MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

przyjezdny

Post #1 Ocena: 0

2008-05-19 09:51:39 (16 lat temu)

przyjezdny

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 19-05-2008

Mam delikatna sprawe z motem. Tak sie glupio sklada ze mi sie wlasnie konczy a nie po drodze mi za bardzo na wyspy.

Jest ktos w stanie cos mi pomoc w tej sprawie?
dzieki

przyjezdny@interia.eu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tom8104

Post #2 Ocena: 0

2008-05-19 10:15:48 (16 lat temu)

tom8104

Posty: 1434

Z nami od: 08-10-2007


2008-05-19 09:51:39, przyjezdny napisał(a):
Mam delikatna sprawe z motem. Tak sie glupio sklada ze mi sie wlasnie konczy a nie po drodze mi za bardzo na wyspy.

Jest ktos w stanie cos mi pomoc w tej sprawie?
dzieki

Bardzo podoba mi sie forma i tresc Twojego postu.
Podobne pytanie zadal mi kiedys lekarz 3 dni przed komisja wojskowa w ktorej zreszta on byl przewodniczacym.
...." Panie Tomku czy chcial by pan pomoc losowi".....
Jest w tym cos fajnego i jednoczesnie przerazajacego a jakie to naturalne u nas polakow.
Ja niestey nie moga ci pomoc w sprawie MOTu ale Twoj post poprawil mi humor w poniedzialek w pracy.
Dzieki :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ulcia211

Post #3 Ocena: 0

2008-05-19 10:44:09 (16 lat temu)

ulcia211

Posty: 21

Kobieta

Z nami od: 17-09-2007

Witaj!!!

Hmm, cóż by tu można zrobić? Trzeba było pomyśleć o tym przed udaniem się w podróż... Nie wyobrażam sobie wybierać się za granicę na nieokreślony bliżej czas bez ważnych dokumentów auta (Mot nawet "sam z siebie" pokaże mi czy w środku mojego wehikułu nic się nie dzieje, czy zajadę do celu bez większych problemów). Wydaje mi się że bez podpięcia auta do kompa nie ma możliwości przeprowadzenia badania. Mogę się mylić ( sama niedawno przerabiałam temat odnowienia motu w swoim autku), ale nie wydaje mi się.. Życzę powodzenia i wyobraźni..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2008-05-19 15:14:23 (16 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

o ile mi wiadomo żaden polak jeszcze nie ma garażu z MOT, owszem współpracują z typowymi anglikami w turbanach ale sami jeszcze nie mają stanowisk diagnostycznych w sumie nie wiem dlaczego jak by nie patrzeć to nie są znowu takie kosmiczne koszty, podobno wystarczy coś około 40 000 funtów.
Ale to nie na temat, w sumie to co za problem żeby wpaść na Fish & chips do Dover?? i potem masz znowu rok z głowy
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

dkstudio

Post #5 Ocena: 0

2008-05-19 15:31:21 (16 lat temu)

dkstudio

Posty: 298

Mężczyzna

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: Manchester

Zamiast zadawać dziwne pytania na forum, lub jechac do Dover:-]:-]
Można udać się w Polsce do Ambasady Angielskiej i popytać w garażu :-]:-]:-]:-]:-]
Pozaetatowy fotoreporter Krzysztof (orłoś)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

vitek

Post #6 Ocena: 0

2008-05-19 17:00:21 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Podczas pobytu za granicą mot nie jest ci potrzebny, a gdy wrócisz to sobie zrobisz
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

_Arik_

Post #7 Ocena: 0

2008-05-19 17:11:03 (16 lat temu)

_Arik_

Posty: 476

Mężczyzna

Z nami od: 29-12-2007

Skąd: Kraina Podziemnej Pomaranczy

Cytat:

2008-05-19 10:44:09, ulcia211 napisał(a):
Witaj!!!

Hmm, cóż by tu można zrobić? Trzeba było pomyśleć o tym przed udaniem się w podróż... Nie wyobrażam sobie wybierać się za granicę na nieokreślony bliżej czas bez ważnych dokumentów auta (Mot nawet "sam z siebie" pokaże mi czy w środku mojego wehikułu nic się nie dzieje, czy zajadę do celu bez większych problemów). Wydaje mi się że bez podpięcia auta do kompa nie ma możliwości przeprowadzenia badania. Mogę się mylić ( sama niedawno przerabiałam temat odnowienia motu w swoim autku), ale nie wydaje mi się.. Życzę powodzenia i wyobraźni..


do konca komp Ci tam pierdolek nie pokaze, moze i byc ze przed wyjazdem jest wszystko dobrze a w czasie jazdy cos rypnie, roznie bywa, wiec kompa zawsze odpuszczam bo moze w kazdej chwili nawalic. A mechanikom tez nie wierze bo juz nie raz sie przekonalem na tych glabach. Co prawda przegladzik skormny mozna zrobic jezeli sie nie jest pewnym - typu, hamulce, zawieszenie itp, ale komp?:)
... Alfa Romeo ... ... ànimo ... ... caràttere ... I'd rather push my ALFA than drive a BMW!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

przyjezdny

Post #8 Ocena: 0

2008-05-20 00:25:05 (16 lat temu)

przyjezdny

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 19-05-2008



tom8104 - mam jeszcze kilka pomysłów na formę... w gruncie zeczy miło z Twojej strony :-)

ulcia211 - w maju zeszłego roku zrobiłem ostatni MOT i do roku jestem w Skandynawii wiec pomyślałem o tym przed udaniem się w podróż...tylko podróż sie przedłuża :-D

krakn - do końca lipca jestem zarobiony... po prostu nie znajdę czasu na taki wyskok a 2 miechy bez papierka przy tutejszej tabeli mandatów... :-(

dkstudio - dzieki za pomysł... w tym tygodniu to sprawdze choc jestem obecnie w takim miejscu ze w lini prostej mam blizej do Newcastle niz do Oslo
:-)

vitek - obawiam sie ze Policja ma na ten temat inny punkt widzenia :-(

Reasumując... do najbliższego znanego mi warsztatu mogącego wystawić MOT mam jakieś 2000 km droga lądową . Auto jest w Skandynawii. Prom płynie 25 godzin a rozkład jest tak dogodny ze to wyprawa na tydzień. Moze jest jakaś inna możliwość wystawienia mu uprawnień? Jezeli ma ktos jakis pomysl bede zobowiązany. Dzieki za komentarze i pozdrawiam serdecznie ;-):-Pnulltom8104ulcia211krakndkstudiovitekvitek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vitek

Post #9 Ocena: 0

2008-05-20 10:04:48 (16 lat temu)

vitek

Posty: 3922

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-06-2007

Skąd: Yorkshire

Cytat:

2008-05-20 00:25:05, przyjezdny napisał(a):
vitek - obawiam sie ze Policja ma na ten temat inny punkt widzenia :-(

Obawiam się że policja w zagranicznym kraju w którym przebywasz nie ma żadnej możliwości sprawdzenia czy twoje auto ma aktualny przegląd. A poza tym to ich to nie interesuje (znaczy nie mają w tym temacie żadnego punktu widzenia)
The Mythbuster

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ulcia211

Post #10 Ocena: 0

2008-05-20 11:25:20 (16 lat temu)

ulcia211

Posty: 21

Kobieta

Z nami od: 17-09-2007

Drogi Przyjezdny!
Twoja odpowiedź stawia sprawę jaśniej, zwracam honor !!!
A swoją drogą ( odchodząc trochę od tematu) bardzo fajnie że jesteś w Skandynawii, sama zastanawiam się czy tam nie zawitać. Tutaj nie jest już tak jak było, doznałam ostatnio na własnej skórze postawy delikatnie mówiąc " nieprzyjaznej" - tubylcy odwiedzili mój domek pod moją nieobecność i podzielili się moimi dobrami materialnymi... Oczywiście dla mnie nie zostawiając nic..
Także zastanawiam się czy nie spróbować sił gdzieś indziej..
Przepraszam za podejrzenie braku wyobraźni i pozdrawiam również z Nottingham.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,