą/nagłą chorobę kogokolwiek...

W moim przypadku, to jedynie problem z tym, że będę musiała kupić niektóre leki bez recepty, bo sporo z nich przestaje być przepisywana na receptę. Więc GP na karteczce pisze nazwę leku i dawkę. Raz mi się zdarzyło, że odmówiono mi sprzedaży, bo lek jest tylko na receptę, a ja z tą karteczką 😁

Edycja: No i wiadomo, wygodniej jak ma się w aplikacji listę leków i dawki, nie trzeba kombinować, wystarczy tylko kliknąć, że zamawiam i następnego dnia odebrać w aptece.
A jak się ma PPC, to nawet płacić nie trzeba, teraz to będzie przypominać zakupy w sklepie z listą w ręku 😁

[ Ostatnio edytowany przez: ZosiaS 11-08-2019 10:32 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2019-08-11 18:44:17 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

U nas juz zaczelo niebieskie niebo przeswitywac, przez wczorajszy dzien i noc napadalo tyle, ze nie bede musiala chyba podlewac kwiatkow i trawy przez tydzien.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-08-11 18:59:42 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziwny dziś dzień. Wczoraj mogłam góry przenosić a dziś się czuję jakby mnie walec przejechał. Zupełnie wyprana z sił witalnych. Chyba sobie zapodam czarną kawę. I tak dobrze, że wykrzesałam z siebie rano energię na godzinę ćwiczeń.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #10 Ocena: 0

2019-08-11 19:48:23 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

@efka,

przypomnialo mi sie. O ta piosenke chodzilo :D



Tak ni z gruszki..; )


Faktycznie ten dzien jakis taki wyrolowany:-8
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3024 z 4831 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 3023 | 3024 | 3025 ... 4829 | 4830 | 4831 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,