MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 2 z 8

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Szczecinianin

Post #1 Ocena: 0

2008-02-13 21:50:03 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

Ofiary synekur to nieudacznicy?.Stoczniowcy nieudacznicy- ofiary synekur,zamiast zarabiać dopłacają.Oczekiwania przy nominacji na stanowisko synekura to ;że nic nie zrobi,pierdzi w stołek i robi wrażenie że coś robi,oczywiście za sporą kase. Tu w Anglii podatek 31,400 to 40% i kazdy znajomy wciąga na liste płac w koszta żone,kochanke,daje zarobić,lecz nie pozwala podejmować kosztownych decyzji.W Polsce to synekury decydują o kosztach zarobków innych,np.synekury etosu.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

konto usunięte

Post #2 Ocena: 0

2008-02-13 22:36:11 (16 lat temu)

konto usunięte

Posty: n/a

Konto usunięte

Mam wrażenie,że podoba Ci się słowo "synekur",które zaczyna być tutaj nad wyraz używane w każdym Twoim poście.
Czy chcesz dzięki temu zabłysnąć inteligencją a temat uczynić czym w rodzaju "wyrzuce tu co Mnie boli bo nie mam odwagi zrobić nic aby było mi lepiej"?
"Każdy jest kowalem swojego losu"...i rzeźbiarzem swojego bytu,"sami kształtujemy swoją rzeczywistość"...to chyba wystarczy żeby dać Ci do zrozumienia,że "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz".........
Żegnam Was już czas... "Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami"...THE END

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

beznicka

Post #3 Ocena: 0

2008-02-13 22:45:02 (16 lat temu)

beznicka

Posty: 74

Z nami od: 11-02-2008

...ja ciągle mam nadzieje, że to jakaś forma zabawy :-o
bo przecież nie można być aż tak... nieee

Jeśli zabawa, to musi to być jakiś rodzaj skojarzeń absurdalnie propagandowych :-?... tak? skoro tak, to ja też się w to bawie..

"Skrytym parówkożercom, mówimy zdecydowane NIE !"

...aaa i od siebie dodam, że zobowiązuje się w czynie społecznym (rzecz jasna;-) ) nie udzielać odpowiedzi na podobne posty.

[ Ostatnio edytowany przez: beznicka 13-02-2008 22:50 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

ParaDox

Post #4 Ocena: 0

2008-02-13 23:01:34 (16 lat temu)

ParaDox

Posty: 1543

Mężczyzna

Z nami od: 18-03-2004

Skąd: Londyn

Cytat:

2008-02-13 22:45:02, beznicka napisał(a):
...ja ciągle mam nadzieje, że to jakaś forma zabawy :-o
bo przecież nie można być aż tak... nieee

Jeśli zabawa, to musi to być jakiś rodzaj skojarzeń absurdalnie propagandowych :-?... tak? skoro tak, to ja też się w to bawie..

"Skrytym parówkożercom, mówimy zdecydowane NIE !"

...aaa i od siebie dodam, że zobowiązuje się w czynie społecznym (rzecz jasna;-) ) nie udzielać odpowiedzi na podobne posty.


nie, nie. kolega Szczecinianin to juz tak ma. jak nikt go nie slucha i kazdy ma go gleboko to wali na forum i zaczyna te swoje wywody :-]
All truth passes through three stages: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Third, it is accepted as self-evident

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

marcinb

Post #5 Ocena: 0

2008-02-13 23:04:18 (16 lat temu)

marcinb

Posty: 7163

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Skąd: Newark on Trent

Parowkowym skrytozercom mowimy stanowcze NIE!!!

Byc emigrantem to dla mnie sztuka adaptacji.
Chloniecia innej kultury i jezyka i nie obstawianie przy polskosci za wszelka cene. to ogladanie angielskiej TV a nie TVN czy Cyfry, to rozmowy a mieszkancami UK skadkowliek sa, a nie zycie w getcie, to dystans do siebie i swojej Ojczyzny a nie martyrologiczno-wywyzszajace sie patrzenie na wielokulturowe spoleczenstwo.
to sztuka zrozumienia czegos co z natury rzeczy jest inne.
to codzienna potyczka z jezykiem i calym kulturowym bagazem, latami przyzwyczajen, frustracja i lenistwem, to mierzenie sil na zamiary i weryfikacja marzen - cos co jest chyba najbardziej bolesne...

poz,
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2008-02-13 23:20:19 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

goskauk

Post #7 Ocena: 0

2008-02-13 23:24:32 (16 lat temu)

goskauk

Posty: 959

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Skąd: Reading

no nareszcie normalna odpowiedz! brawo marcinb! tak wlasnie powinno byc ale rzeczywistosc jest inna i dlatego "nowi" emigranci maja problemy.:-D

[ Ostatnio edytowany przez: goskauk 13-02-2008 23:31 ]

pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Numer Skype

Szczecinianin

Post #8 Ocena: 0

2008-02-14 12:23:36 (16 lat temu)

Szczecinianin

Posty: 101

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 29-05-2007

Skąd: Leicester

ʺW j. polskim nie występuje słowo imigrant!.Ja pisze po polsku i dla Polaków , więc używam słowa emigrant. ʺCzy synekura podczas narodzin nadała Wam imiona Mr emigrant w klasowym społeczeństwie brzmi jak niewolnik (pieprzo...y emigrant).

[ Ostatnio edytowany przez: Szczecinianin 14-02-2008 12:24 ]

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2008-02-14 12:33:36 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

stokesay

Post #10 Ocena: 0

2008-02-14 12:46:37 (16 lat temu)

stokesay

Posty: 3008

Mężczyzna

Z nami od: 30-05-2007

Skąd: Wellingborough

Czy sa jakies przeslanki dla ktorych kolega szczecinianin piszac z Polski probuje narzucic swoje zdanie innym uzytkownikom tego forum poprzez obrazanie ich ? Kazdy ma swoje powody dla ktorych przyjechal tutaj, nie oznacza to ze ktos jest niewolnikiem badz osoba gorsza ! Wszystkim nalezy sie szacunek i prawo do zycia tak jak sam o tym zdecyduje! Prosze wiec kontynuowac ten watek trzymajac sie zasad Netykiety i wzajemnego powazania.

To moje ostatnie ostrzezenie, kolejne tego typu komentarze skoncza sie zamknieciem tego tematu.
Wielu guru mówi, żeby unikać złego towarzystwa, póki się nie jest Mistrzem

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,