MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

"kranowa" z anglii

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Pluszowa

Post #1 Ocena: 0

2007-12-20 22:04 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

Marta, co do hartowania dzieci to nie mam nic przeciwko. Ale co do wody, to tego uczulenia od chloru na skórze nigdy nie zapomnę ;-) Jak wlewałam wodę do wanny to czułam się jak na basenie ;-);-) Ale znam osoby, które wodę z kranu piją i nic im nie jest. Osobiście wolę mineralną (niegazowaną) - naturalne jednak najlepsze :-D
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

AGALON

Post #2 Ocena: 0

2007-12-20 23:02 (16 lat temu)

AGALON

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

Osobiście wolę mineralną (niegazowaną) - naturalne jednak najlepsze :-D



Popieram w 100%, takie same mam zdanie :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ania_caterham

Post #3 Ocena: 0

2007-12-21 09:34 (16 lat temu)

ania_caterham

Posty: 695

Kobieta

Z nami od: 06-05-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2007-12-20 23:02, AGALON napisał(a):
Cytat:

Osobiście wolę mineralną (niegazowaną) - naturalne jednak najlepsze :-D



Popieram w 100%, takie same mam zdanie :-)



A myslicie, ze te wody w butelkach to prosto, ze zrodelka czerpia?

Jak ktos juz wspomnial wszystko zalezy od miejsca zamieszkania. Ja pije kranowe wraz z cala rodzinka i nic nam nie jest i nigdy nie bylo. Nawet nasz council robil w zeszlym roku porownanie wody z butelki i kranowy z naszej okolicy i wyszlo, ze nie ma roznicy oprocz ceny no i tego ze butelkowana nie jest ekologiczna, bo trzeba wyprodukowac butle (ok je mozna przerobic, ale wiadomo, ze niektorzy wloza je do smietnika, a nie do pojemnika na plastik), nakretki (ktorych przerobic sie nie da i trafiaja na wysypisko) no i naklejki z nazwa i jeszcze trzeba to dowiesc do sklepu a potem do domku.

[ Ostatnio edytowany przez: ania_caterham 21-12-2007 09:36 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2007-12-21 12:44 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Nenna1

Post #5 Ocena: 0

2007-12-21 13:56 (16 lat temu)

Nenna1

Posty: 9590

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 22-05-2007

Skąd: London - Harrow

A ja zgadzam sie z Ania..i Maya...tez pije wode z kranu...i jakos zyje..dzieciaki tez , wiec nie robie paniki..kazdy wg.swoich przekonan.W Polsce faktycznie nie dalo sie jej pic/no chyba ,ze ze studni glebinowej ktos mial dostarczana.../ i stad mysle nasze uprzedzenia...
Chce dodac , ze w szkolach ,tez jest to praktykowane...w obrebie szkol znajduja sie tzw. kraniki...sa one wlasnie do picia- dzieciaki pija ile wlezie i to nie tylko w lecie ale i teraz..
Sama mam ponoc delikatna i wrazliwa skore,ale nie zauwazylam , zeby cos sie z nia robilo po kapieli/polecam stosowanie balsamow tym bardziej wrazliwym.../
Jednym slowem londynska woda jeszcze mnie nie zabila...i chyba tak pozostanie...;-);-)
Pozdrawiam Nenna
...Jak latwo zapomniec,przekreslic swoj czas.. Jak latwo - w milczeniu pochylic twarz.. "

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marta75

Post #6 Ocena: 0

2007-12-22 00:08 (16 lat temu)

marta75

Posty: 183

Kobieta

Z nami od: 09-11-2007

Skąd: londyn

przez dluzszy czas w polsce mialam problemy z zoladkiem - ciagle bole , wzdecia - ciagle cos. moj maz bez ranigastu nie mogl normalnie zyc. nie moglam dojsc dlaczego - nie jedlismy zadnych ciezkich potraw, nie jedlismy kolacji. na poczatku tego roku przeprowadzilismy sie do uk i nagle - no moze po tygodniu - wszystkie paskudne do tej pory dreczace nas objawy zniknely.
na poczatku grudnia wybralismy sie z wizyta do pl - bylismy tydzien i caly tydzien + 2-3 dni po powrocie znow to samo - ciagly bol zoladka.
jesli nie woda to co? powietrze?
co mnie nie zabije to mnie wzmocni...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcinnika

Post #7 Ocena: 0

2008-01-01 11:05 (16 lat temu)

marcinnika

Posty: 58

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2007

polska wode wspominam jak kapiel na basenie swiezy zapach chloru to bylo niesamowite uczucie czulem jak mi wyplukuje wapn z kosci, u moich rodzicow woda byla naturalna z jednym malym dodatkiem kamienia ktory odkladal sie w organizmie po latach znany scenariusz...tu jest duzo lepsza woda nie idealna ale zdrowsza, (ale pamietajmy ze nawet w jednym miescie moze byc kilka ujec wody wiec rozne beda nasze opinie)

[ Ostatnio edytowany przez: marcinnika 09-02-2008 01:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,