MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Komu dać pieniądze ?.

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Szczecinianin

Post #1 Ocena: 0

2008-02-27 00:09:56 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

Andziula z Londynu, patrzysz na to przez okno.
-Pewno wiesz ja ateista nie wspieram organizacji odwołujących się do wartości boskich lecz człowieczeństwa. Człowiek dla ateisty jest bliższy od Boga-Bogów. Polonia nie wypracowała pragmatycznych metod wspierania rodaków. Totalna improwizacja,zakładam że angielskie organizacje są przejrzyste, kontrolowane społecznie.Jak jest z polonijnymi,działającymi jak monopol Watykanu,co gra znaczonymi kartami o los rodaka. To nie są bezdomni lecz szukający pracy,przy słabej znajomości języka mogą liczyć tylko na swoich. Frasobliwie o rodakach. Daj pieniądze i zapomnij o nich,wydadzą na koszty obsługi pomocy.Zapominamy o młodych i kobietach oni wtopili się w tłum-narkomania, prostytucja.70 tys.księży dla seksu porzuciło celibat,sprzedało parafie i z kochankami spedza czas w rodzinnej atmosferze.Na razie do wyjasnienia wspieram kelnerki większymi napiwkami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

marcinb

Post #2 Ocena: 0

2008-02-27 01:44:54 (16 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

polecam Hooters.
sympatyczna knajpka. kelnerki to studentki, tez z Polski ;-)
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

kati-kat

Post #3 Ocena: 0

2008-02-27 08:07:53 (16 lat temu)

kati-kat

Posty: 1207

Kobieta

Z nami od: 19-09-2007

Skąd: northampton

a ja wam powiem,ze jesli chcecie dac jakies pieniazki i nie mozecie sie zdecydowac to polecam www.wnaa.co.uk

[ Ostatnio edytowany przez: kati-kat 27-02-2008 08:08 ]

always look forward.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Rrrr

Post #4 Ocena: 0

2008-02-27 21:56:22 (16 lat temu)

Rrrr

Posty: 1192

Kobieta

Z nami od: 04-07-2005

Skąd: UK

Cytat:

2008-02-27 00:09:56, Szczecinianin napisał(a):
Polonia nie wypracowała pragmatycznych metod wspierania rodaków. Totalna improwizacja,zakładam że angielskie organizacje są przejrzyste, kontrolowane społecznie.Jak jest z polonijnymi,działającymi jak monopol Watykanu,co gra znaczonymi kartami o los rodaka. To nie są bezdomni lecz szukający pracy,przy słabej znajomości języka mogą liczyć tylko na swoich. Frasobliwie o rodakach. Daj pieniądze i zapomnij o nich,wydadzą na koszty obsługi pomocy.Zapominamy o młodych i kobietach oni wtopili się w tłum-narkomania, prostytucja.70 tys.księży dla seksu porzuciło celibat,sprzedało parafie i z kochankami spedza czas w rodzinnej atmosferze.Na razie do wyjasnienia wspieram kelnerki większymi napiwkami.



na to chyba nie ma lekarstwa.
ale kelnerki na pewno sie ciesza ;-)
czyli teraz co, nie dajemy juz bezdomnym a wspieramy ladne dziewczyny? tak sie tylko upewniam, bo nie nadazam. ale mam jeden problem - w pobliskiej restauracji sa sami kelnerzy... :-?

a moze to polski rzad powinien wspomagac tych koczujacych (jesli juz ktos musi). zawsze to jakis pomysl :P
ale widze ze coraz gorzej sie dzieje - najpierw koczujacy, teraz juz narkotyki i prostytucja. i jeszcze kazdy to ksiadz! :-o
nic dziwnego ze przerzuciles sie na kelnerki...


Cytat:

2008-02-26 22:58:54, Mazury napisał(a):


Wydaje mi sie, ze jednak nie mozna podarowac dowolnej ilosci PODATKU dla org. charytatywnej. Mozna dowolna kwote odliczyc od podstawy opodatkowania, a to nie to samo. Natomiast mozna podarowac calosc ZWROTu podatku dla takiej organizacji.



masz racje, zle sie wyrazilam. chodzilo mi o zwrot.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Szczecinianin

Post #5 Ocena: 0

2008-02-27 22:58:21 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

Londyn to biedne miasto. Dotacje unijne jeszcze biedniejsze.
Na słupach oświetleniowych w Birmingham jest napis ʺfinansowane ze środków Uni Europejskiej.
Na wspieranie klubów wychodzenia z alkoholizmu w Szkocji dają po 200 tyś.£ .
Jakie fundusze Unijne mogą wspierać wychodzenie z bezdomności, nauke jezyka, umiejetności zawodowe,pomoc młodym w uzyskaniu samodzielności,likwidacje bezrobocia,patologii społecznej.
Wyprowadzenie raz z dołka rodaka unika nas przed kolejnymi skutkami wynikającymi z biedy, staje się samodzielny i przydatny wszystkim. Czy docierają pieniądze do potrzebujących lub są celowo wstrzymywane na rok czasu np.pod pretekstem konieczności przepracowania roku w UK.
To mi przyponina stawiane wymagania pracodawcy oczekującego bym pierwszego dnia pracy w UK miał sześć miesięcy doświadczenia w pracy na terenie UK. Udzielą każdej pomocy pod jednym warunkiem że z niej nie skorzystam to takie ʺgentlemen’s agreementʺ.
Jak wydawane są pieniądze wspólnoty ,jak się do nich dobrać i kto zaniedbał starań;
http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P6-TA-2007-0134+0+DOC+XML+V0//PL

kati-kat
Jak zostanie kasy kupimy takie helikoptery i pomoc brunetki z powietrza sypniemy na ulice Londynu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Rrrr

Post #6 Ocena: 0

2008-02-28 19:01:08 (16 lat temu)

Rrrr

Posty: 1192

Kobieta

Z nami od: 04-07-2005

Skąd: UK

Cytat:

2008-02-27 22:58:21, Szczecinianin napisał(a):

To mi przyponina stawiane wymagania pracodawcy oczekującego bym pierwszego dnia pracy w UK miał sześć miesięcy doświadczenia w pracy na terenie UK.



straszne.
w Polsce nie wymagaja doswiadczenia?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinb

Post #7 Ocena: 0

2008-02-28 22:06:32 (16 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Cytat:

2008-02-28 19:01:08, Rrrr napisał(a):
Cytat:

2008-02-27 22:58:21, Szczecinianin napisał(a):

To mi przyponina stawiane wymagania pracodawcy oczekującego bym pierwszego dnia pracy w UK miał sześć miesięcy doświadczenia w pracy na terenie UK.




straszne.
w Polsce nie wymagaja doswiadczenia?




Rrrrr,

a po co komu doswiadczenie? napiszemy dlugi, pseudofilozoficzny elaborat, ktorego nikt nie zrozumie, oskarzajacy eskimosow i pigmejska krolowa milosci o wszelkie zlo swiata, lekko okraszony tanim ekwiwalentem sarkazmu, a pracodawcy z najwiekszych korporacji globu ustawia sie w kolejce zeby dac nam dowolna, zazadana przez nas sume jako wynagrodzenie za niezwykle zdolnosci naszych umyslow.

;-) :-D :-)
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Szczecinianin

Post #8 Ocena: 0

2008-03-01 15:23:34 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

Komu dac pieniedzy, czy mam czekac na szesciomiesieczne doswiadczenia w U.K.
Łabędziożercom mówimy NIE!.:-]

[ Ostatnio edytowany przez: Szczecinianin 04-03-2008 15:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Rrrr

Post #9 Ocena: 0

2008-03-03 21:42:16 (16 lat temu)

Rrrr

Posty: 1192

Kobieta

Z nami od: 04-07-2005

Skąd: UK

Cytat:

2008-03-01 15:23:34, Szczecinianin napisał(a):
Komu dac pieniedzy, czy mam czekac na szescio miesieczne doswiadczenia w U.K.


no coz, skoro nie ma innych chetnych to ja sie zlituje i wezme. a co, tez lubie pomagac blizniemu!



8-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Szczecinianin

Post #10 Ocena: 0

2008-03-10 14:21:15 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

Sponsoring, potrzeba wsparcia.
Mamy wiele pomysłów a ich realizacja możliwa jest przez wsparcie sponsora.
Mali ludzie mają małe marzenia, wielcy rzucają wyzwania, które wydają się nierealne, jaki jest system, sposoby korzystania ze sponsoringu w Wielkiej Brytanii. Uczmy się od miejscowych jak to robią podajmy przykłady osiągając niemożliwe.
http://www.justgiving.com/jacqui_lawrence

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,