MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wiara, religia ....a nauka.

« poprzednia strona

Strona 16 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

Str 16 z 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

4ary

Post #1 Ocena: 0

2019-05-24 23:45:29 (5 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Pan 4ary :-8 ale mi pojechała :-]. Wiem ,że tego typu tematy kojarzą się większości z babciami w moherowych beretach, nadętymi biskupami czy radiem Rydzyka ale w dzisiejszej wielkiej przestrzeni internetu wystarczy naprawdę tylko odrobina wysiłku żeby znaleźć przekaz ,który bedzie do nas trafiał i przyciągał a nie odstraszał.
Jest na przykład cała grupą polskich raperów którzy po latach taplania się w błotku starajá sié nieść jakiś przekaz młodzieży. Jest też masa zakonników i księży, którzy robią swoją dobrą robotę wykorzystując do tego nowe media. To na prawdę zalęży tylko od nas czego słuchamy i co oglądamy.
Daraj wybacz ,że nie odniosę się do twojej myśli ale twój przypadek to grubsza robota a ja za malutki jestem żeby się za to brać o tej godzinie:-]
Nie żebym tu jakieś rekolekcje chciał przed weekendem zapodawać ale taki mały przykład.



[ Ostatnio edytowany przez: 4ary 24-05-2019 23:50 ]

To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #2 Ocena: 0

2019-05-25 06:45:42 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-24 23:45:29, 4ary napisał(a):
Daraj wybacz ,że nie odniosę się do twojej myśli ale twój przypadek to grubsza robota a ja za malutki jestem żeby się za to brać o tej godzinie:-]


Nie musisz Łaskawco, po jaką cholerę masz się wspinać na wyżyny swojego intelektu dla tak durnego przypadku(czyli mnie Darraja), zamiast analizować pokrętne ścieżki moich myśli, siadaj na rower i pędź, a mnie ignoruj.
Kończę, z gaelickim pozdrowieniem: Pog ma thõn
Ps.
Obrazek
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2019-05-25 16:04:32 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-05-24 22:19:57, darraj napisał(a):
Cytat:
Za to obraza krzyza mnie owszem bulwersuje przeciez ktos niewinny byl torturowany w ten sposob.


Żal tylko jednego człowieka/boga? A co z tymi ludźmi/nie ludźmi?
To już nie bulwersuje?

Obrazek



Dziekuje Darraj nie jeden niewinnie z literatury sadzac- Sienkiewicz pisal o wielu Chrzescijan krzyzowanych za czasow Nerona za wiare. Co do boskosci Jezusa to ja akurat widze w Pismie ze Jezus nigdy nie nazywal siebie Bogiem. (Czy Mesjasz to nie krol lub arcykaplan? Bog to nie arcykaplan chyba). W internecie wyczytalam ze przez pierwsze 200 lat Chrzescijanstwa w ogole nie bylo pojecia Trojcy Sw. i dopiero ustanowiono taki dogmat na soborze biskupow zwolanym przez cesarza Konstantyna w IV wieku. Dziwne ze dogmat ten tak mocno sie trzyma bodajze wszystkich chrzescijanskich kosciolow przez ostatnie 17 wiekow. I tylko cos niektorym sie nie zgadza to w ogole w Boga nie wierza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kik1976

Post #4 Ocena: 0

2019-05-27 19:08:27 (5 lat temu)

kik1976

Posty: 6561

Kobieta

Z nami od: 30-08-2006

Skąd: Neverland

bo wiara do biznes i polityka, dlatego tak z tym lawirowali i dalej robia.. rzymianie zmienili religie, bo im sie to bardziej oplacalo.. potem wyszlo, jak wyszlo..ale zweszona niezly biznes i dalej.. islam to samo.. wiara kupcow..
ludzie wierza w roznosci, bo wtedy im lzej, maja na kogos zrzucic wine, albo sadza, ze cos wymodla itp.. a ci co lepiej wykombinowali, utworzyli religie do kontrolowania , no i sie udalo..jak widac..

[ Ostatnio edytowany przez: kik1976 27-05-2019 19:10 ]

Actus hominis non dignitas iudicentur ..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 16 z 16 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,