MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 73 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 71 | 72 | 73 ] - Skocz do strony

Postów: 724

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-09-18 17:59:42 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

piekar10

Post #2 Ocena: 0

2010-09-18 18:04:28 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Pamiętam jak stałem w długiej koleje żeby kupić kawe , aby kupic 3 paczki musiałem się ustawiac 3 razy w kolejce, rodzice stali za telewizorem kolorowym całą noc, co sie porobiło z tym swiatem .....
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-09-18 18:06:36 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nie_z_tej_bajki

Post #4 Ocena: 0

2010-09-18 18:08:06 (14 lat temu)

Nie_z_tej_bajki

Posty: 7186

Kobieta

Z nami od: 23-08-2010

Skąd: Tam, gdzie pachnie kawą ;-)

Oranzada w przezroczystych woreczkach ( cola i pomaranczowa ) - pilam z ojcem na meczach Slaska :-).
Grzywka u chlopakow - lysa glowa, a grzywka zaczesana na boczek :-].
Caro w miekkim opakowniu :-).
Zbieranie naklejek od butelek z piwa ( jak przyjezdzala dostawa do sklepu, to pol dzielnicy dzieciakow lecialo, kierowcy zawsze mieli dla nas nowe naklejki :-) )
Strzelanie z saletry ( robilo sie fajne bączki w kapslach od butelek :-) )
Mleko w fajnych butelkach :-).
Dresy ortalionowe :-].
Slodycze z Niemiec :-].
Nie myśl o szczęściu. Nie przyj­dzie - nie zro­bi Ci za­wodu.... Przyj­dzie - zro­bi niespodziankę :D. W życiu niczego nie żałuj! Po prostu Carpe Diem!!! :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

piekar10

Post #5 Ocena: 0

2010-09-18 18:09:46 (14 lat temu)

piekar10

Posty: 1861

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-06-2006

Skąd: Moja Wyspa

Żytnia
1) Prawdziwi fceci nie jedzą miodu , prawdziwi faceci żują pszczoły ............2) Ponosze pełną odpowiedzialność za porady udzielane przez Richmond.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-09-18 18:12:53 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

perfekcja

Post #7 Ocena: 0

2010-09-18 18:15:09 (14 lat temu)

perfekcja

Posty: 1260

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Skąd: UK

pewexy (tak to sie pisalo?..)
gumy Donald
pomarancze tylko na swieta (jak one wtedy pachnialy...)
pamietam jak sasiad pojechal do Niemiec dorobic, mial tam rodzine i wrocil mercedesem beczka, Boze jaki on byl gosc... wszystkich zazdrosc skrecala

Isskaa te depeszowki... Blagalam mame,zeby mi kupila. Taka bylam z nich dumna. Te blaszki na przodzie codziennie polerowalam, byly jak lusterko :)

[ Ostatnio edytowany przez: perfekcja 18-09-2010 18:18 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2010-09-18 18:17:39 (14 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

ja mieszkalem w malej dziurze kolo Namyslowa a jak sie chcialo kielbasy to trzeba bylo dymac do Opola albo Wroclawia w kolejke i odstac swoje, brrrr. Za to kiedys poszedlem szulac mebloscianki i wrocilem z telewizorem (czarnobialym) bo akurat rzucili. W ogole to czasy to byly do dupy, mialo sie pelne kieszenie pieniedzy, ktore nie mialy zadnej wartosci. I za nic w swiecie nie chcialbym powrotu komuny chociaz akurat mnie w tamtych czasach powodzilo sie bardzo dobrze, jezdzilem co dwa lata na zagraniczne kontrakty a w przerwach ciezarowka w zagraniczne trasy. Pomimo najpiekniejszych wspomnien mlodosci - precz z komuna!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2010-09-18 18:18:55 (14 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Och stare dobre czasy ...az sie rozmarzylam...Wspomnienia same przychodza.
Poczawszy od biegania kolo bloku z kluczem na szyi ,wspinanie sie po drzewach ,bawienie w podchody,czasy harcerstwa,odpusty gdzie urocza bezzebna babcia pod kosciolem sprzedawala lody i obwarzanki czy pilka na gumce.
Obiady przynoszone w baniakach i szal na punkcie spodniczek lambadek i butow plastikow :-D
Te wszystkie drobne szczegoly ,ktore tworza moje -nasze dziecinstwo ...pamietam zabawy na lace i robienie w ziemi schowkow przykrywanych szkielkiem w ktorych chowalo sie skarby ha ha Zbieranie historyjek z donaldow i zegarek elektorniczny japonski na komunie
Swieta kiedy zapach wedzonej szynki unosil sie w domu a pomarancza na stole byla luksusem i wlasnorecznie robione ozdoby jak lancuch czy z wydmuszek jakies ludki ,te lizaki w ksztalcie sopelkow zawieszane na choince i zjadane cichaczem w tajemnicy przed doroslymi
Wypychanie sobie bluzki jablkami ha ha by isc do parku i szpanowc jak bardzo wydoroslalam ;-) i co nie co mi przybylo w obwodzie klatki piersiowej ...o swieta naiwnosci jakby ktos nie widzial ze to sztuczne ;-)
A potem czas imprez i czas glanow i czarnych strojow ;-)
ech....jak milo powspominac

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 18-09-2010 18:20 ]

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

midian25

Post #10 Ocena: 0

2010-09-18 18:19:44 (14 lat temu)

midian25

Posty: n/a

Konto usunięte

Kukułki kupowane na kilogramy,z foliowego wora,nieraz sklejone w wielką bryłę...Obecnie nie mają takiego smaku...
Oranżady w foliowych woreczkach-niezapomniane..
Napoje Ptyś w szklanych butlach...
Zwykła oranżada w brązowej szklanej butelce zupełnie inaczej kiedyś smakowała.
Jednym słowem to wszystko składa się na wspaniałe wspomnienia dzieciństwa.
"Gotta move out! Keep him at bay kurrrde"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 73 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 71 | 72 | 73 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,