MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Pattrycjaaaaa

Post #1 Ocena: 0

2008-03-23 00:55:52 (16 lat temu)

Pattrycjaaaaa

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 23-03-2008

Skąd: Grantham

Mam mały kłopot ponieważ nauczycielka w szkole poprosiła mnie i moją przyjaciółke o to abyśmy zrobiły gazetke szkolną po polsku na po świętach. i kompletnie nie wiem co mam w niej napisać. Pani zaproponowała Swieta Wielkanocne w Polsce ale czy to zainteresuje Polską młodzież, agnielską owszem może tak . Gazetka ma wyjść w High School [coś takiego jak gimnazjum] i może mogli byście mi doradzić co mogła bym napisać w pierwszym wydaniu które musze przygotować na 25.03. Prosiła bym o szybką odpowiedź , oraz o to żeby nie pisać głupich komentarzy.
Z góry BAAAARDZO Dziękuję.:-W:-]:-]
'errare humanum est'

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2008-03-23 06:59:51 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anaemm

Post #3 Ocena: 0

2008-03-23 10:56:56 (16 lat temu)

anaemm

Posty: 75

Kobieta

Z nami od: 22-10-2006

Przejrzyj szkolne strony z Polski, musza o Wielkiejnocy pisac.sporo zdjec, zwlaszcza ze specyficznymi dla tych Swiet obrzedami - Ty wiesz jak wyglada Smingus, ale co z UK ludzmi? wyjasnienie, czemu jest te swieta sa wazne, wypowiedzi Polakow, co czuja o Easter, zwlaszcza jak mieszkaja w UK albo USA, albo dziekolwiek. Wyjdzie Ci, co przechowujemy i kultywujemy.
ana

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,