MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2992 z 4842 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 2991 | 2992 | 2993 ... 4840 | 4841 | 4842 ] - Skocz do strony

Str 2992 z 4842

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2019-06-24 11:02:31 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

na youtubie lata taka lista 10ciu najczesciej udzielanych odpowiedzi osob na lozu smierci na pytanie czego najbardziej w zyciu zaluja -chodzi o rzeczy ktorych nie zrobili

niebieskie ucho pewie dopisze do niej "ze nigdy nie spobowal nutelli" jak przyjdzie juz jego czas oby to bylo za 100lat co jest akurat mozliwe i czego mu zycze : )

a wy czego zalowalibyscie najbardziej gdyby ten dzien mial nadejsc jutro?
ja ze nie podrozowalem tyle ile bym chcial : P na pocieszenie dodam ze z travel tv bylem juz chyba wszedzie ; )

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 24-06-2019 11:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2019-06-24 11:25:20 (5 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Chcąc być zdrowym musiałabym mieszkać gdzieś na uboczu, gdzie jak najmniej dociera spalin. Jeść wszystko z własnej hodowli, uprawy, a mimo wszystko i tak myślę, że to nie jest przepis na długowieczność.

Jakiś czas temu czytałam artykuł, że nasze pokolenie jest najsłabsze. Składa się na to kilka czynników. Chemia w pożywieniu. Jako dziecko jedliśmy pokarmy bez tych dodatków. Stres. My jako dzieci nie mieliśmy wielkiego stresu, dopiero można powiedzieć w wieku dorosłym się nasilal. Nasze życie jest podzielone na pół. Na to zdrowsze i na to mniej zdrowe. Dlatego ludzie z naszego pokolenia tak młodo umierają.
Nasze dzieci doswiadczyly już wszystkiego. Jedzenia z chemią , pewnego rodzaju stresu w szkole, wśród rówieśników. Żyją w tym nie czystym świecie od samego początku. Oby jak najdłużej.

Złota u mnie w mieście żeby zrobić sobie tatuaż trzeba umówić się kilka miesięcy wcześniej. Mimo, że jest ich kilku, każdy ma terminy zarezerwowane.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2019-06-24 11:35:21 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja mialam niedawno taka argumentacje przeciwko szukaniu pracy na 3 miesiące (do lata): czy ktoś na lozu śmierci bedzie zalowal, ze nie przepracowal extra 3 miesięcy w życiu? Predzej bedzie zalowac sie, ze nie pojechalo sie gdzies albo nie spedzilo tego wolnego czasu z rodzina czy znajomymi.

Dawno temu jak szlam po szlaku gorskim w Szwajcarii, myslalam, ze jakby mi sie tak noga powinela i szlag by mnie trafil, to trudno, zginelabym robiac to co lubie i widzialam juz sporo w życiu. Nie mniej wolalabym jeszcze pozyc, zeby zobaczyc i doswiadczyc wiecej.

Ja tam nie zaluje niczego. Zawsze pamietam, ze zycie jest krotkie i staram sie nie marnowac czasu na zbedne rzeczy czy zachowania. Jak rowniez nie odmawiac sobie różnych przyjemnosci. "Hamburger z room service byl pyszny, ale nie ma co przesadzac z wydatkami. Hmm.. ale co jesli moj samolot powrotny spadnie jutro? To lepiej zjem tego hamburgera ;-) "

A dzisiaj kolacja przy swiecach w Nadrenii (te swiece to wymysl hotelu w poniedziałki). Mam nadzieje, ze beda znowu lody pomidorowe z krewetkami lub jakies inne pyszności.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-06-24 13:58:51 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-24 10:42:27, Richmond napisał(a):
Jakich szkodliwych substancji? Z "atramentu" czy w salonie samym w sobie?

Ci wszyscy dbajacy o zdrowie biegacze czy rowerzysci miejscy wdychaja spaliny codziennie, to zapewne jest znacznie gorsze niz tatuaz.


W niektórych rejonach może i rzeczywiście nie ma gdzie biegać, stąd pewnie wybór trafia na bieganie przy ulicy. Tu gdzie mieszkam jest sporo terenów zielonych, gdzie można sie dotlenic biegając wśród drzew. Ale nie...Najwięcej biegaczy wybiera właśnie trasy wzdłuż ruchliwych ulic. Zastanawia mnie też jaki ktoś ma relaks, podczas biegania jak akurat wybiera godziny najwiekszego szczytu i gapi sie na takego biegacza setki ludzi, uziemionych w korkach.


Kolejnym fajnym zjawiskiem jest dla mnie wyprawa na siłownię i wyskakiwanie w przerwie na fajkę. To samo w górach. Niektórzy bez papieroska ani rusz. Ale w sumie nic mi do tego, każdy żyje jak mu pasuje.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2019-06-24 14:37:40 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

... że 39 ofiar śmiertelnych na drogach polskich tylko przez weekend, a wczoraj 12 - to jest straszne!
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2019-06-24 20:40:29 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nigdy nie moglam zrozumiec dlaczego ktos chce biegac w miescie, to juz chyba lepiej na biezni w domu albo na silowni, jak nie ma innej możliwości.

Tez zawsze smieszyli mnie Ci sportowcy, ktorzy palili papierosa po wyjsciu z silowni. Wspinalam sie kiedys z kolega na taka mini gorke 280m w Czarnogorze, co odpoczynek to papieros. Mielismy nawet dyskusje na ten temat, ze to nie moja sprawa, bo to nie ja beda zajmowac sie nim jak bedzie chory. Mialam 100% racji...

Nie bylo dzisiaj lodow pomidorowych, ale losos z arbuzem i jakims rodzajem fasolki tez byl ciekawy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-06-24 20:58:29 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-06-24 20:40:29, Richmond napisał(a):
Nigdy nie moglam zrozumiec dlaczego ktos chce biegac w miescie, to juz chyba lepiej na biezni w domu albo na silowni, jak nie ma innej możliwości.

Tez zawsze smieszyli mnie Ci sportowcy, ktorzy palili papierosa po wyjsciu z silowni. Wspinalam sie kiedys z kolega na taka mini gorke 280m w Czarnogorze, co odpoczynek to papieros. Mielismy nawet dyskusje na ten temat, ze to nie moja sprawa, bo to nie ja beda zajmowac sie nim jak bedzie chory. Mialam 100% racji...


Mnie sam fakt, że ktoś pali podczas wspinaczek czy po siłowni nie rusza az tak bardzo do momentu, aż ta sama osoba nie zaczynie umoralniania jak to ktoś inny niezdrowo zyje.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2019-06-24 21:17:49 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Mnie bardziej śmieszy niż rusza jak ktoś płaci za siłownię i ”żyje zdrowo” w swoim przekonaniu. A żyje w czterech ścianach czy to w domu, w pracy, na siłowni, wszędzie jeździ autem, nawet na wspomnianą siłownię raz w tygodniu, do sklepu po owoce, z psami do parku w piękną słoneczną pogodę nie rusza czterech liter na świeżym powietrzu no ale mu direct debit schodzi z konta co miesiąc więc namacalny jakoś ten zdrowy tryb życia jest
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: +1

2019-06-24 22:55:31 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

...źe piękny cytat:

"Żyjemy w świecie, w którym pogrzeb jest ważniejszy od zmarłego, wesele jest ważniejsze od miłości, wygląd ważniejszy jest od intelektu. Żyjemy w kulturze opakowań, która gardzi zawartością."

- Eduardo Galeano
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: 0

2019-06-25 05:19:31 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Porblem jest taki, ze to faktycznie zdrowe zycie nie gwarantuje dłuższego zycia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2992 z 4842 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 2991 | 2992 | 2993 ... 4840 | 4841 | 4842 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,