MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chciałem/am powiedzieć że...

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2850 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 2849 | 2850 | 2851 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

Str 2850 z 4835

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-06-20 12:57:08 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28853

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Przeczytalam dzisiaj, ze Marriott wprowadza w swoich hotelach usluge Alexa for Hospitality. Bedzie trzeba robic inspekcje pokoju i odlaczac z pradu zbedne urzadzenia, zeby Amazon nie podsluchiwal.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick-2018

Post #2 Ocena: 0

2018-06-20 13:49:41 (6 lat temu)

Maverick-2018

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-20 12:57:08, Richmond napisał(a):
Przeczytalam dzisiaj, ze Marriott wprowadza w swoich hotelach usluge Alexa for Hospitality. Bedzie trzeba robic inspekcje pokoju i odlaczac z pradu zbedne urzadzenia, zeby Amazon nie podsluchiwal.

Permanentna inwigilacja , czyli witaj w orwellowskiej rzeczywistości :)

Facet był wizjonerem i przewidział już w 1949 roku jak będzie świat wyglądał.
Żyj i pozwól żyć innym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-06-20 15:18:03 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28853

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Niewatpliwie, ale Philip K. Dick tez chyba nie byl daleko.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #4 Ocena: 0

2018-06-20 15:44:30 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Lem też dał radę 😉

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #5 Ocena: 0

2018-06-20 16:24:31 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Chciałem powiedzieć, że mam Kryzys Egzystencjalny
Przyjechałem tu do Anglii w nadziei, ze moje życie się zmieni, ale jeżeli mamy doła to problem podróżuje z nami, niestety
Nie przyjechałem tu za pieniędzmi, miałem je w Polsce, liczyłem na nowe znajomości, nowe widoki za oknem, ciekawą przygodę życiową i jestem gorzej podłamany niż w Ojczyźnie
Nie mam problemów z pracą, nie mam problemów z pieniędzmi, jestem zdrowy, staram się coś robić wokół siebie i czytam i śledzę fajne filmy, basen, siłownia, sauna, imprezy w plenerze
Ktoś by mógł powiedzieć, co ty do cholery chcesz?
Ale ja mam 45 lat i ostatnie 10 lat skoczyło tak szybko, ze ledwie zauważyłem, mam świadomość ze takich 10tek zostało mi może dwie, może trzy i piach.
Mam doła że zmarnowałem to życie, niby gdzieś tam byłem, coś widziałem, ale czas mi uciekł pomiędzy palcami, jest mi źle i mam ochotę wyć do księzyca.
Obecne dni uciekają jak szalone, praca-dom-tv-trochę miasta i znów praca-dom.
To życie jest jakieś jałowe, pewnie to kryzys wieku średniego.
Bo mam ochotę działać wbrew logice, wbrew zasadom, niemoralnie
Mam ochotę spotykać się z 20 letnia dziewczyną, pojechać w miejsca, gdzie nie ma ludzi no i mam ochotę powiedzieć w pracy, ze ich wszystkich pierd*****ę, mówię całkiem poważnie
Chcę na stare lata siedzieć w bujanym fotelu i uśmiechać się do wspomnień ....a tu nie ma do czego się uśmiechać, bo spędziłem to życie z nakazami, wytycznymi jak osioł w kieracie, jak wiele milionów mężczyzn na świecie i zdechnę bez fajerwerków.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #6 Ocena: 0

2018-06-20 17:05:58 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Definitywnie to kryzys wieku sredniego. Moze nowe hobby pomoze?
Znalezione w sieci

1.Świadomość tego, co się dzieje – ważne jest, by mężczyzna miał świadomość tego, że stan przez który przechodzi jest czymś naturalnym, dotyka niemal wszystkich mężczyzn w jego wieku i, co najważniejsze – z czasem minie.

2.Pomoc partnerki – nieraz to właśnie kobieta musi stanąć na wysokości zadania i pomóc partnerowi przejść przez najgorsze momenty nawet, gdy początkowo się burzy i stara ją odtrącić. Rozmowa czyni cuda. Warto wykorzystać najbardziej odpowiedni moment i przypomnieć partnerowi, jak wiele was łączy, jak wiele pięknych chwil przeżyliście i jak bardzo was one do siebie zbliżyły. Partner musi poczuć, że nadal jest tym jedynym mężczyzną w życiu swojej kobiety i że zrobi ona dla niego wszystko.
3.Doceń go – jeśli chcesz pomóc, spróbuj pokazać swojemu mężczyźnie, że jest potrzebny nie tylko tobie, ale również waszym dzieciom. Staraj się, by każdy z domowników potrafił docenić jego rolę w życiu rodzinnym, np. za sprawą uczestnictwa w niektórych czynnościach, które właśnie twój mężczyzna wykonuje najlepiej.
4.Nowe doznania w sypialni – staraj się urozmaicić wasze życie seksualne, pokazać partnerowi, że nadal jesteś tą kobietą, którą pokochał, że potrafisz być seksowna, uwodzicielska, czarująca i nadal jesteś piękna. Zrób dla niego coś, co sprawia mu największą przyjemność, kup sobie nową bieliznę, niech zobaczy jaki skarb ma przy swoim boku.

5.Psycholog – w skrajnych przypadkach, gdy żadne z powyższych działań nie przynoszą rezultatów, warto zasięgnąć porady specjalisty. Rozmowa z psychologiem pomoże partnerowi na nowo odzyskać wewnętrzną równowagę, poczucie sensu życia i radości z każdego dnia.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Maverick-2018

Post #7 Ocena: 0

2018-06-20 17:18:18 (6 lat temu)

Maverick-2018

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-20 16:24:31, Narwaniec napisał(a):
Chciałem powiedzieć, że mam Kryzys Egzystencjalny
Przyjechałem tu do Anglii w nadziei, ze moje życie się zmieni, ale jeżeli mamy doła to problem podróżuje z nami, niestety
Nie przyjechałem tu za pieniędzmi, miałem je w Polsce, liczyłem na nowe znajomości, nowe widoki za oknem, ciekawą przygodę życiową i jestem gorzej podłamany niż w Ojczyźnie
Nie mam problemów z pracą, nie mam problemów z pieniędzmi, jestem zdrowy, staram się coś robić wokół siebie i czytam i śledzę fajne filmy, basen, siłownia, sauna, imprezy w plenerze
Ktoś by mógł powiedzieć, co ty do cholery chcesz?
Ale ja mam 45 lat i ostatnie 10 lat skoczyło tak szybko, ze ledwie zauważyłem, mam świadomość ze takich 10tek zostało mi może dwie, może trzy i piach.
Mam doła że zmarnowałem to życie, niby gdzieś tam byłem, coś widziałem, ale czas mi uciekł pomiędzy palcami, jest mi źle i mam ochotę wyć do księzyca.
Obecne dni uciekają jak szalone, praca-dom-tv-trochę miasta i znów praca-dom.
To życie jest jakieś jałowe, pewnie to kryzys wieku średniego.
Bo mam ochotę działać wbrew logice, wbrew zasadom, niemoralnie
Mam ochotę spotykać się z 20 letnia dziewczyną, pojechać w miejsca, gdzie nie ma ludzi no i mam ochotę powiedzieć w pracy, ze ich wszystkich pierd*****ę, mówię całkiem poważnie
Chcę na stare lata siedzieć w bujanym fotelu i uśmiechać się do wspomnień ....a tu nie ma do czego się uśmiechać, bo spędziłem to życie z nakazami, wytycznymi jak osioł w kieracie, jak wiele milionów mężczyzn na świecie i zdechnę bez fajerwerków.


Ciesz się, że jesteś zdrowy. Resztę można ogarnąć.
Żyj i pozwól żyć innym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2018-06-20 17:18:30 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

może tu nie chodzi o 20letnie dziewczyny tylko zwyczajnie tęsknisz za Polska



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick-2018

Post #9 Ocena: 0

2018-06-20 17:26:02 (6 lat temu)

Maverick-2018

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-20 17:18:30, cris82 napisał(a):
może tu nie chodzi o 20letnie dziewczyny tylko zwyczajnie tęsknisz za Polska





Ja na ten przykład tęsknie za Polską. Wystarczy , że włącze wiadomości w polskiej telewizji (obojętnie jaka stacja) to zaraz mi ta tęsknota przechodzi.

Jednak polska telewizja to panaceum na tęsknote za starym krajem.
Żyj i pozwól żyć innym.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nEUROn

Post #10 Ocena: 0

2018-06-20 17:57:53 (6 lat temu)

nEUROn

Posty: 3102

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2015

Skąd: UK

To tak jak z praca.
Jak mnie nachodzi pracowity zapał , to siadam sobie w kacie i czekam aż mi przejdzie.*ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: nEUROn 20-06-2018 17:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2850 z 4835 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 2849 | 2850 | 2851 ... 4833 | 4834 | 4835 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,