MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nie chce byc kura domowa...

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ula2525

Post #1 Ocena: 0

2008-02-17 13:05:14 (16 lat temu)

ula2525

Posty: 102

Kobieta

Z nami od: 18-10-2007

Skąd: Sutton Coldfield

przyzanm sie,ze gdy pisalam ten temat mialam zly dzien i tak mi wtedy wszystko ciazylo...oczywiscie,ze wychodze na spacerki z dziecmi,i wychodze do miasta na zakupy i na kawe.po prostu zatesknilam za praca,z ktorej musialam zrezygnowac kilka miesiecy temu.rozumiecie,ze to nie jest idealnie spedzac kazda chwile z dziecmi,w domu i byc obciazona wieloma obowiazkami.teraz nie moge pojsc do pracy,bo moj maz pracuje duzo,a nie moge sobie pozwolic na prace nocami.
sluchajcie kobietki,maz ostatnio zostal z dzieciakami,a ja buszowalam w sklepach.ustalilismy,ze to bedzie sie dzialo czesciej,bo chce 5 godzin w tyg TYLKO!!!!! dla siebie.czuje sie zdrowsza i odciazona.uffff...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

monia79

Post #2 Ocena: 0

2008-02-17 13:29:55 (16 lat temu)

monia79

Posty: 42

Kobieta

Z nami od: 09-10-2007

Skąd: Ashford

To super ula !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prawda ,że duzo daje wyjście samej na zakupy przynajmniej raz w tygodniu i kupienie sobie fajnego ciuszka od razu lepiej , ja tez tak robię:-P:-P:-P:-P:-P:-P, pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marta75

Post #3 Ocena: 0

2008-02-17 14:10:38 (16 lat temu)

marta75

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 09-11-2007

Skąd: londyn

my podzielilismy z mezem obowiazki w domu tzn on pracuje zawodowo a ja jestem w domu i zajmuje sie wszystkimi formalnosciami - od wyboru firmy og gazu po ubezpieczyciela samochodu - oraz cunsil, agencja, landlord wszystko. ja dzieki temu nie czuje sie bezuzyteczna bo moj wklad w funkcjonowanie domu jest oczywisty a maz po powrocie z pracy ma wiecej czasu dla mnie i dzieci zamiast znow sie tym wszystkim martwic.
pozostale obowiazki domowe sa podzielone i kazdy robi wszystko wiec tez sie nie czuje z tym zle.
czas tylko dla siebie moge miec w kazdej chwili - zawsze po poludniu lub w weekend moge wyjsc sama i buszowac po sklepach caly dzien lub fryzjer, solarium dla poprawy nastroju.
na codzien jestem w domu z 2 i pol latka i w sumie z nia tez sie da juz polazic po sklepach i wyszperac cos fajnego.
nie narzekam .
najwazniejsze to znalezc w kazdej sytuacji jakis pozytw.
pozdrawiam wszystkie "kury domowe":-D
co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dadido

Post #4 Ocena: 0

2008-02-17 15:54:57 (16 lat temu)

dadido

Posty: 768

Kobieta

Z nami od: 11-12-2007

Skąd: Manchester

NO TAK ! Najlepszą mobilizacją moim zdaniem jest ustalić sobie harmonogram dnia i stosować się do niego.Ja mam taki swój który stosuję każdego dnia od wielu lat i tak mi się to zakodowło, że robię to już odruchowo.Wstaję rano,ćwiczenia 15min ,mycie koniecznie po myciu makijaż itp.Nie wyobrażam sobie pokazywać się nikomu w piżamach z rozczochraną fryzurą:-].A pozatym z doświadczenia wiem,,że człowiek ma lepsze samopoczucie gdy wstanie rano zrobi przy sobie co trzeba czuje się wtedy świeżo i makijaż też robi swoje :-P.Pozdrawiam .
W życiu piękne są tylko chwile i ulotne jak motyle ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2008-02-17 16:02:20 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,