MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sony Ericsson w sieci O2 - Czy ktos mial podobny problem ?

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bigan2004

Post #1 Ocena: 0

2008-03-09 00:39:15 (16 lat temu)

bigan2004

Posty: 4

Z nami od: 24-02-2008

Mam telefon sony ericsson K810i i korzystam z sieci O2.
Pare dni temu po wyjsciu z salonu For You (bylem po nowa oferte) wsiadlem do autobusu i jechalem do pracy. Doslownie po ok 8 minutach znalazlem sie pod wiaduktem stacji kolejowej i chcialem zadzwonic do domu. Nagle moj telefon stracil zasieg i za chwilke wylaczyl sie zupelnie. Nigdy nie mialem takich zaklocen wiec zdziwilem sie bardzo. Po wlaczeniu okazalo sie ze pokazuje mi w polaczeniach wykonanych tylko numery telefonow bez opisow, obojetnie czy sa to odebrane, czy nieodebrane, czy wychodzace z mojego telefonu. Jak wchodze w ksiazke adresowa to sa opisy ale jak ktos do mnie dzwoni to za cholere nie wiem kto to jest bo po samym numerze sie nie domysle. Dodatkowo mialem sciagniety przez Jave slownik polsko-angielski, funkcjonowal ponad rok i nagle teraz mi wycielo (wlasnie wtedy gdy sie wylaczyl bo chwilke wczesniej mialem). Jak chce wejsc to mam komunikat invalid application. Sluchajcie moze ktos wie jak przywrocic te opisy i co sie moglo stac z moim telefonem? Od razu mowie ze nie mialem wlaczonego nawet przez krotka chwilke Bluetootha. Z gory dzieki za pomoc. :-o:-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,