MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wasze sposoby na wygrywanie pieniędzy

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

xxxx1234

Post #1 Ocena: +1

2020-10-24 20:00:28 (4 lata temu)

xxxx1234

Posty: 691

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2020

Skąd: ...

Ja kilka lat temu grałem progresją na rzutu rożne w przedziałach 10 minutowych u jednego z bukmacherów kursy były w okolicy 1,50-1,60 progi progresji mnożyłem x3 czyli 1-3-9-27-81-243-729-2187-6561
Moje założenie było takie, że nie ma takiej opcji, żeby w meczu piłki nożnej nie padł chociaż jeden rzut rożny już w pierwszej połowie bardzo często już w pierwszych 10 minutach wygrywałem po pierwszym rożnym odpuszczałem dany mecz i przenosiłem się na inny, który już trwał, ale nie było jeszcze rożnego lub taki, który się dopiero rozpoczynał, ewentualnie jeśli w pierwszych 20 minutach meczu na boisku nie wiele się działo odpuszczałem dany mecz i z trzecim próg stawiałem w innym meczu.
Bardzo długo ta strategia działała i przynosiła zyski. Jednak tak było do czasu trafiłem na mecz, w którym doszedłem do siódmego progu 70 minut i nie było żadnego rożnego, zabrakło mi psychiki, żeby postawić ósmy próg i całe szczęście, że tak się stało bo w tym meczu nie padł żaden rożny.
Tak się skończyła moja przygoda z hazardem skrupulatnie prowadziłem księgowość, a wygrane pieniądze przelewałem na subkonto w banku generalnie po roku gry wyszedłem na maleńki+ zamknąłem konto bukmacherskie i raz na zawsze zapomniałem o hazardzie. Gdybym czas, który poświęciłem hazardowi poświęcił na dodatkową pracę o wiele lepiej bym na tym wyszedł.

[ Ostatnio edytowany przez: xxxx1234 24-10-2020 20:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,