MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nie chce byc kura domowa...

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ula2525

Post #1 Ocena: 0

2008-02-10 13:10 (16 lat temu)

ula2525

Posty: 102

Kobieta

Z nami od: 18-10-2007

Skąd: Sutton Coldfield

juz od kilku miesiecy tak sie czuje.zostawilam prace i siedze w domu z dziecmi tylko po to,zeby sprzatac,gotowac itd itd.zaczynam sie martwic o siebie,bo coraz zdarza mi sie nie zwracac uwagi na moj wyglad,nie robie makijazu ...podajcie porady jak tu sie wziac w garsc i zaczac znowu byc kobietka.podzielcie sie swoimi myslami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ania_caterham

Post #2 Ocena: 0

2008-02-10 13:15:29 (16 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

To jest chyba normale odczucie tych kobiet ktore sa w domu. Jedyna rada to wyjsc do ludzi ... poznac nowych znajomych i starac sie urozmaicic codziennosc (np zapisujac sie do fitnes klubu czy cos w tym rodzaju ... jesli masz male dzieci niektore kluby oferuja opieke nad maluchami podczas gdy ty cwiczysz).
Innym, wyjsciem jest powrot do pracy chociaz na dzien czy dwa w tygodniu lub jakis wieczorowy system doksztalcania.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #3 Ocena: 0

2008-02-10 14:48:22 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

ja siedze w domku,wychowuje dwoje dzieci malutkich...sił mi brak czasami,nie maluje sie,bo po co?.....uwielbiam gotować....jak chce sie łądnie ubrac,to sie ubieram i dreptam na spacerek....NIE JESTEM KURA DOMOWA-JESTEM ZONA,MATKA I PANIA DOMU,.......taki temacik juz tu po forum krazyl......:-]
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

marcheweczka

Post #4 Ocena: 0

2008-02-10 14:54:23 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

o tu
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

monia79

Post #5 Ocena: 0

2008-02-11 10:54:30 (16 lat temu)

monia79

Posty: 42

Kobieta

Z nami od: 09-10-2007

Skąd: Ashford

Cytat:

2008-02-10 13:10, ula2525 napisał(a):
juz od kilku miesiecy tak sie czuje.zostawilam prace i siedze w domu z dziecmi tylko po to,zeby sprzatac,gotowac itd itd.zaczynam sie martwic o siebie,bo coraz zdarza mi sie nie zwracac uwagi na moj wyglad,nie robie makijazu ...podajcie porady jak tu sie wziac w garsc i zaczac znowu byc kobietka.podzielcie sie swoimi myslami.

witam Ciebie Ula!!!!!!!!!!!!
najgorsze jest to ,że jak nic nie zmienisz to tak juz pozostanie w twoim zyciu , znam wiele dziewczyn , które siedzą w domu i tylko sprzataja , gotuja , nie pracuja , ja tez byłam w takiej sytuacjii jak i wiele innych kobiet , owszem sprzatam , gotuje obiadki dla rodzinki ale mam czas takze dla siebie , ubieram sie ładnie i wychodze z koleżankami na kawusie do kawiarni , w wolnym czasie idę pograć w tenisa zwłaszcza ,że wiosna nadchodzi ,więc i czas na sport jest duzo podózujemy z rodzinką ,dla mnie najwazniejsze jest mieć przy sobie ludzi , z którymi można wyjść gdzieś i spędzic miło czas także i tego tobie życze ,nawet siedząc w domu można zrobić sobie makijaż , ładnie się ubrać , zrobić fryzurke dla ukochanego zwłaszcza ,że niedługo walentynki ,więc jest okazja , trzymaj sie :-P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

monia79

Post #6 Ocena: 0

2008-02-11 11:03:38 (16 lat temu)

monia79

Posty: 42

Kobieta

Z nami od: 09-10-2007

Skąd: Ashford

GRATULUJĘ DZIECIACZKÓW , SŁODKIE SĄ :-P:-P:-P:-P:-P:-P, POZDRAWIAM

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

frelcia

Post #7 Ocena: 0

2008-02-11 11:43:44 (16 lat temu)

frelcia

Posty: 9482

Kobieta

Z nami od: 01-05-2007

Skąd: ~Skelmersdale~

ula2525 dolacze sie do slow marcheweczki. Ja siedze w domu na razie z jednym dzieciatkiem, moja 15 miesieczna coreczka Victoria. Nie maluje sie chyba ze wychodze gdzies oficjalnie. Jak mam ochote ladnie wygladac to ubieram sie w "wystrzalowo" ze tak powiem. Masz dwojke slicznych dzieciaczkow. Popatrz na to z innej strony. Gdybys jednak pracowala ile by cie ominelo - pierwsze usmiechy, zabki, kroczki. A tak...sama to zobaczysz.



Pozdrawiam
:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #8 Ocena: 0

2008-02-11 15:16:32 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

W 100% popieram ania_caterham :-] Dodatkowe zajęcia poza domem czy praca na jakiś skrawek etatu i już będziesz miała motywację żeby się ładnie ubrać czy umalować :-] Pomogą nawet wyjścia z dziećmi do parku :-]
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

marcheweczka

Post #9 Ocena: 0

2008-02-11 15:20:18 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

ha ha ha.....w moim przypadku,po całym dniu nie mam sił na ćwiczenia(mam je non stop jak to przy maluchach) ani na strojenie sie a tym bardziej na prace.....Pluszowa chcialabym porozmawiac z Toba jak sama bedziesz miala juz dzidzie i nie bedziesz miala z kim jej zostawic nawet na godzinke.....NA TO BY BYC PIEKNA ZAWSZE JEST CZAS......
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

ania_caterham

Post #10 Ocena: 0

2008-02-11 15:45:13 (16 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Marcheweczka moze i zawsze jest czas na to by byc piekna ale niektorym brakuje tej motywacji. Nie wszystkie kobitki sa takie same ... jedna bedzie sie swietnie czula spedzajac caly czas z dziecmi w domku, a druga bedzie miala z tego powodu depreche, bo potrzebuje innej stymulacji. Nie twierdze, ze jedna czy druga jest lepsza kobieta czy matka. Sama jestem w domu od 4 lat teraz nie zaluje, ale poczatki nie byly latwe ... byly dnie, ze nie chcialo mi sie z wyrka wylazic i jedyne co moglam zrobic to wstac aby nakarmic i przebrac mala. Po prostu psychicznie nie moglam sie zdobyc na taki wysilek jakim bylo ubranie sie i wyjscie do ludzi. Teraz wiem, ze to byla depresja poporodowa i czesciowo leki pomogly mi stanac na nogi ale motywacje do ciagniecia zadowolenia zycia musialam znalezc sobie sama.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,