MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Klub Kubusia Puchatka czyli ludzi o małym rozumku

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

Postów: 426

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

staryznajomy

Post #1 Ocena: +1

2010-09-20 18:53:43 (14 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

czytając na forum ostatnie tematy doszedłem do tego wniosku że z wiekiem coraz mniej mogę zrozumieć innych.
np.
-sprawa poważna-jak wygonić męża który nie chce odejść
-jak dostać benefity_(czyli jak żyć ponad stan nie robiąc nic)
-jak założyć poważną bogatą firmę bez własnego pomysłu i wkładu finansowego
-i ogólnie jak zrobić każdego na szaro i jeszcze żeby mi się ludzie w pas kłaniali na ulicy
doszedłem więc do wniosku że mam zbyt mały rozumek i może ktoś mi to logicznie wytłumaczy:-]:-]:-]
nie mogę pojąc spraw Smoleńska ,krzyży,nazwisk polskich lub nie,itp.,itd.
jeżeli ktoś ma jasne i logiczne wytłumaczenia na w/w lub podobne tematy proszę o wypowiedż
-jeżeli zaś ktoś ma podobne rozterki i pytania proszę je zadać może owi mądrzejsi odpowiedzą:-]
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2010-09-20 19:09:58 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Do klubu Kubusia Puchatka -misia o malym rozumku zapisuje sie zdrowa na ciele i umysle (przy tym drugim juz nie bede obstawac z taka stanowczoscia ;-)8-))
Cytat:
Puchatek wiedział, co ma na myśli, ale ponieważ był Misiem o Bardzo Małym Rozumku, więc nie potrafił tego wyrazić słowami.

Czytam czesto tematy na forum i dochodze do wniosku ,ze albo
1.pomylilam epoki
2 .ewentualnie jestem z innej galaktyki ,(biorac pood uwage ,ze kobiety sa podobniez z Wenus to by sie nawet zgadzalo)

Nie ogarniam wielu tematow ,nie rozumem czesto przekazu autora postu i dochodze do znanej konkluzji ...wiem ,ze nic nie wiem
Czytam i dochodze niejednkrotnie ze albo ze mna jest cos nie tak albo z reszta ,kwestia do ustalenia choc powiem szczerze coraz czesciej zaczynam cierpiec na przypadlosc zwana tumiwisizmem
nie wiem i nie wiem czy chce wiedziec i sie zglebiac wiec macham reka i sie poddaje
Zaczynam podchodzic z przymruzeniem oka ,cwiczac dystans do wielu spraw ,Kiedys mowilam ,ze juz nc nie jest w stanie mnie zdziwic ale...jakze bardzo sie mylilam ,czlowiek to wielka zagadka i w stanie oslupienia chyba pozostane do konca moih dni ...

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 20-09-2010 19:10 ]

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-09-20 19:13:15 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-09-20 19:15:03 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2010-09-20 19:20:44 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2010-09-20 19:13:15, Bestia napisał(a):
To ja jako trzecia klubowiczka, bo rowniez coraz trudniej mi nadazyc za tokiem myslenia innych.



jaki pasujacy cytat z kubusia ...
Takich dwoch jak nas trzech to nie ma ani jednego ;-):-D
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #6 Ocena: 0

2010-09-20 19:22:12 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Szanownego założyciela tematu-Staregoznajomego,proszę o dopisanie mnie do listy klubowiczów.Ja też nie ogarniam tej kuwety (powiedział kot idąc przez pustynie) zwanej "tematyką najważniejszą ze wszystkich".
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Mieszko

Post #7 Ocena: 0

2010-09-20 19:22:52 (14 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

To ja też chcę się do klubu Misia zapisać.
Proponuję tematy z cyklu: "Jak szybko dostanę dom z councilu (cancilu, kansilu - wstawić sobie dowolną, dostępną z niezliczonych wersji tego słówka), bo mam x miesięcy do wyprowadzki i na pewno nikt mi nic nie wynajmie, i nie ma sensu nic szukać. A wiadomo, że council (konsil, cocil itd) dać mieszkanie musi. Najlepiej nowe, duże, w dobrej dzielnicy, z ogrodem i garażem. I tanie. A jak nie tanie to niech dopłaca jak najwięcej".

[ Ostatnio edytowany przez: Mieszko 20-09-2010 19:26 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2010-09-20 19:25:56 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2010-09-20 19:22:12, krunschwitz napisał(a):
Szanownego założyciela tematu-Staregoznajomego,proszę o dopisanie mnie do listy klubowiczów.

po 1... welcome back ;-) w tej krainie uludy
po2 ...jakos dziwne przeczuce mialam ,ze sie tu zjawisz ;-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-09-20 19:29:14 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #10 Ocena: 0

2010-09-20 19:33:12 (14 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Cytat:

2010-09-20 19:25:56, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2010-09-20 19:22:12, krunschwitz napisał(a):
Szanownego założyciela tematu-Staregoznajomego,proszę o dopisanie mnie do listy klubowiczów.

po 1... welcome back ;-) w tej krainie uludy
po2 ...jakos dziwne przeczuce mialam ,ze sie tu zjawisz ;-)


Ciągnie swój do swego:-]
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 43 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,