MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Katastrofa lotnicza

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2008-04-12 13:13:48 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #2 Ocena: 0

2008-04-12 13:20:02 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

"Piloci czasem ryzykują, bo w tanich liniach zarabiają średnio o 30 proc. więcej niż u tradycyjnych przewoźników. - Jednak pilot nigdy nie poderwie maszyny z ziemi, gdy wie, że może się to skończyć śmiercią. Nie jesteśmy samobójcami - uspokaja informator gazety "

I wszystko jasne...

Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

daggerss

Post #3 Ocena: 0

2008-04-12 13:25:23 (16 lat temu)

daggerss

Posty: 888

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: zaczarowana kraina

Cytat:

2008-04-12 13:04:33, Nenna1 napisał(a):
Cytat:

2008-04-12 12:23:29, daggerss napisał(a):
mozecie wkleic tu ten artykul? Bo mam ta stronke zablokowana. prosze ;-)

..tylko o ktory Ci chodzi? Bo juz sie pogubilam..:-?


ten z onet, albo wez mi na mejla wrzuc ok? Bo mam w pracy prawie wszystkie strony poblokowane, a na mejlu odczytam. :)
*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #4 Ocena: 0

2008-04-12 13:28:25 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

daggerss

Post #5 Ocena: 0

2008-04-12 13:35:24 (16 lat temu)

daggerss

Posty: 888

Kobieta

Z nami od: 21-03-2008

Skąd: zaczarowana kraina

I ja mam leciec 13 godzin w samolocie na wakacje, ja pikole, az mi sie odechcialo!!!
*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Nenna1

Post #6 Ocena: 0

2008-04-12 13:48:08 (16 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

Poczytajcie tez TUTAJ

Daggerss...to o wojskowym samolocie, nie wiem czy Ci wklejac...bo Ciebie przeciez interesuja pewnie pasazerskie ;-);-)
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Witia

Post #7 Ocena: 0

2008-04-12 14:29:43 (16 lat temu)

Witia

Posty: 64

Z nami od: 28-04-2007

Z tymi lotami niesprawnymi samolotami jest to bzdura, ja stawiam na artykuł sponsorowany przez innego przewoźnika. Przed wylotem każdego samolotu ktoś go musi dopuścić do lotu a w przypadku katastrofy odpowiedzieć przed prokuratorem. Mechanicy lotniczy są tego świadomi. Czy ktoś z Was pojechałby samochodem gdyby wiedział, że coś jest niesprawne?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #8 Ocena: 0

2008-04-12 14:56:36 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Zgadzam sie z Witia. Odpowiedzialnosc jest zbiorowa. Poza tym te samoloty nie sa w wiekszosci wlasnoscia linii lotniczych tylko sa leasingowane, to znaczy ze MUSZA spelniac wymogi techniczne w tym producenta. Jesli jakas linia dopusci do lotu samolot bez kontroli technicznej natychmiast jest to wylapywane, linie otrzymuja horrendalne kary, a pilotom odbierane sa licencje (np. SAS).

Pilot zwolniony za odmowe operowania uszkodzonego samolotu ? Przeciez to pod sad sie nadaje z ciezkim odszkodowaniem dla pilota :-]

Usterki i awarie, pijana zaloga, pijani pasazerowie, bojki awantury na pokladzie , porody i zawaly, striptiz w kabinie pilotow... Sytuacje o ktorych nawet nie myslicie zdarzaja sie kazdego dnia. Dla tych ktorzy zaczeli zastanawiac sie nad odwolaniem rezerwacji, pocieszam. Amerykanie obliczyli ze prawdopodobienstwo smierci w katastrofie samolotowej jest jak jeden do 5552. W wypadku samochodowym: jak jeden do 247. Czyli wieksze ryzyko ponosicie w drodze na lotnisko niz w czasie lotu :-]

PS Wracajac do artykulu. Nie kontrolka przestala dzialac, tylko nie zgasla, sygnalizujac schowane podwozie. Pilot poprosil o status awaryjnego ladowania, zeby wykonac niski przelot, logiczne ze nawet po stwierdzeniu ze podwozie schowalo sie nie moglby kontynuowac lotu. Wielka sensacja i robienie dramaturgii z niczego.
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

martuska

Post #9 Ocena: 0

2008-04-12 15:06:50 (16 lat temu)

martuska

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 24-07-2007

Skąd: Manchester

ale temat :-? za trzy tygodnie lece do USA i nie dosc ze mi sie zamachy snia to jeszcze to...:-?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

krunschwitz

Post #10 Ocena: 0

2008-04-12 15:13:13 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Nie pekajcie:-W.Statystycznie samoloty sa najbezpieczniejszym na swiecie srodkiem lokomocji.:-]
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,