MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ryanair status pending

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dominika1

Post #1 Ocena: 0

2008-03-30 14:17:28 (16 lat temu)

dominika1

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 14-02-2008

Skąd: corby

czy ktos mial juz taki przypadek? bo wczoraj kupilam 3 bilety za 490zl z bydgoszczy do londynu i po zaakceptowaniu platnosci karta visa wydrukowalam bilet. patrze a pod kodem na bilecie na czerwono pisze PENDING i malutkim druczkiem napisali ze jesli nie otrzymasz potwierdzenia na email to bedzie znaczylo ze bilet nie jest wazny.
ta cena nie wydawala mi sie dziwna bo ryanair wystawil dwa loty dziennie na wybrane dni , wiec moze jesli nie nazbieraja kompletu pasazerow to samolot nie poleci? a biletow nie potwierdza!? nie wiem co myslec ... kupila bym na inny lot ale jesli mi przysla 3 dni przed wylotem potwierdzenie ? to oszustwo ! gdybym ja sprzedawala cos czego nie mam to prokurator zaraz by do mnie zapukal prawda. a im ujdzie plazem
pozdrawiam wyspiarzy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stokesay

Post #2 Ocena: 0

2008-03-30 14:30:13 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Jesli platnosc z karty zostala zaakceptowana i Twoje konto zostalo pomniejszone o cene biletow to tak jakbys zawarla umowe z Ryanair. Nie slyszalem osobiscie o takich przypadkach, sam latam Wizzairem, nie mam przekonania do Ryana,ale logicznie rozumujac z tego co napisalas, to zaakceptowana platnosc + wydrukowany bilet z nr rezerwacji= wykupienie miejsc na ten lot. Dla porownania -w Wizz jest tak ze jesli przechodzi ci karta, automatycznie wyswietla sie strona z numerem rezerwacji oraz dostajesz w ciagu 48 godzin potwierdzenie na adres mailowy.Moze Twoje potwierdzenie przyjdzie mailem po zaksiegowaniu platnosci na ich koncie...Na pewno Ryan nie odwoluje lotu z powodu braku kompletu pasazerow ;-) Wpisz sobie L-PL" target="_blank">na stronie potwierdzenia rezerwacji swoje dane - numer karty ktora placilas badz adres mailowy oraz trase przelotu! Jestem pewien ze status bedzie CONFIRMED ;-)
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

dominika1

Post #3 Ocena: 0

2008-03-30 14:57:12 (16 lat temu)

dominika1

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 14-02-2008

Skąd: corby

wlasnie sprawdzalam kilka razy iii juz sie zle czuje bo na oba sposoby wyskakilalo Error i Danych nie ma w rejestrze. poczekam czy zabiora kase z karty dopiero wtedy moze cos bede wiedziec... pierwszy raz cos takiego mi sie przytrafilo, pozdrawiam
pozdrawiam wyspiarzy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2008-03-30 18:15:18 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominika1

Post #5 Ocena: 0

2008-04-01 21:48:46 (16 lat temu)

dominika1

Posty: 27

Kobieta

Z nami od: 14-02-2008

Skąd: corby

juz wszystko wiem ! kupilam bilet widmo. ich system to niezly syffff... jesli po wydrukowaniu zobaczycie napis status ;pending. to na pewno nigdzie nie polecicie. a te dodatkowe loty na wybrane dni nadal figuruja na ich stronie polecam(nie):-?
pozdrawiam wyspiarzy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,